18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalność policji-Kompilacja

MrPsychol • 2016-05-27, 20:30
Potrafią dać czadu, nie ma co :lodowka:


normale

2016-05-27, 21:09
wydaje mi się, że użyli siły nieproporcjonalnej do zagrożenia, to przyduszanie kolanem było nie na miejscu. Zupełnie nieprofesjonalnie!

AaronSzechter

2016-05-27, 21:58
nie ma czegoś takiego jak brutalność policji!!! atakując ,,psa" licz się że reakcja będzie ostra więc albo ładnie przeproś albo chapaj i czekaj na wpie**ol pałką . albo policja ma nas chronić albo nas się bać .1 z 2 się wyklucza

PieronJasnySzlag

2016-05-28, 10:33
AaronSzechter napisał/a:

albo policja ma nas chronić albo nas się bać .1 z 2 się wyklucza


Niby jak się wyklucza?
W statusie policji jest służyć, chronić i pomagać a nie napie**alać po nerkach, terroryzować, gnoić psychicznie i maltretować.
Czego nierozumiesz?

ko...........er

2016-05-28, 10:40
po raz kolejny za darmo nie dostali ....

sir_Alex

2016-05-28, 10:56
JP na 98%... bo troche się boje

meme18

2016-05-28, 11:20
AaronSzechter napisał/a:

nie ma czegoś takiego jak brutalność policji!!! atakując ,,psa" licz się że reakcja będzie ostra więc albo ładnie przeproś albo chapaj i czekaj na wpie**ol pałką . albo policja ma nas chronić albo nas się bać .1 z 2 się wyklucza



jak kupujesz psa obronnego to po to, żebyś się go k***a bał czy po to, żebyś czuł się przy nim bezpieczny przed zagrożeniami z zewnątrz?

4x4offroad

2016-05-28, 11:28
ale mi k***a ciśnienie podnoszą takie filmiki

barszczzuszkami

2016-05-28, 13:04
Ja tego nie rozumiem. Widzą co się dzieje u nich w kraju to po kiego ch*ja wdawać się w dyskusje z policjantem. Grzecznie wykonywać polecenia i na pewno nic się im nie stanie złego. A tak to nie dość że dostanie wpie**ol to jeszcze pewnie dojdzie do tego napaść na funkcjonariusza albo stawianie oporu przy zatrzymaniu. Oddzielna sprawa, że każdą osobę traktują jak jakiegoś zatwardziałego kryminalistę, no i w niektórych sytuacjach brak logiki. Jak jeden gość skuwa faceta, a drugi go razi prądem to chyba nic w tym dziwnego, że rażony próbuje się wyrwać. Albo policjancie są tak tępi, że nie potrafią logicznie myśleć, albo po prostu sprawia im przyjemność dokuczania ludziom.

Biedronczak

2016-05-28, 13:08
Podskakujesz to dostajesz wpie**ol. Proste. Powinno sie do kozaczow, Sebixow i wszystkich JP100% strzelac bez ostrzezenia. Pozniej wychodza klocki pokroju ze bambusek najpierw zabil kogos a pozniej plakal na brutalnosc policji i BLACK LIFE MATTER... Do gazu cpunow, dresow i inna patologie...

mrkler

2016-05-28, 13:41
0:34 Zawsze mnie rozpie**ala jak w zagranicznych wiadomościach mówią "punched her without warning"
Nie k***a miał jej powiedzieć "Przepraszam panią ale zaraz pani przypie**ole w ryj" :D

ramzes12

2016-05-28, 14:02
teraz mają sposoby... był tu kiedyś filmik z nagrania pościgu z kamery helikoptera. jak zatrzymywali tam jakiegoś murzyna to zleciało się z 15 policjantów. kilku pewnie napie**alało murzyna, a reszta zrobiła "zasłone" przed kamerami.

@mrkler

ostrzeżenie pewnie dostała wcześniej. żaden psychicznie zdrowy człowiek nie podejdzie do kogoś i nie będzie go napie**alać. pewnie musiała coś powiedzieć co gościa wytrąciło z równowagi- a kobiety mają taki dar.

CYPRIAN

2016-05-28, 15:54
dobrze k***a , palami całą patole