18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

miedziak

2011-03-24, 06:41
bul(zabawne ale słownik opery tego nie podkreśla, bo niby http://www.sjp.pl/bul ) czy ból(wymienia się na o w boli) i tak brzmi tak samo, chociaż faktycznie obiat wydaje się naciągany, bo to nawet nie brzmi i faktycznie może być fotomontaż.

BÃ...........³g

2011-03-24, 07:22
Mam nadzieje że wszyscy Ci co narzekają, poszli oddać głos.
Można było wybrać prezydenta, wy wybieraliście, w kraju 50% frekwencji, nie podoba się nasz wódz?
W następnych wyborach, głosujcie na kogoś innego, chociaż jak patrzę po komentarzach, to może powiedzcie tacie co by głosował na kogoś innego.
pie**olenie że Komor zły, gdybym miał wybór nie głosowałbym na niego, ale Jarek nie zawstydzałby nas błędami ortograficznymi.
Wydałby jakąś pieprzoną wojnę Rosji, swoje kompleksy przelał na politykę kraju.
Takich ludzi nie można dopuszczać do władzy, zbyt dużo życia prywatnego w jego politycę.
Prawda, Bronek to nie Piłsudzki, jakich wąsów by nie miał, ale taki nijaki prezydent lepszy niż furiat, co zawstydzałby przed całym światem.

Um...........ra

2011-03-24, 13:09
Bóg napisał/a:

Mam nadzieje że wszyscy Ci co narzekają, poszli oddać głos.
Można było wybrać prezydenta, wy wybieraliście, w kraju 50% frekwencji, nie podoba się nasz wódz?



Przecież większość użytkowników nie ma jeszcze prawa do głosowania ;-)

BoberJG

2011-03-25, 23:40
FREESTYLE napisał/a:

no i macie poj***nego prezydenta, który pisze bul zamiast ból,
pewnie gdy pisze używa także tych słów: kórwa, żąd, rzal, Żeczpospolita Polska....


no właściwie to "rzal" mi tego ch*ja komorowskiego.



Ale i tak to nie zmieni faktu, że Kaczyński ma martwego brata.