18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brock Lesnar

okar19 • 2012-06-02, 20:22
łamie ręke Hunter'owi

akcja od 2'05

typhoon_2008

2012-06-03, 11:13
złamał rękę, nie umie chodzić. ^^

harry_callahan

2012-06-03, 11:50
@gumol i kretyni którzy dają mu piwa: wy naprawdę jesteście tak głupi? Chciałeś przykozaczyć a się skompromitowałeś bo loco_anal_coco pisał o prawdziwej walce w ufc cioto, a ty wklejasz jakieś gify z wrestlingu. Następnym razem p*zdo zapoznaj się z tematem albo chociaż czytaj ze zrozumieniem bo nic tak nie wk***ia jak jakiś pseudo-cwaniak który sra się o wszystko nie mając racji.

PilakNaFejmie

2012-06-03, 12:39
Powiedzenie nie grasz nie wygrasz traci tutaj sens?1 ;>

viktorx

2012-06-03, 14:44
Ciebie @okar19 to k***a nadal nie czaje, ale spoko - twój problem. Inna sprawa to wielcy k***a mesjasze co mnie próbują oświecić, że to nie jest na prawdę - JAKBYM k***A NIE WIEDZIAŁ. Wszyscy fani tego wiedzą na czym to polega, więc stfu bo nie macie dystansu do czegoś czego nie rozumiecie.

okar19

2012-06-03, 16:49
viktorx napisał/a:

Ciebie @okar19 to k***a nadal nie czaje, ale spoko - twój problem. Inna sprawa to wielcy k***a mesjasze co mnie próbują oświecić, że to nie jest na prawdę - JAKBYM k***A NIE WIEDZIAŁ. Wszyscy fani tego wiedzą na czym to polega, więc stfu bo nie macie dystansu do czegoś czego nie rozumiecie.



k***a co za idioci,
Na wikipedie sobie wejdz i przeczytaj , ja pie**ole ..
http://en.wikipedia.org/wiki/Triple_H

It was later announced on WWE.com that in addition to a broken arm Triple H had suffered severe ligament and tendon damage around the elbow and that it would require surgery.

Sobie przetłumacz

Freakz56

2012-06-03, 19:38
Ramsey007 napisał/a:

Ja pie**olę... A ja myślałem, że MMA to szczyt lipy :D


gdzie niby w MMA widzisz "lipe"? idz dalej oglądać przereklamowany boks lub inne ścierwo

al...........10

2012-06-03, 20:14
Coliber napisał/a:

Barbara Jean Blank (Kelly Kelly)
Obrazek

Lena Yada
Obrazek

Carmella DeCesare
Obrazek

Nadal wam się wrestling nie podoba? :D


Owszem.

pa...........66

2012-06-03, 21:18
Freakz56 napisał/a:


gdzie niby w MMA widzisz "lipe"? idz dalej oglądać przereklamowany boks lub inne ścierwo


jesli boks to scierwo to ciekawe czemu zawodnicy mma nie probuja walczyc na ringu????????????????czyzby brakowalo specjalizacji i techniki bokserskiej? bo te obszerne sierpocepy z mma to nie boks?czemu to do mma przechodza wypaleni bokserzy by dorobic? czy dlatego ze zawsze znajda jakiegos losia bez gardy .

Skoncz pisac pie**oly bo boks wymaga bardzo waskiej specjalizacji na ktora stac niewielu a mma jest dla wszystkich i bez stojki nawet mozna cos ugrac.

wiec wyslij informacje do mozgu i zastanow sie czyci mistrzowie nokautow zakladajac bokserskie rekawice i walczac 12 rund wogole zadali by prawidlowy cios. I nie probuj wciskac ze bokser w mma zostalby polozony jakims wymyslnym duszeniem - porownaj stojke gdzie da sie porownywac

boks przereklamowany? a chcialbym aby kiedys mma bylo tak przereklamowane bo poki co 20 lat jako takiej tradycji to nic przy ponad 100 latach boksu

a co do tego ssajacego filmiku jeszcze nie widzialem ze ktos w ten sposob zlamal reke komukolwiek to znaczy ze drapiac sie po plecach polamalem sobie wielokrotnie k***a co za szopka

dahlw

2012-06-03, 22:23
pavel666, najbardziej kocham, gdy do głosu dochodzą kretyni o IQ poniżej 50 i starają się udawać speców w dziedzinie, w której gówno wiedzą :)

Po pierwsze, tradycja mma sięga już czasów starożytnej grecji, wtedy nazywało się to Pankration (od tej nazwy powstała jedna z pierwszych organizacji, Pancrase).

Po drugie, zawodnicy mma biją się w ringu, na przykład na KSW, na przykład w Pride pili się w ringu, nie wiem co Ty za głupoty pie**olisz ale pomimo bycia młodszym o 9 lat od Ciebie wiem w ch*j więcej :)

pavel666 napisał/a:

bo te obszerne sierpocepy z mma to nie boks?czemu to do mma przechodza wypaleni bokserzy by dorobic? czy dlatego ze zawsze znajda jakiegos losia bez gardy .

Skoncz pisac pie**oly bo boks wymaga bardzo waskiej specjalizacji na ktora stac niewielu a mma jest dla wszystkich i bez stojki nawet mozna cos ugrac.

wiec wyslij informacje do mozgu i zastanow sie czyci mistrzowie nokautow zakladajac bokserskie rekawice i walczac 12 rund wogole zadali by prawidlowy cios. I nie probuj wciskac ze bokser w mma zostalby polozony jakims wymyslnym duszeniem - porownaj stojke gdzie da sie porownywac



Nie masz czegoś takiego jak instynkt samozachowawczy i bardzo lubisz się błaźnić? Widziałeś kiedykolwiek jakąś galę MMA inną od KSW? Nie? To wróć ułomie pod biurko, weź pałę z powrotem do ryja i przynajmniej skończ pie**olić głupoty. MMA to sport WSZECHSTRONNY gdzie szansę ma KAŻDY w KAŻDEJ płaszczyźnie walki, wymaga tyle samo przygotowania co boks o ile nie więcej - w boksie wiesz że będziesz się bił tylko na pięści, w mma musisz przygotować się kompleksowo do każdej walki, do każdego zawodnika inaczej. I owszem, bokser zostałby położony wymyślnym duszeniem, odwołam się do pierwszych UFC - Art Jimmerson, wywodzący się z boksu odklepał w parterze zanim doszło do jakiejkolwiek akcji ze strony Royce Gracie, po prostu ni ch*ja się nie odnalazł poza swoim światem.