18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Broken Neck

Dervisz • 2010-08-27, 19:58
Prawie jak Face Plant :samoboj:


Bl...........er

2010-08-28, 21:03
Dervisz napisał/a:

@up

Tak oczywiście, ale z tego co zauważyłem to się tylko wywyższacie.. pff żałośc moderatora ujmuje..



Bardzo ciekawe jest to o czym mówisz ,bo z tego co ja zauważyłem to jeśli zwykły użytkownik wyrazi swoje zdanie to jest ok i jeszcze kilka browarów dostanie. Jeśli zrobi to moderator od razu się wywyższa...
... hmm idąc twoim tokiem rozumowania wychodzi na to że stając się moderatorem tracisz prawo do swobodnego wypowiadania się nie mówiąc już o krytykowaniu.

sarahblack

2010-08-28, 21:20
najszybciej ujmując derwisz, czy jak się tam nazwałeś- ktoś skrytykował TWÓJ błąd a ty się odszczekujesz, do tego w mało oryginalny sposób. a już bynajmniej cie nie zaczepiałam.

po prostu słów brak. :catfacepalm:

~Conscribo

2010-08-28, 21:25
kto się wywyższa, MODERATOR się wywyższa?

do tematu wrócić proszę!

Dervisz

2010-08-28, 22:23
Hah jaki bulwers

Cytat:

a już bynajmniej cie nie zaczepiałam.


Ohh na prawdę? Bo ja jakoś zostałem urażony hmm.

A moderator powinnien raczej dawać przykład, a nie mi zakładać, zę się nie uczę Jezyka Angielskiego.. Człowiek ma prawo się pomylić.. nie wystarczyło łagodniej powiedziec tylko od razu dogryźć? hmm Nie dośc, żę dogryza to jeszcze nie można wyprowadzic kontry bo ost poleci.. :roll:

JDRK

2010-08-28, 23:03
blackhunter6 napisał/a:

Bardzo ciekawe jest to o czym mówisz ,bo z tego co ja zauważyłem to jeśli zwykły użytkownik wyrazi swoje zdanie to jest ok i jeszcze kilka browarów dostanie. Jeśli zrobi to moderator od razu się wywyższa...
... hmm idąc twoim tokiem rozumowania wychodzi na to że stając się moderatorem tracisz prawo do swobodnego wypowiadania się nie mówiąc już krytykowaniu.



Admin to ma dopiero przej***ne:P hehe

Xian5

2010-08-29, 01:00
Bam Margera i jeden z odc. jackass'a, nic mu sie nie stało ;)