18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brytyjska 23-latka ugotowała kota w mikrofalówce.

wnusiu94 • 2014-02-24, 21:48
Cytat:

Brytyjska 23-latka ugotowała kota w mikrofalówce.
dodano: 2014-02-21 przez Anna Wiekiera



23 letnia mieszkanka północnej Anglii, Laura Cunliffe przyznała się przed sądem do zabicia swojego czteromiesięcznego kota Mowgli. Kobieta ugotowała zwierzę w mikrofalówce.

Kot trafił na 5 minut do mikrofalówki po tym jak zaatakował pływające w akwarium rybki. Po 5 minutach kobieta wyciągnęła z urządzenia wciąż żywe zwierzątko.

Przybyły na miejsce pracownik RSPCA (Organizacji ochrony zwierząt) Brian Orsborn, określił stan kota jako bardzo ciężki. Zwierzę nie mogło normalnie oddychać, jego organy zostały ugotowane - zmarł po 90 minutach cierpeiń.

Lynsey Harris , zatępca głównego inspektora RSPCA powiedział że w czasie swojej 13 letniej kariery nie spotkał się z takim przypadkiem."Jest to szczególnie przerażające ze względu na czas przez jaki trwało to okropne cierpienie"

Oskarżona prosiła o oddanie zwłok kota aby mogła go pochować. Obrońca oskarżonej kobiety poinformował że jego klienta cierpi na depresję oraz psychozę.

Wyrok w sprawie Laury Cunliffe zapadnie w dniu 13 marca br.




Źródło:
:arrow: thefad. pl/content/brytyjska-23-latka-ugotowala-kota-w-mikrofalowce

Tco

2014-02-24, 22:38
Koty to zwykle k***y .

mare30ks

2014-02-24, 22:46
powinna dzialac zasada oko za oko, tej swini i tak by nikt nie zalowal a material na harda by byl

TherionQ

2014-02-24, 23:12
@Tco
Zupełnie jak twoja matka

mrozekpl

2014-02-24, 23:26
jesteście jebnięci wszyscy k***a co do joty !
jak można k***a gotować zwierze ?!
k***a jak chcesz zabić zwierzaka to daj mu k***a w łeb,otruj czy k***a pie**olnij dwa razy młotkiem po czaszce.
Taką kurew powinni powiesić na krzyżu w kurewsko gorącym miejscu i niech sie kurew tak piecze przez dzień/dwa.
Na takie rzeczy przyzwolenia być nie powinno !
Fakt że zabijamy zwierzęta ale robimy to dla mięsa czy skór ale k***a dla zabawy może sobie k***a race do dupy wsadzić

Peter-Norivotset

2014-02-24, 23:50
jak zwykle jak jest jakis popie**oleniec, to uznaja go za chorego, pie**oleni znawcy
zrobic to samo z nia, albo wrzucic do wrzatku zywa

RockyWood

2014-02-24, 23:52
hahaha mi się podoba jak sąd oddala albo uniewinnia osobę bo okazuje się (często dopiero w trakcie postępowania) że jest nie poczytalna czy coś w ten deseń...

Zastanawiam się wtedy dlaczego takiego elementu nie izoluje się permanentnie od ludzi w jakimś odludnym ośrodku co najmniej 100 km od najbliższego domostwa?

St...........on

2014-02-25, 00:03
Na stos wiedźmę!

Pravicow

2014-02-25, 00:13
Zabiła bezbronne zwierze?

Szybka prawicowa analiza.

Zabiła? Tak. Człowieka? Nie. Kogo? Bezbronnego kota. Uciąć ręce? Nie.
Wyrok:
dożywotni zakaz posiadania zwierząt oraz dożywotnia, codzienna, kilkugodzinna praca na rzecz jakiejś fundacji wspierającej zwierzęta lub schroniska.

Brak chęci do wykonywania kary?
Niszczymy ją finansowo i umieszczamy w kamieniołomie.


al...........10

2014-02-25, 01:55
A ten kotek ma jakieś takie tuskowe oczy... Ech, rozmarzyłem się...

ASAKKU

2014-02-25, 08:39
Mam uwierzyć, że 4-miesięczny kot smażył się przez bite 5 min. w mikrofali i jeszcze żył po wyjęciu...? Nosz k***a litości...

Whiltierna

2014-02-25, 08:59
Ale macie delikatne serduszka, jejciu. :roll: Koty są zajebiste, jak są martwe. Innej opcji nie ma.

IOI

2014-02-25, 09:10
@ASAKKU - kazda mikrofalowka ma regulowana moc, moze ustawila na rozmrazanie zeby go tylko nastraszyc ;)

RavenRR

2014-02-25, 10:58
Polecam opowiadanie "Zdolny uczeń" Stephena Kinga, tam macie podobny motyw, tyle że zabieg wykonuje były SS-man.

sati696

2014-02-25, 11:48
Proponuję,jak Kuba bogu,tak bóg Kubie,myślę że 10 minut wystarczy.

nemiroff

2014-02-25, 12:00
j***na k***a.....miliard ciapatych ch*jów jej w p*zde