18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Brudasy

Arkadio_Morale • 2013-12-19, 17:37
Witam drogich użytkowników tego jakże wspaniałego portalu :szczerbaty:

Wracając dzisiaj do swojego miasta na święta, byłem zmuszony skorzystać ze środków komunikacji PeKaPe. To, że wyj***łem z torbą i walizką orła na środku dworca biegnąc na pociąg, który odjeżdżał za minutę nie jest ważne. Gdy już wreszcie wsiadłem do tych zacnych taborów kolejowych, moją uwagę przykuł niemiły dla nosa zapach. Mianowicie okazało się, że to rodzinka brudasów. Pomijam już fakt, że tego gówna to się nawet choroba nie łapie, bo patrząc, na dziecko tego marginesu, które jeździło z góry na dół językiem po szybie od drzwi przejściowych, zemdliło mnie trochę :rzyga: . Jak to moresy mają w zwyczaju, jeżdżą sobie bez biletów. Pojawia się w końcu Ona - postrach tego syfu i pyta się o bilety. Wiadomo, wywiązała się tam jakaś mała kłótnia i przez słuchawki usłyszałem tylko:
-"To miałam iść ukraść na bilet?"
Na co konduktorka odpowiada:
-"I tak chodzicie z tymi swoimi bachorami i kradniecie", po czym z uśmiechem sadola, wyj***ła ich na pierwszej lepszej stacji :D

Zuch kobita! Polać jej! :wodka:


Nie było bo moje i ch*j.

BongMan

2013-12-19, 17:46
Ja tam bym im pozwolił jeździć za darmo pociągami. Do Oświęcimia, do Treblinki...

KrisCFC

2013-12-19, 18:13
Wyj***ła...ale mandatu nie dała... czyli to oni wygrali... k***a.. :(

Slonievsky

2013-12-19, 18:15
Żeby dostać mandat, trzeba mieć dokument tożsamości i adres zamieszkania. O ile się nie mylę...

Smutas

2013-12-19, 18:47
Kiedyś to zawołałaby SOK-istów, brudasy dostałyby na kolejowym posterunku wpie**ol i na drugi raz bilety byłyby kupione. A dziś? Ochrona j***nej godności osobistej. Tylko gdzie taki brudas ma tę godność? W dupie!

ozarimielin

2013-12-19, 20:38
duzo wniosla ta historia do mojego zycia, opowiem ją bliskim przy wigilijnym stole, dziekuje

Sosnowiec_jest_be

2013-12-19, 20:41
gdzie te cygany j***ne jadą jak nie mają na nic kasy? co k***a trasa koncertowa po miejscach w których sobie żebrzą?

artij1

2013-12-19, 20:50
Cytat:

Witam drogich użytkowników tego jakże wspaniałego portalu :szczerbaty:


Lizodup :hitler:

A tak na marginesie, brudasów mogłaby jeszcze trochę pomęczyć za złodziejstwo...

dg.

2013-12-19, 21:25
Krótko i na temat :)

j***na brudasiarnia.

is...........ay

2013-12-19, 21:34
Arkadio_Morale napisał/a:

Nie było bo moje

brudasy
Arkadio_Morale napisał/a:

i ch*j.

Naprawiłem Ci posta. Umyj te swoje brudasy, jak ci śmierdzą. Jeszcze się jakieś robactwo zalęgnie czy zgniją i kto ci będzie bagaże trzymał, jak cię najdzie ochota wypie**olić tego twojego orła. 8-)

zincum

2013-12-19, 21:49
Nie było bo to twoje senne marzenia przed polucją.
Idź pan w ch*j.

lowi

2013-12-19, 22:32
brudasy? pierwszy raz pomyślałem o tych typach co uważają za darcie mordy do mikrofonu "muzyką"...

BMWswap

2013-12-19, 22:51
powinna tych śmierdzieli wypie**olić w szczerym polu żeby leźli z kamasza tam gdzie chcieli dotrzeć. najlepiej żeby ich wyrzuciła przy pełnej prędkości :D

Mojoo

2013-12-19, 23:07
To jest ch*jowe, że nikt takiego gówna nie egzekwuje, powinni prowadzić bazę danych i kto nagminnie korzysta z komunikacji publicznej bez biletów, + jest brudasem = wjazd na chatę.

kielek

2013-12-20, 02:55
BongMan napisał/a:

Ja tam bym im pozwolił jeździć za darmo pociągami. Do Oświęcimia, do Treblinki...



zwolennikiem brudasów jesteś że chcesz im zwiedzanie fundować?! :D