18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalny napad na kibiców Śląska Wrocław

PTX • 2013-08-23, 11:03
Cytat:

Bus z kibicami Śląska został zaatakowany przez hiszpańskich kibiców na przedmieściach Sewilli. Napastnicy użyli noży – kilku fanów z Wrocławia trafiło do szpitala.

18 kibiców Sląska Wrocław jechało na środowy mecz z FC Sewillą rozgrywany w ramach rozgrywek Ligi Europejskiej. Bus - wg. nieoficjalnych jeszcze informacji - miał być śledzony od Barcelony, a zaatakowany na przedmieściach Sewilli. Napastnicy mieli przy sobie noże i ranili od kilku do kilkunastu kibiców Śląska Wrocław. Trafili oni do szpitala – ich życiu nie zagraża niebezpieczeństwo. W wyniku ataku w ręce hiszpanów trafiły też 4 flagi kibiców wrocławskich - „krojenie” flag to tradycja wśród piłkarskich chuliganów, jednak uzywanie ostrego sprzętu jest uznawane za niehonorowe.




Cytat:

Na początku mówiło się, że mogli to zrobić kibice innej polskiej drużyny. Okazało się jednak, że napastnikami byli kibice FC Sewilla, którzy znani są ze swoich lewicowych poglądów – z kolei kibice Śląska są mocno związani z ruchem narodowym. Hiszpańscy chuligani już chwalą się atakiem na Polaków w internecie.





Śląsk już zapowiada godne przywitanie kiboli z sevilli.
Oczywiście media w Polsce milczą
Źródło: http://www.plwolnosci.pl/

CieplyRoman

2013-08-23, 15:38
Oczywiście media zabiorą głos w tej sprawie kiedy sytuacja się odwróci i to nasi "kibole" zaatakują u nas bezbronnych i bogu ducha winnych kibiców Sevilli. I meksyk zacznie się od początku. :)

n3grom

2013-08-23, 16:13
skoro jedzie garstka z 4 flagami to to napewno nie byli piknicy ;) to raz, dwa w polsce kozaki zaatakuja piknikow i wielkie halo bedzie. Ktos tu plakal ze legia jezdzi na wyjazdy w jakich ilosciach, no to ja sie pytam czemu slask nie umial w takiej ilosci pojechac chocby nawet ze zgodami? ruch jak lecial na jakies zadupie to potrafili w 3 tysiace sie pokazac a slask ? w 30 osob ? smiech i kompromitacja ekipy kibicowskiej wroclawskich psow :)

katolunchained

2013-08-23, 16:40
Media w Polsce milczą ? Chyba twoje "prawdziwe źródła informacji".. na tvn24.pl i gazeta.pl newsy były od rana, więc zamknij doope i nie nakręcaj ludzi

Ace7

2013-08-23, 17:15
Jak mi przykro że dostali wpie**ol :lol:
Trafiła kosa na kamień.

Ad...........sa

2013-08-23, 17:20
L3gion92 91 lat. Idz być gimbem gdzie indziej!

k***a mać! Pobili POLAKÓW a wy pie**olicie o klubach.

mjolnir

2013-08-23, 17:54
Słyszałem że kibice dzwonili do konsulatu otrzymali odpowiedz że konsul kibolami się nie zajmuje.

Ra...........py

2013-08-23, 18:28
O tym jakoś media nie trąbią k***a mać 24 na dobę, ale mnie te dziennikarskie k***y wk***iają, zapraszamy do Wrocławia

malinovyNR

2013-08-23, 19:25
standardowo lewackie k***y siegaja po sprzet jak nie sa pewni siebie. Znajac zycie jak hipsznace przyjada do nas to beda mieli taka eskorte jak lewacy na MN w 2011 :D

marekvader

2013-08-23, 19:58
zlomiarz666 napisał/a:

kwestia kibolów?




Tak mi się jakoś przypomniało :amused:

Zdzisław2002

2013-08-23, 20:52
Adidsa napisał/a:

L3gion92 91 lat. Idz być gimbem gdzie indziej!

k***a mać! Pobili POLAKÓW a wy pie**olicie o klubach.



Czytanie ze zrozumieniem się kłania,jak chcesz ze mna podyskutować to zapraszam na PW.

blakot

2013-08-23, 22:09
Nigdy nie przepadałem za kibolami ,gdyż nie lubię jak ktoś drze ryja ,lecz po ostatnich akcjach ze zj***niem litewskich chamów i skopaniu meksyka zaczynam ich podziwiać za oryginalność .
Czekam jeszcze na akcję ,w której na buty wezmą te sejmowe k***y.
Ktoś w Polsce musi iść pod prąd.

PTX

2013-08-24, 01:07
katolunchained napisał/a:

Media w Polsce milczą ? Chyba twoje "prawdziwe źródła informacji".. na tvn24.pl i gazeta.pl newsy były od rana, więc zamknij doope i nie nakręcaj ludzi



klękaj do miecza lewaku

Tolus

2013-08-24, 12:47
za wpie**olonie prawakom zawsze piwko :D

rew123321

2013-08-25, 01:31
i napeeewno lolscy kibole pojechali tam oglądać mecz i byli grzeczni...

naciągane niczym majtki na Grycanównej...