18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

brudas vs ochroniarz

eLzar • 2014-11-30, 11:47
Siedzi sobie spokojnie typek , a jakaś k***a brudna próbuje przy kozaczyć z kijem bejsbolowym do bogu ducha winnego człowieka po pracy.


Promek

2014-11-30, 17:14
Trzeba byc bez mozgim ciapakiem, zeby porywac sie na goscia 2m na 2m i 3 razy wiekszego od siebie, ale coz przynajmniej selekcja naturalna dziala :D

Pankracy_Młot

2014-11-30, 17:25
@Rafixo Po czym wnioskujesz ,że to muslim? Coś mi się wydaje ,że rasy z religiami ci się jebią.

zip0

2014-11-30, 18:36
Wy internetowe pomyje, to jest ustawione.

Telepnięcia kamerą w momencie uderzeń służą zamaskowaniu gry aktorskiej.

Brzydzę się wami.

Hiaf

2014-11-30, 18:37
Eleir napisał/a:

Jest kawał chłopa, tak powinni wyglądać ochroniarze a nie jakieś dziadki albo p*zdusie z grupą inwalidzką. A zachowanie? k***a książkowe. Nie chciał mu dowalić ale tamten idiota go zmusił. Po wszystkim też się dobrze zachował, mógł zostawić to ścierwo na ziemi albo wj***ć pod ten autobus.



Takie "dziadki" to właśnie najczęściej ludzie z grupą inwalidzką. Zarabiają nie raz po 4 pln na godzinę :ok***a: a pracodawcy to gra bo nie płaci za nich składek.

jonatan

2014-11-30, 19:41
Akurat szkoda, bo takim frajerom pseudo cwaniakom należy się gęsty wpier...

tranzystor

2014-11-30, 21:00
MoviE napisał/a:

Mam identyczne buciki. Są w ch*j wygodne :mrgreen:




Takie AjrMaksy z bazaru, jak ma ten ciapaty?

Bundy

2014-11-30, 21:23
Typowa Norwiegia murzynek bije araba.

MidasPL

2014-11-30, 22:41
Ciekawe skąd się gościu z kamerą wziął...

No ale gdyby nie było na filmie, to pewnie by czarny jeszcze dostał za bezpodstawną agresję i przekroczenie kompetencji w obronie własnej...

cazzal

2014-11-30, 22:48
Szkoda mi tylko tego ochroniarza, bo się musi przejmować tym j***nym kacapem, czy mu się jedynka z dwójką na miejsca nie zamieniły, ale też przez to, że nie został obojętny i wykazał się sprytem i inteligencją, szacunek.

contowsky

2014-11-30, 23:10
mógł mu profilaktycznie kilka razy łbem o chodnik przypie**olić

gówniaczek

2014-11-30, 23:28
fazikonik napisał/a:



Ej, ale to przeciez nie o to chodzi. Taki mudzynek jak przyk***i za mocno w norwegi - deportacja. Jak nie deportacja to wiezenie.
Ostatnio znajomy NORWEG przylomotal z banki dla jakiegos typka, bo sadzil sie i mimo, ze wina lezala po drugiej stronie to posadzili go na 7 MIESIECY. 7 miesiecy za to, ze z banki wyczochral kolesiowi. Fakt, zlamal mu nos , jednak bez przemieszczenia, bez niczego, bo koles po 15 minutach do domu zostal wyslany ;p

Wiec nie chwalcie mudzyna. Po prostu wiedzial, ze 7000zl albo wiecej na miesiac ucieknie mu sprzed nosa jak go deportuja ;p


Tobie słownik uciekł. A przepraszam, DLA CIEBIE.

Zlotuwa

2014-11-30, 23:29
pigini napisał/a:

zastanawia mnie tylko skąd wziął się tam koleś z kamerą, czyżby kolejny nieudany prank ?



Też się zastanawiałem. Myślę, że koleś po prostu szedł za tym typkiem, i jak zobaczył że tamten wymach*je kijem, to wziął kamere i tyle. :)

krzymorek

2014-11-30, 23:34
gówniaczek napisał/a:


Tobie słownik uciekł. A przepraszam, DLA CIEBIE.


Z wikipedii na temat cech charakterystycznych gwary białostockiej: "zanik celownika, zamiast którego używa się konstrukcji z przyimkiem "dla" (np. kup dla mnie, daj dla babci, powiedz o tym dla Marka)".

Trupojad

2014-11-30, 23:48
No takich murzynów to ja lubie a nie k***a tępych murzynów ze spodniami opuszczonymi do kolan, skaczącymi jak małpy i napie**alających w 10 jednego typka. Ochroniarzowi sie chyba aż żal zrobiło tego ciapaka kasta piwa dla niego. :ok: