18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalny Sport

Gumio • 2013-12-18, 13:46
Taka tam akcja z Rugby, liga Francuska można powiedzieć ze się lekko wk***ił (akcja od 25 sec)

Jak widać po reakcji i wyglądzie zawodników w rugby się nie pie**olą


[ Komentarz dodany przez: RTQ: 2014-01-14, 12:17 ]
Uprasza się o wgrywanie materiałów, które mogą zostać usunięte z YT na serwer portalu sadistic.pl :hitler:


Kine

2013-12-18, 21:33
j***ny wygląda jak Rumcajs

le...........11

2013-12-18, 21:33
tak zwany tani strzał, chabal tylko pokazał brak klasy, a nie że jest dobry w tym co robi..

ProsiaX

2013-12-18, 21:47
Nie jestem jakimś wyj***nym fanem, fanatykiem czy czymkolwiek tej klasy.
Rugby jednak mi się podoba i mimo że moim sportem jest napie**alanie myszką, to Rugby ma w sobie coś... no właśnie, jest sportem męskim, z całą masą najróżniejszych zasad i co najważniejsze, wbrew temu co często widujemy na urywkach pojedynczych meczy (pranie się po pyskach etc.), jest to sport zajebiście honorowy i czysty, złamanie reguły jest cholernym nietaktem.
Piłka nożna jest ok, można usiąść, napić się piwa z kumplami i popłakać nad rządową reprezentacją (mnie oni na pewno nie reprezentują!)
W przeciwieństwie jednak do niej, w Rugby nie uświadczysz teatrzyków, durnych dyskusji z sędzią (o czym pisał już silence), jest to sport oparty niemalże na biblijnym "Tak tak, nie nie".
Mecze. Miałem przyjemność być na meczu Polska- Ukraina, co z tego że była bójka na boisku między zawodnikami, że kibice siedzący na trybunach darli się równo i machali flagami.
Z tyłu stał facet i kibicował swojej ojczyźnie- Ukrainie, krzyczał o niej, krzyczał po ichniejszemu (czy to ruski czy ukraiński sam ch*j już wie). NIC mu się nie stało, wyszedł wśród polaków, nikt go nawet nie tknął, bo w Rugby nie ma bójek między fanami, możesz spokojnie iść na mecz z całą rodziną, jak na żużel.
Ufff... Amen ;)

maksym_gorki

2013-12-19, 00:48
Uwielbiam rugby, ale jest pewien francuski rugbista, Dominici. Ciekawe, co o nim sądzą sadole? Dalej jest męski i twardy? :-D

heniu_sikor

2013-12-19, 01:16
ProsiaX, a na mecz ligowy piłkarski nie możesz już iść z rodziną ? Chwalenie TVN. Bo to się zbytnio nie pokrywa z prawdą.

Co do samego rugby. Twardy fajny, nie to co ochraniaczowy NFL zza oceanu. Tutaj twarde reguły konkretni goście. Zimny browar, dla takiego chłopa, który na zapie**ala sie konkretnie podczas takiego spotkania. I tak racja, przy tym ciotowata piłka nożna może im co najmniej ręczniki w szatni podawać.

Nie mówie, że piłka kopana jest zła, ale nie umywa sie do tej jednej z królowej ciężki fizyczych sportów zespołowych rugby, pod względem fizyczności, wysiłku bólu i obrażeń ;]

BorgBorg

2013-12-19, 01:32
Rugbijski(taksiętopisze?)
Tak więc..







Rugbijski Pirlo :D