18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijskie salto mortale

fantastico • 2017-12-15, 15:12
Jechanie motocyklem wiąże się z niebezpieczeństwami najczęściej związanymi z nieuwagą kolegów kierowców samochodowych. Tutaj mamy sytuacje wyjechania samochodem przez co dochodzi do uderzenia motorem czyniąc człowiekowi salto ku śmierci.


intermag

2017-12-15, 16:24
Dobrze że miał kask

FaFters

2017-12-15, 23:12
Pewnie niedługo będzie filmik, jak kierowca zostaje odstrzelony w samo południe w centrum miasta ;d

HellYeahEnT

2017-12-19, 14:13
Istnieje możliwość ukrycia wrzutek od tego analfabety? Jeśli tak, to proszę o instrukcje.

fantastico

2017-12-19, 14:53
HellYeahEnT napisał/a:

Istnieje możliwość ukrycia wrzutek od tego analfabety? Jeśli tak, to proszę o instrukcje.



Witajcie,

W związku z rosnącym zapotrzebowaniem opracowałem filtr do uBlock Origin, który pozwoli Wam blokować wybranych użytkowników. Jak to zrobić?

1) Instalujemy dodatek uBlock Origin do Firefoxa.
2) Wchodzimy na sadistic.pl
3) Klikamy prawym przyciskiem awatar nielubianego użytkownika i wybieramy "kopiuj adres obrazu"
4) Zastępujemy skopiowanym adresem ten zaznaczony w poniższym skrypcie i wklejamy całość do okienka dialogowego uBlocka.
5) Na sadistic.pl przestaną się wyświetlać ramki z postami użytkownika o tym konkretnym awatarze.

##.images:has(header > div >img[src="http://www.sadistic.pl/images/avatars/11281245625872d35eb82af.jpg"])

Wszystkiego najlepszego z okazji dnia kobiet tym kobietom, które mają ochotę kogoś zablokować :)

Możliwe, że filtr będzie wymagał aktualizacji za każdym razem, kiedy dany delikwent zmieni awatara, ale to chyba znośna niedogodność.

HellYeahEnT

2017-12-19, 23:12
fantastico, doceniam czas włożony w opracowanie instrukcji, jednak filtr nie spełnia swojego zadania. Tylko avatar jest niewidoczny, reszta wrzutki bez zmian.

Tak przy okazji to nic do Ciebie nie mam... oprócz Twojego wk***iającego stylu pisania oczywiście ;-)