18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Budowa w Brazylii

CrazyEdek • 2014-06-14, 06:46
Przeprawa przez rzekę ( ajajaj)


CichaWoda

2014-06-14, 15:16
nie AJAJ AJAJ tylko JAJA JAJA JAJA

kanarinho

2014-06-14, 16:01
Fajnie czasami usłyszeć takie ajajaj, a nie ciągle tylko job twoju mać, blać i ni ch*ja.

keremere22

2014-06-14, 19:13
Liczyłem że wszystkie wpie*dolą się do wody, nie zawiodłem się. Piwo.

Quwer

2014-06-14, 20:58
ajajaj

hahaha.. umarłem, dobre asy :D

D31F

2014-06-14, 21:21
dawno czegos tak zajebistego nie widzialem ;d

RossiDW

2014-06-15, 00:44
Ajajaj! Wysuszą! :) :mrgreen:

dziczek91

2014-06-15, 01:31
NafazowanyKoleś napisał/a:

Brazylia, Hiszpania, Portugalia.. zawsze te państwa kojarzyły mi się z idiotami, brudasami, ciotami i ch*jowym językiem brzmiącym jak krzyk orangutana.



Hola Hola do k***y nędzy! Brazylia to fajne krągłe pupunie i cycunie dupku!

pomaranczowy4

2014-06-15, 07:54
NafazowanyKoleś napisał/a:

Brazylia, Hiszpania, Portugalia.. zawsze te państwa kojarzyły mi się z idiotami, brudasami, ciotami i ch*jowym językiem brzmiącym jak krzyk orangutana.



to żle. według szacunków za kilkanaście lat Brazylia w tempie rozwoju gospodarczego przegoni Chiny a w dodatku to kraj w którym praktycznie nie ma islamu, jest zakaz budowy meczetów ze względu zakazu budowy kosciołów w krajach islamskich.. w dodatku Brazylijczycy bardzo lubią Polaków między innymi ze względu na Papieża Polaka

froggy121

2014-06-16, 13:17
pomaranczowy4 napisał/a:



to żle. według szacunków za kilkanaście lat Brazylia w tempie rozwoju gospodarczego przegoni Chiny a w dodatku to kraj w którym praktycznie nie ma islamu, jest zakaz budowy meczetów ze względu zakazu budowy kosciołów w krajach islamskich.. w dodatku Brazylijczycy bardzo lubią Polaków między innymi ze względu na Papieża Polaka


chyba za kilkaset lat.

a zreszta, niech dogania, to sa panstwa z jednej grupy rozwojowej. jesli bedzie aspirowala do przegonienia wzrostem panstwa z grupy developed, to bedzie mozna dopiero uznac za sukces.

to ze przegoni chiny w rozwoju gospodarczym o niczym nie swiadczy. na chwile obecna przegonila wiele panstw z grupy msci world w: tempie wzrostu inflacji, tempie wzrostu deficytu, tempie spadku wzrostu PKB, wysokosci stop procentowych (ich bardzo madry rzad zadlawil sie wzrostem z 2010 i rozwala gospodarke dalszym podnoszeniem stop, a inflacja jak rosla tak rosnie)

jedno wieksze pierdniecie w rodzaju kryzysu 2007-2009, i brazylia szybciutko cofnie sie o te ostatnie 6 lat, ktore notabene odpowiadaly za +-10% jej wzrostu rok-rocznie.