18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

POPISowyNumer

2014-04-07, 23:18
Co jak co ale trzeba mu zrobić akcję propagandową. Nie wiem, jakiś miecz Geralta, albo Sihil Zoltana, ten z magicznymi runami (Na pohybel sk***ysynom)

jasiek.kulaga

2014-04-08, 00:29
niestety tyle to byle noz potrafi, ale za zapal do majstersztykowania piwo - ale nie maja sie czym chwalic.

radowid1

2014-04-08, 01:14
z tym arbuzem to przegieli

Kontem.O.K.

2014-04-08, 07:10
koło Wesley'a Snipes'a i prawdziwego Blade to ten murzyn nawet nie stał :)

takija

2014-04-08, 09:31
Pracuje w warsztacie metaloplastycznym i kiedyś chciałem sobie zrobić nóż....wziąłem pilnik (bo twarda stal), rozgrzałem go w kuźni i zacząłem rozklepywać co by ostrze wyszło z tego.....PĘKŁ j***nY!....cały zapał mi przeszedł...


....od tego czasu nazbierałem troche ciekawszych materiałów ale teraz to mi czasu brakuje na zabawy w noże..;/

piter1372

2014-04-08, 09:41
@POPISowyNumer, jestem za zorganizowaniem takiej zbiorowej akcji by napisać pod filmem w ch*j komentów aby wykuł miecz Geralta :D

Pizkes

2014-04-08, 16:38
3:05 Co za j***ny debil pracuje przy tej tokarce? Miałem nadzieję, że zahaczy go o te włosy :D

Zarammoth

2014-04-09, 05:30
@POPISowyNumer, @piter1372:

Była już kiedyś taka akcja. Tyle że:
1. Ludzie (debile) z tego portalu wklejali te same słowa ("Witcher's sword!") z tematu, bo nie chciało im się napisać po swojemu. W efekcie komentarze o tej samej treści oznaczane były jako spam i automatycznie ukrywane.
2. Pisali je tylko pod jednym filmikiem, a potem już nie, więc szansa na zauważenie była żadna, a poza tym nawet gdyby to każdy głupi w takim przypadku dostrzegłby jakąś zorganizowaną akcję i zignorował prośby.

TRQPL

2014-04-09, 09:41
Ja bym jednak apelował o odtworzenie laserowej dzidy.


Prokurator

2014-04-09, 10:39
@ jasiek.kulaga Droga wolna, idź wykuć nóż i wróć tutaj jak wykujesz i pochwal się nim. Nie umiesz? Więc zamknij jape i oglądaj.

@POPISowyNumer Kurewsko chętnie zobaczyłbym wiedźmiński srebrny miecz

gwizd_ek

2014-04-09, 11:21
jasiek.kulaga napisał/a:

niestety tyle to byle noz potrafi, ale za zapal do majstersztykowania piwo - ale nie maja sie czym chwalic.



No to proszę wykuj lub zrób jakąś broń białą. Widziałeś jego inne produkcje ?? Pokazałem te filmy znajomemu który ma trochę pojęcia na temat właściwości i zastosowań różnych metali (studiował ten temat i pracuje jako projektant jakiś tam konstrukcji). Po obejrzeniu przyznał że gość musi mieć naprawdę dużą wiedze i doświadczenie w obróbce metali skoro potrafi to co potrafi. Z nieba mu nie spadło. Poza tym ma sprzęt i potrafi go wykorzystać. Więc drogi kolego nie zgodzę się z twoim zdaniem że nie ma się czym pochwalić bo ma.

prowler

2014-04-09, 12:46
@takija ale pilnik to stal, która została utwardzona. tego się chyba nie kuje. zresztą nie wiem.
man at arms rządzi. fajne rzeczy robi