18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bubu skoczek

delmonte1 • 2013-01-16, 14:14
Zawodnik z akademika prezentuje kapitalny skok :)

camson

2013-01-16, 14:16
Jezu jaki suchoklates o_O

KirTh

2013-01-16, 14:16
Idioci, idioci wszędzie

jeziorekpl

2013-01-16, 14:21
nie rozumiem jednego ... Ludzie odpie**alają najdziwniejsze rzeczy ale zrozum takiego idiotę ....
Rzuci się w przepaść, rozpędzi się na hulajnodze z górki , wciśnie na maksa hamulce na śniegu przy 120 km / h , spróbuje połknąć nóż, wyskoczy na rolkach chociaż nie umie . Zawsze się coś takiemu stanie, zawsze coś taki człowiek sp***oli .
Jak nie jestem czegoś pewien to tego nie robię , szkoda mi tych ludzi, że tak często nie myślą ...

Ale z racji , że jestem sadolem napiszę krótko
Dobrze Wam tak sk***ysyny z prowincji , za każdy upadek powinniście dostać jeszcze bonus w postaci połamań , a najlepiej żeby w tym wszystkich jakoś mocno prąd pie**olnął , żebyście k***a mieli upośledzenie mózgu lub kończyn albo żebyście zrobili sobie dziurę we łbie , tak wielką, żebyście nie mogli jeździć kabrioletem bo by Wam łeb rozsadziło od gwizdania . Może wtedy zmądrzejecie .

Sory za notkę długą ale trzepałem konia i mi się na refleksje zebrało, a teraz zjem i idę spać .

tonamini

2013-01-16, 15:10
@up

Ale jesteś nie miły

























Żartowałem, dobrze sk***ysynowi!

delmonte1

2013-01-17, 11:49
@Up, być może to pokój wynajęty podczas kolonii lub wycieczki jakiejś. Ale raczej jest to akademik:)

peersil

2013-01-17, 14:42
jeziorekpl napisał/a:

nie rozumiem jednego ... Ludzie odpie**alają najdziwniejsze rzeczy ale zrozum takiego idiotę ....
Rzuci się w przepaść, rozpędzi się na hulajnodze z górki , wciśnie na maksa hamulce na śniegu przy 120 km / h , spróbuje połknąć nóż, wyskoczy na rolkach chociaż nie umie . Zawsze się coś takiemu stanie, zawsze coś taki człowiek sp***oli .
Jak nie jestem czegoś pewien to tego nie robię , szkoda mi tych ludzi, że tak często nie myślą ...

Ale z racji , że jestem sadolem napiszę krótko
Dobrze Wam tak sk***ysyny z prowincji , za każdy upadek powinniście dostać jeszcze bonus w postaci połamań , a najlepiej żeby w tym wszystkich jakoś mocno prąd pie**olnął , żebyście k***a mieli upośledzenie mózgu lub kończyn albo żebyście zrobili sobie dziurę we łbie , tak wielką, żebyście nie mogli jeździć kabrioletem bo by Wam łeb rozsadziło od gwizdania . Może wtedy zmądrzejecie .

Sory za notkę długą ale trzepałem konia i mi się na refleksje zebrało, a teraz zjem i idę spać .



Japie**ole gościu zmusiłeś mnie do tego, żebym się zalogował i stracił czas mojego cennego tętniącego życia, żeby ci odpisać.
A więc na początku chciałbym ci współczuć a teraz wyjaśnię dlaczego: uważam, że przegrałeś swoje życie bardziej niż podtrzymywane warzywo w szpitalu. Ponieważ ktoś kto nie bał się żyć i doświadczał życia na wszystkie sposoby jakie wpadły mu do głowy a skończył z połamianiami i przedewszystkim wspomniniami na łóżku czy wózku - przeżył i skorzystał więcej niż ty zdążysz przeżyć do spokojniej starości - tak nudnej i dennej ale oczywiście spokojnej jak całe twoje "bezpieczne i asekuracyjne" życie.
Wnioskuje to po tym:
napisałeś że próbowanie nowych rzeczy i szaleństwo to głupota - a więc boisz cię czegokolwiek co może cię spotkać.
walisz konia (pewnie na okrągło) - więc oznacza to że nie masz dziewczyny
narzekasz i marudzisz w kółko i na wszystko - więc pewnie nigdy tej dziewczyny nie miałeś (bo która by takiego chciała)
jesz przed samym snem - więc pewnie jesteś sfrustrowanym zmęczonym, nie wyspanym grubasem któremu tłuszcz sie we śnie odkłada a co za tym idzie, żadna dziewczyna na ciebie nie spojrzy.
idzesz spać w ciągu dnia - więc przepie**alasz dzień.
Pozdrowienia od tego głupiego korzystającego z życia dla No-lifa!!!

kaku7

2013-01-17, 14:55
nic tylko jebn... ta deska co wypadla

straatveger

2013-01-17, 15:05
Dobre dobre, akademiki pamiętne czasy

Tam to się działo imprezy wóda do rana na kacu na zajęciach ehhh to były czasy... pozdrawiam zarządzanie...

Po magistrze nie ma na nic czasu... człowiek zarobiony cały dzień jak rano pójdzie do magazynu jak jest większy rozładunek to do 21 wieczorem schodzi :/

H4NNIB4L

2013-01-17, 15:53
Gostek ma śmiech jak świnia kaszel...

dumad

2013-01-17, 16:21
pie**olicie. mi się podoba :D jest alkohol jest zabawnie :)

Borderwulf

2013-01-17, 16:30
Mnie też rozbawiło, śmiech niszczy :)

jeziorekpl

2013-01-17, 16:37
@peersil Ja pie**ole .....Wypie**alaj świeżaku na tą wiochę z której przyszedłeś i won krowy doić , nie znasz społeczności sadistica to się nie wypowiadaj, jak masz płakać to rób to w cyce mamy , takimi donicami to byś k***a Namiot dla zjazdu Radia Maryja zrobił - jestem z Torunia, widziałem jakie wyj***ne są te namioty .

A teraz napiszę Ci krótko, jesteś murzynem którego w dzieciństwie kupił CYGAN od ŻYDA na Rumuńskim targu .

peersil

2013-01-17, 16:49
@up ch*j mnie twoje namioty obchodzą ogarnij ilość postów lamusie to wtedy sobie odpowiesz na pytanie kto jest świeżak gimbazo...