18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Broń nuklearna

Diiii • 2013-11-06, 23:39
Większość twierdzi, że należy całkowicie zlikwidować broń nuklearną z bliskiego wschodu - ja się z tym nie zgadzam. Wręcz przeciwnie. Uważam, że powinna być tylko tam. Ba! Uważam, że już powinna byłą dawno polecieć w tamtą stronę :)

Ar...........94

2013-11-07, 00:40
A na dokładkę ( jakby któryś ciapaty chciał się pobawić w karalucha i przetrwać atak nuklearny ) to jebnąć im na dokładkę ze 300 ton wąglika :D
Niech mają te kilka ton demokracji :D

Magik2501

2013-11-07, 01:04
E tam, araby na Bliskim Wschodzie są spoko. 5 lat temu mogłeś pojechać do Egiptu/Syrii i jakby jakiś arab klepnął Twoją kobietę w tyłek to policja na życzenie ucięłaby mu łapę przy Tobie.
Porządne miejsce.
Problemem są te araby, co napływają do Europy.

W takiej Wojnie Domowej w Syrii z całego serca kibicuję siłom rządowym, bo są najnormalniejsze.
Najbardziej cywilizowane.

nowynick

2013-11-07, 09:45
Up

Bo oni i czarni już tak mają, że ktoś musi za mordę trzymać. Jak tylko dać im odrobinę swobody to się gubią i jak każde zdezorientowane zwierze robią się agresywni.

pakicito

2013-11-07, 12:06
Cytat:

Problemem są te araby, co napływają do Europy.


podziękuj za to USA

BonaSforza

2013-11-07, 15:09
Jestem jak najbardziej za tym, żeby zlikwidować broń atomową bliskiego wschodu- najlepiej zdetonować wszystko na miejscu ;)

las84500

2013-11-07, 23:15
Up - Ja również! Obiema rękami się pod tym podpiszę! Tym bardziej, że cała broń nuklearna bliskiego wschodu zmagazynowana jest na terenie USraela ;)

UBcjaPOLSKA

2013-11-08, 01:19
Te, bona, w kuchni Ci internet zamontowali?!

Da...........us

2013-11-08, 11:16
Oczywiście, a potem srali byście pod siebie, gdy radioaktywna chmura dotarłaby na tereny Polski i reszty Europy. Poza tym przeceniacie jej siłę rażenia, nie zostałby po jej użyciu jeden wielki krater w miejscu całego bliskiego wschodu, a dużo mniejsze, pojedyncze leje. las84500 Izrael posiada broń jądrowy, ale nie jest wyjątkiem w tamtych rejonach, mam tu na myśli Pakistan.

las84500

2013-11-08, 21:36
@DarthSatanus - Pakistan ma broń jądrową i to jako jedyny z krajów muzułmańskich. Tylko jest jedna mała różnica pomiędzy Pakistanem, a Izraelem: ten pierwszy nie grozi nikomu szabelką co chwila i nie prowadził wojen ze WSZYSTKIMI swoimi sąsiadami w ciągu pół wieku.