18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Break Dance '86

cezar94 • 2013-05-14, 16:02
Break Dance (Zawody we Włocławskim Centrum Kultury) z 1986 r.
Oldschool troszkę, ale to dzięki tym ludziom można dziś oglądać w naszym kraju serio dobrych b-boy'ów !



Mój pierwszy post na tymże forum, więc ciskajta po świeżaku, róbta co chceta! Przetrwam wiele.

demz

2013-05-14, 19:16
O kurde, a ja za dzieciaka, jak tak wywijałem w roku ok. 1997 to myślałem że to nowość :D

Bzykacz

2013-05-14, 19:16
ee cezar94

Narkotyzier

2013-05-14, 19:23
Jak na tamte czasy to był w ch*j poziom, teraz przyj***ni Azjaci łamią sobie karki, żeby wyj***ć jakąś figurę. Nie o to w tym chodzi.

nsbikescom

2013-05-14, 19:30
Włocławek :D super , ta podłoga w wck'u to chyba do dziś jest :D

orzeszwmorde

2013-05-14, 19:32
Millduck napisał/a:

Jest może ktoś kto pamięta tamte czasy? Skąd oni się uczyli, z teledysków?


Cytat:

Pierwszą pół profesjonalną grupą breakową była Szczecińska grupa Be-Bop, oraz pochodząca z Gniezna Flash Boys[2] założona około roku 1986 w dwa lata po wielkim sukcesie Beat Street. Pierwsze mistrzostwa polski odbyły się już w roku 1985 w Piotrkowie Trybunalskim. Grupa Be-Bop wyrusza na drugą edycję turnieju gdzie dominuje i zdobywa pierwsze miejsce. Po rozpadzie grupy Be-bop w Szczecinie powstała nowa grupa na podbudowie starej: Broken Steps. Już po czasach "wielkiej mody na breakdance" w roku 1987 zostaje założona we Włocławku grupa Scrap Beat, której to liderem i założycielem jest Robert Nieznański. Grupa przez ponad dekadę wyznaczała standardy w technicznym opanowaniu breaka, głównie figur power-moves. W późniejszym okresie swojej działalności grupa wyłączyła się z aktywnego udziału w życiu "podziemnej" sceny breakdance i skupiła się na działalności komercyjnej.



Żeby nie było Źródło

FryzjerZG

2013-05-14, 19:37
Obroty na kolanie wyglądają żenująco poprostu. Jak przedszkolaki na balu przebierańców.

DiesIrae

2013-05-14, 20:25
Żadnych powermoves' ów nie znali wtedy? Ja pie**ole, kicz...

MTC

2013-05-14, 20:36
edekzelian napisał/a:

I widać, że chłopaki pokazują to co potrafią, a nie który bardziej wypasione ciuchy na sobie.


Gdyby ten filmik osadzony był w dzisiejszych czasach, sytuacja przedstawiałaby się zupełnie odwrotnie ;-) między innymi pan w piątej minucie- turkusowy sweterek, obcisłe spodnie, airmaxopodobne buty... wykapane ciacho z instagrama! :mrgreen:

firer

2013-05-14, 20:44
Wtedy to był taniec, dzisiaj to gimnastyka sportowa.

machete86

2013-05-14, 20:54
Nie ma takiego miasta jak Włocław chyba Wrocław...

Millduck

2013-05-14, 21:10
@orzeszwmorde podziękował ;)

djwozik

2013-05-14, 21:37
Zaciekawił mnie temat, niedowierzałem, myślę fake, ale okazało się, że :

Początki w Polsce

Pierwszą pół profesjonalną grupą breakową była Szczecińska grupa Be-Bop, oraz pochodząca z Gniezna Flash Boys[2] założona około roku 1986 w dwa lata po wielkim sukcesie Beat Street. Pierwsze mistrzostwa polski odbyły się już w roku 1985 w Piotrkowie Trybunalskim. Grupa Be-Bop wyrusza na drugą edycję turnieju gdzie dominuje i zdobywa pierwsze miejsce. Po rozpadzie grupy Be-bop w Szczecinie powstała nowa grupa na podbudowie starej: Broken Steps. Już po czasach "wielkiej mody na breakdance" w roku 1987 zostaje założona we Włocławku grupa Scrap Beat, której to liderem i założycielem jest Robert Nieznański. Grupa przez ponad dekadę wyznaczała standardy w technicznym opanowaniu breaka, głównie figur power-moves. W późniejszym okresie swojej działalności grupa wyłączyła się z aktywnego udziału w życiu "podziemnej" sceny breakdance i skupiła się na działalności komercyjnej.

źródło : http://pl.wikipedia.org/wiki/Breakdance

MGC

2013-05-14, 21:44
Scrap Beat Wloclawek !!!
jedna z najstarszych ekip w Pl. zdarzylo mi sie z nimi tanczyc w 99. chyba. Zespoly typu Boys czesto braly chlopakow do klipow by podkreslic gangsterski klimat disco polo...
przypomnial mi sie koles z "tera mnie to wali bo jestem na fali" " daj bujanie nogami" lol

marcinek9417

2013-05-14, 21:58
Duszek Okruszek napisał/a:

Za breaka u mnie obowiązkowo piwo :D .

rzeczywiście szczególnie jak piszesz break'a a nie bboing tak jak powinno być. Widać wielki fan z ciebie.

Damain

2013-05-14, 23:04
Afrika Bambaataa! :D