18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Broń jak najbardziej...

Pawel. • 2024-03-06, 19:06
...ale k***a nie dla debili


donkapusta

2024-03-06, 19:58
No właśnie, U nas chyba lepiej by nie było.

baronturbina

2024-03-06, 20:29
Tłusty policjant 1:50. Skradł moje serce.

donkapusta napisał/a:

No właśnie, U nas chyba lepiej by nie było.


U nas cywilny dostęp do PK/PKM czy innych automatów jest zabroniony. Tyle dobrze, że by obywatele nie siali w auto. Co do reszty masz rację.

marianer7

2024-03-06, 21:10
Ta muzyka psusje cały film

Zabka_Pou

2024-03-06, 21:45
Na pewno ktoś tu jest z Kaszub i mnie poprawi, ale leci to zwykle mniej więcej tak: "to je czewek, to je pistol, to zebewe na 102, to so trupce kieby padłe, njiy wyszla im tota gra".

Veni_Vidi

2024-03-06, 21:47
donkapusta napisał/a:

No właśnie, U nas chyba lepiej by nie było.



To że jesteście przygłupami jest niepodważalne ale dlaczego nie wymieracie?

mazga50

2024-03-06, 21:59
donkapusta napisał/a:

No właśnie, U nas chyba lepiej by nie było.



Gówno wiesz o egzaminach na posiadanie broni, prawda?

majeńka

2024-03-06, 23:26
W szkole na PO pierwszy raz dostaliśmy broń do ręki już do strzelania na ocenę. Żadnych lekcji z tego wcześniej oprócz krótkiej teorii, nie mogliśmy nawet oddać próbnego strzału — od razu oceniane. Jako dorosła byłam po tym na strzelnicy ze dwa razy, co i tak jest o dwa razy więcej niż 99.9% społeczeństwa.

Ktoś taki weźmie broń do ręki i nawet nie ma pojęcia że strzelać nie umie. Laik myśli np. że celownik to tylko to coś na końcu lufy, trzeba mieć go na celu, a dekoracja przy mechaniźmie w przedniej części gnata to tylko jakiś element konstrukcji. I tak dalej.

Sama zresztą nie byłabym w stanie przypomnieć sobie jak się odbezpiecza/zabezpiecza broń (bo to nam na strzelnicy zawsze tuż przed mówili). Znam niby zasady w teorii (nigdy nie kieruj odbezpieczonej broni w kierunku kogoś kogo nie chcesz ukatrupić (dokładniej: nie zamierzasz, bo chcieć utłuc to bym chciała 95% populacji tej planety), itd), ale kompetencji praktycznych to nie mam, nawet na spokojnie. A w sytuacji zagrożenia życia panikujesz i wszystko robisz nie tak.

Uzmysłowienie sobie własnej niewiedzy to podstawowy stopień którego wszystkim na tym filmie brakuje.

leonidkacap

2024-03-06, 23:35
k***a te ciapaki same między soba się wybiją

Caanonierka

2024-03-07, 03:02
Kompilacja niepełna.Brakuje pewnego komendanta z granatnikiem.. :-)

pytolsky

2024-03-07, 08:52
donkapusta napisał/a:

No właśnie, U nas chyba lepiej by nie było.



No dokładnie. Należy wszystkiego u nas zakazać, bo jakiś wyznawca proroka-pedofila z pustyni coś odj***ł na zlocie ISIS z karabinu, który znalazł pod skałą. Ponieważ dokładnie te same warunki mamy u siebie. I dokładnie w ten sam sposób działa kupowanie broni, co u nich.

Zabka_Pou napisał/a:

Na pewno ktoś tu jest z Kaszub i mnie poprawi, ale leci to zwykle mniej więcej tak: "to je czewek, to je pistol, to zebewe na 102, to so trupce kieby padłe, njiy wyszla im tota gra".



belno

kris1978

2024-03-07, 09:27
Dźwięki są podłożone. Na drugim filmiku z ciapatymi to widać, SWD nie strzela seriami.

Somberoajaj

2024-03-07, 09:55
kris1978 napisał/a:

Dźwięki są podłożone. Na drugim filmiku z ciapatymi to widać, SWD nie strzela seriami.



a gdzie ty tam widzisz SWD? wpisz sobie PKM to może się czegoś nauczysz

KamileX1322

2024-03-07, 11:47
k***a ten filmik gdzie gosciowi urywa ręke juz kiedys widziałem na yt i nie miałem ochoty tego oglądac

moralez

2024-03-07, 13:21
Już wiem skąd u Walaszka wziął się pomysł na k***inoksy.