18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brudasy strzelaja

Redfalkon • 2022-01-02, 11:04
Niestety trze pierwsze nie nagrane, brudki z Brukseli chcą pokazać że kochają sąsiadów


mygyry

2022-01-02, 11:10
"W sylwestrową noc podpalono 874 samochody i spisano 441 osób - poinformował w komunikacie szef francuskiego MSW Gérald Darmanin. 381 osób zostało aresztowanych przez służby. Minister spraw wewnętrznych wyraził zadowolenie z faktu, że odnotowano mniej aktów przemocy i wandalizmu niż w poprzednich latach. W 2019 roku w sylwestra we Francji spłonęło 1300 pojazdów"

Tymczasem w "naszych" mediach od tygodnia największy problem, że w Zakopanem zaśpiewa Zenek i za ile...

baronturbina

2022-01-02, 11:51
mygyry napisał/a:

"W sylwestrową noc podpalono 874 samochody i spisano 441 osób - poinformował w komunikacie szef francuskiego MSW Gérald Darmanin. 381 osób zostało aresztowanych przez służby. Minister spraw wewnętrznych wyraził zadowolenie z faktu, że odnotowano mniej aktów przemocy i wandalizmu niż w poprzednich latach. W 2019 roku w sylwestra we Francji spłonęło 1300 pojazdów"
Tymczasem w "naszych" mediach od tygodnia największy problem, że w Zakopanem zaśpiewa Zenek i za ile...


I teraz pozostaje pytanie… Sowietów nienawidzę ale z innej strony… w Polsce nie ma szmatoglowych. Cyganie są ale to jak karaluchy ściekami się przeciśnie. A Francja czy GB? Pełno brudasów i enklawy gdzie policja nie wjedzie. Doceniajmy nasz kraj… mimo polskiego ładu.

nowynick

2022-01-02, 11:51
mygyry napisał/a:

"W sylwestrową noc podpalono 874 samochody i spisano 441 osób - poinformował w komunikacie szef francuskiego MSW Gérald Darmanin. 381 osób zostało aresztowanych przez służby. Minister spraw wewnętrznych wyraził zadowolenie z faktu, że odnotowano mniej aktów przemocy i wandalizmu niż w poprzednich latach. W 2019 roku w sylwestra we Francji spłonęło 1300 pojazdów"
Tymczasem w "naszych" mediach od tygodnia największy problem, że w Zakopanem zaśpiewa Zenek i za ile...



Zenek czy brudasy i podpalenia? k***a ciężki wybór co gorsze :-/



PS disco polo słucha jakieś 20 procent społeczeństwa a Kurski katuje tym cały naród, bo jego któraś tam żona akurat to lubi. Chociaż w sumie dobrze, im mniej ludzi ogląda tvp tym lepiej...

Tom9310

2022-01-02, 12:59
Znając zachód i Jego mądre rządy to powiedzą: "Zobaczcie Oni też świętują w nasze święto i się asymilują to takie piękne" :->

ja...........15

2022-01-02, 13:45
ten nagrywający to jakiś pedał telefonu nie umie trzymać normalnie

swampman

2022-01-02, 14:32
baronturbina napisał/a:

I teraz pozostaje pytanie… Sowietów nienawidzę ale z innej strony… w Polsce nie ma szmatoglowych. Cyganie są ale to jak karaluchy ściekami się przeciśnie. A Francja czy GB? Pełno brudasów i enklawy gdzie policja nie wjedzie. Doceniajmy nasz kraj… mimo polskiego ładu.



pie**olisz jak poj***ny... sam sobie doceniaj mimo czegos.

z takimi problemami jakie mamy my, ten kraj powinien juz dawno byc 100 razy lepszy niz jest dzis...
pospolstwo powinno w koncu widziec dzisiejsza sytuacje jako zdrade. mam nadzieje ze nowy rok i lad w koncu otworzy oczy tym najbardziej niedoj***nym.

jesli nie to powinnismy zdechnac bo sranie sobie we wlasne gniazdo od wiekow okraszone kultem ofiar czy meczennikow juz mnie nuzy.
afryka europy albo k***a inne polin...

mariusz3pl

2022-01-02, 14:46
nowynick napisał/a:

Zenek czy brudasy i podpalenia? k***a ciężki wybór co gorsze
PS disco polo słucha jakieś 20 procent społeczeństwa a Kurski katuje tym cały naród, bo jego któraś tam żona akurat to lubi. Chociaż w sumie dobrze, im mniej ludzi ogląda tvp tym lepiej...



Kolejny wyznawca wolnych mediów się obruszył....

aaaaaaaaaaaaaa

2022-01-02, 16:11
nowynick napisał/a:

Zenek czy brudasy i podpalenia? k***a ciężki wybór co gorsze
PS disco polo słucha jakieś 20 procent społeczeństwa a Kurski katuje tym cały naród, bo jego któraś tam żona akurat to lubi. Chociaż w sumie dobrze, im mniej ludzi ogląda tvp tym lepiej...



Toś k***a pojechał...
Za brak brudasów i podpaleń mogę co rano obejrzeć koncert Zenka.
A jakby wyj***li jeszcze gruzinów i upaińców, to przed snem bym słuchał Boysów...
Mimo, że lubię kompletnie inną muzykę...

torbap

2022-01-02, 16:15
To smoluchy j***ne !

GÅ...........ku

2022-01-02, 21:23
mygyry napisał/a:

"W sylwestrową noc podpalono 874 samochody i spisano 441 osób - poinformował w komunikacie szef francuskiego MSW Gérald Darmanin. 381 osób zostało aresztowanych przez służby. Minister spraw wewnętrznych wyraził zadowolenie z faktu, że odnotowano mniej aktów przemocy i wandalizmu niż w poprzednich latach. W 2019 roku w sylwestra we Francji spłonęło 1300 pojazdów"
Tymczasem w "naszych" mediach od tygodnia największy problem, że w Zakopanem zaśpiewa Zenek i za ile...



Bo oni strzelają za swoje, a zenek śpiewa za nasze. Ja nie mam zamiaru go sponsorować.

mygyry

2022-01-02, 21:40
GłosRozsądku napisał/a:

Bo oni strzelają za swoje, a zenek śpiewa za nasze. Ja nie mam zamiaru go sponsorować.



Idę o zakład, że te 800 samochodów wyjdzie drożej niż sylwester z zenkiem co miesiąc, już nie mówiąc o pozostałych zniszczeniach.

Bugini

2022-01-03, 03:35
mygyry napisał/a:

Idę o zakład, że te 800 samochodów wyjdzie drożej niż sylwester z zenkiem co miesiąc, już nie mówiąc o pozostałych zniszczeniach.



Tylko, że Francję na to stać a w Polsce będziesz zaraz płacić podatek od picia wody po kartoflach

mygyry

2022-01-03, 09:50
Bugini napisał/a:

Tylko, że Francję na to stać a w Polsce będziesz zaraz płacić podatek od picia wody po kartoflach



Stać na co? Myślisz, że skoro w folderach urlopowych francja jest piękna i bogata, to byś się zdziwił jakie są slamsy w pobliżu centrów wielkich miast, jak mamy konkurować z krajem który w porównaniu do Polski przeszedł suchą stopą przez II wojnę a my jeszcze nawet nie wyrzuciliśmy komuchów z wysokich stanowisk którzy skutecznie założyli nam homonto na 50 lat.