18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brutalne wystrzelenie człowieka samochodem w górę

fantastico • 2016-11-13, 21:26
Człowiek uczynił sobie wybiegnięcie przed samochód jadący pędem, który go wystrzelił w powietrze robiąc nim salto.


Norbek

2016-11-13, 21:33
Niezłe salto. Poćwiczy lądowanie to może i na olimpiadę pojedzie

~Velture

2016-11-13, 21:38
Weź k***a dotrzymaj słowa które dałeś na sadolu, że odchodzisz stąd na dobre.

Bo póki co twoje śmieszkowe opisy nudzą już każdego a pomimo obietnicy opuszczenia tegoż portalu dalej tutaj siedzisz i zapie**alasz opisy z ch*ja aby być oryginalnym i jednocześnie płaczesz jak mała p*zdusia, że nikt ciebie tu nie lubi.

kokos_123

2016-11-13, 22:02
najlepszy ten skuterzysta ostatni, całkowicie wyj***ne, przejeżdża między ciałem a autem :D

voidinfinity

2016-11-13, 23:59
Velture napisał/a:

Bo póki co twoje śmieszkowe opisy nudzą już każdego



Zdecydowaną większość nawet być może nie :krejzi:

TT4

2016-11-14, 00:09
Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...

fantastico

2016-11-14, 00:36
tomitomala4 napisał/a:

Trzeba wiedzieć kiedy ze sceny zejść...



To jeszcze nie teraz ;]

Mors_Nigra

2016-11-14, 10:18
"Jestem Velture, jak ja coś mówię to tak jest, bo ja tak mówię i już. Jak mówię, że coś jest nieśmieszne to tak jest bo ja tak mówię. Nikt nie ma prawa się nie zgodzić bo jam jest wyrocznią i prawdą jedyną." Fantastico, nie daj się!

mazurpl

2016-11-14, 11:18
Ciekawe kto wam będzie takie tematy wrzucał jak Fantastico "zejdzie ze sceny". Gość trzyma poziom, nie wrzuca kotków, piesków, kwejków czy innych gówien. A te durne opisy to jego znak rozpoznawczy. Piwko.

mpg40

2016-11-14, 13:42
Piwo jest!
A ja mysle, ze Fantastico to wyrachowany mozgojebca, ze sie wyraze.
Najpierw probujesz zrozumiec to co przeczytales, pojawia sie to dziwne uczucie, gdzies w samym srodku mozgu, takie niedowierzanie zmieszane z napieciem 12V 500A.
Troche tym otumiony, nieswiadomie klikasz Play i przez krotki czas doswiadczasz kolejnego oblicza smierci.
Calosc glownie trwa pare minut, po czym zamykasz przegladarke i wracasz do swoich zajec, gdzies gleboko pamietajac ten przelotny powiew adrenaliny i zapach sentexu.
Dopiero po jakims czasie uswiadamiasz sobie, ze mozg juz nie dziala jak wczesniej.
Potrzebujesz terapii piwnej by zminimalizowac szkody, ale wiesz ze i tak dobrowolnie doswiadczysz ponownej dawki najszybciej jak sie da (o ile szefa/zony/dzieci/chomika nie ma do okola).
Ot taka gra

hardowski

2016-11-14, 15:22
Powinno być "WARNING! SOUND CONTENT! The following sound may be fucking annoying to some viewers!"
Like ja! :(

MisiekPB

2016-11-17, 01:44
Jak czytam twoje tytuły to mam chęci wysrać się Tobie w twarz.