18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

brzydko

adekk • 2011-01-30, 02:18
mówią w tym kościele :amused:

mu...........pa

2011-01-30, 02:34
Wiecie co z nim zrobić !
jak zobaczy światełko w tunelu inaczej zaśpiewa.

Pan_Szwagier

2011-01-30, 02:45
Co za kretyn. Ave satan i te sprawy, k***a niech jego j***ne pedalskie długie włosy wkręcą się w koło jakiegoś przejeżdżającego tira. Popieram jechanie tych pedofili w każdym calu, ale nie na poziomie gimnazjum, ogarnijcie się, k***a!

androgenius

2011-01-30, 03:45
j***ć kler ale z głową do ch*ja,przecież można było petardę wrzucić albo gaz,krzyczeć to każdy głupi potrafi

AL...........ON

2011-01-30, 06:49
Enteligentny Koleś. Wróżę mu przyszłość na budowlance.

Mr.Drwalu

2011-01-30, 07:18

Internauci już go znaleźli ;)

teken

2011-01-30, 08:43
Matku boska :D

Lashlo

2011-01-30, 09:33
szwagier0s napisał/a:

Co za kretyn. Ave satan i te sprawy, k***a niech jego j***ne pedalskie długie włosy wkręcą się w koło jakiegoś przejeżdżającego tira. Popieram jechanie tych pedofili w każdym calu, ale nie na poziomie gimnazjum, ogarnijcie się, k***a!



To chyba ten sam pacjent do księdza i kolędy. Jeśli tak, troche jedziesz stereotypami. Tamten koleś był kompletenie łysy :-)
Co nie zmienia faktu, że to troche przesadzone. Mógł się zdobyć na jakieś bardziej wyrafinowane metody wyrażenia swoich poglądów.

Dee_Loc

2011-01-30, 11:17
@szwagier0s, aha, czyli Twoim zdaniem lepiej jest bluźnić na nich na forach internetowych? Poziom pojazdu na forum na pewno nie jest na poziomie gimnazjum. Siedzisz w tym swoim k***idołku przed komputerem, założe się że w kościele nie było Cię dobrych kilka lat, z tego powodu gówno o tym wiesz co sie dzieje bo tylko zobaczyłeś w TV, usłyszałeś w radiu, przeczytałeś w necie lub w gazecie i teraz każdy ksiądz to pedofil. Ne mowię że takie coś nigdy nie miało miejsca, ale czemu teraz jest nagonka na wszytkich? Ciekaw jestem jak Wy byście się zachowywali gdyby zabroniono wam seksu lub masturbacji np. na 15lat.

RastaSoldat

2011-01-30, 13:07
Dee_Loc, a Ty k***a to kto, ksiądz?
obrońca uciśnionych, biednych, jeżdżących bentleyami, nie mającymi na chleb i alimenty grubasami, aha i alkoholikami.

faroral

2011-01-30, 13:12
Ci którzy tak jadą po księżach "pedofilach" sami doświadczyli chyba tego, inaczej jak urazem z dzieciństwa nie da się tego nazwać.

pa...........11

2011-01-30, 13:13
Nie lubię kościoła, księży ani tego całego skapitalizowanego ustroju jakim jest wiara, jednak ja bym tak nie zrobił i dla autor nagrania to po prostu kretyn

markkers

2011-01-30, 13:16
pawel2611, mylisz pojęcie wiary z pojęciem religii. Wiara jest spoko, bo każdy może wierzyć w co chce. Nawet w latającego potwora spaghetti. To religia jest zj***nym dziełem, sztucznym wytworem chorych ludzi. Każda