18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Broń zarekwirowana meksykańskim kartelom

SethNecromancer • 2011-10-11, 17:20
Wybrałem co ciekawsze
Jak coś to więcej w komentarzach










kaiel

2011-10-13, 18:40
o k***a k***a , a ja tylko w bankie jebąć mogie

lapps

2011-10-13, 18:53
j2m2 napisał/a:

czy to piąte od góry to interwencja? skad te ch*je mieli tyle kasy?????



z narkotykow. najbardziej dochodowy biznes zaraz po ropie naftowej. ale za bardzo odpie**alali, to im zalegalizowali narkotyki ostatnio:D

sokolnikus

2011-10-13, 19:08
k***a do ruskich skakaliśmy a z kartelem byśmy nawet nie dali rady

HerPLemnus

2011-10-13, 19:13
a ja tu widzę nawet broń z dzikiego zachodu chyba, ale dziwi mnie że nie mają lkm-ów żadnych :/

zenekpogromca

2011-10-13, 19:46
Szkoda ze nasze wojsko niema takiego aresenalu ;p moze wojny by sie szybciej skonczyly ^^

dwakilo

2011-10-13, 19:50
Mają rozmach sk***isyny.

Maxi-005

2011-10-14, 08:03
Już wiem gdzie się wybrać na zakupy przed świętami (Swoją drogą te granatniki, karabiny wielkokalibrowe i ten browning w vanie zamontowany - najlepsze) :D

skaM

2011-10-14, 10:40
Mają rozmach sk***ysyny :D

SethNecromancer

2011-10-16, 14:34
Herplemnus,
jedyny LKM jaki narazie odkopałem, o ile dobrze kojarzę wyprodukowany w Afryce












Jeszcze trochę










Azazel

2011-10-16, 22:39
1,2,4 fota jest z jakichś targów militarnych albo coś takiego... na 2 są chłopaki w multicamie a poza tym to zarekwirowanej broni nie układa się ładnie na stole i nie kasuje za bilety wszystkich, którzy by sobie chcieli popatrzeć... Poza tym są tu modele broni, które są jeszcze w produkcji... więc nie ma CHU*A we wsi żeby dało się to dostać na czarnym rynku...

SethNecromancer

2011-10-17, 11:55
Azazel,
ciekaw jestem na jakich targach broń jest poukładana na jednym stole, niezależnie od producenta
nie wspominając o sklejonych taśmą granatach kal. 40mm.
Akurat w Meksyku policja, jak i armia w ten sposób chwalą się swoimi sukcesami
Najczęściej jeszcze przy tym wszystkim stoi delikwent którego razem z tym złapano
ja tu:




Co do multicamo - meksykańska piechota morska jak i Federales używają multicamo więc to chyba tak trochę żaden argument.


Cytat:

Poza tym są tu modele broni, które są jeszcze w produkcji... więc nie ma CHU*A we wsi żeby dało się to dostać na czarnym rynku...


Wyjaśnij, jeśli możesz, co to ma ze sobą wspólnego
Czy to że jakiś, powiedzmy, samochód jest nadal w produkcji uniemożliwia dostanie go z drugiej ręki?
Czegoś chyba nie łapię...

vandal7

2011-10-17, 19:45
I skąd oni biorą najnowsze modele broni, jeżeli nie od armii?
W sumie gdybym miał wybór taki jak w Meksyku gdzie społeczeństwo utrzymuje albo politykow i korporacje płacąc podatki, lub utrzymuje bandytów którzy utrzymują korporacje produkujące broń to wolał bym jednak tą drugą opcje

Co...........ru

2011-10-18, 19:23
Niech te zarekwirowane bronie przesylaja do nas do polskiej armii to przynajmniej nie bedziemy strzelac z kapiszonow beryli :C co jak co ale niektore to najnowsze typy broni Oo :szok?: