18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijskie dziwki ...

~McSadol • 2023-06-25, 11:35
nie mają lekko , mam nadzieje że tych chłoptasiów zobaczymy za niedługo na hardzie ..


Vissegard

2023-06-25, 17:31
silwerbalk napisał/a:

To nie są żadne panie tylko k***y ..... k***y wam żal .... Bo mam podejrzenia że może siostra lub matka któregoś jest i stąd to oburzenie



Co ci przeszkadza w k***ach? Własnie przez takich ludzi jak ty trzeba sie płaszczyć przed jakimiś julkami na tinderze i marnować czas, bo prostytucja w polsce podupada. ch*j ci w ryj

Quassar

2023-06-25, 18:21
Laski nie będą chciały pracować przy ulicy bo jakiś pranker je terroryzuje wygłupami to sie alfons wkurzy i zrobi z nimi porządek.
I już nie będzie im do śmiechu.

mazga50

2023-06-25, 20:37
Anal_Intruder_69 napisał/a:

dz**ek nie szkoda. Skoro same się nie szanują, to jak ktokolwiek ma je szanować? Ha tfu!



Wiesz, bez szkół, wiedzy, bogatych starych trudno się szanować. Sprzedają swoje jeszcze młode ciała, póki się nie zestarzeją.
A tu to raczej niszczenie konkurencji, bo mamusię głównego bohatera już mało kto już chce stukać. Sk***ysyn zwykły.

Wojtek76

2023-06-25, 21:21
szczerze, to jest dużo gorszy sort niż te dz**ki

MalcolmX

2023-06-25, 22:12
Jeśli panienki są pod ochroną Los Zetas, Mara Salvatr*cha albo 18th Street gang, to marny los tego chłoptasia...

Cipczan

2023-06-25, 23:06
Typowy pustak. Pusto w gaciach i pusto we łbie.

silwerbalk

2023-06-26, 02:34
Vissegard napisał/a:

Co ci przeszkadza w k***ach? Własnie przez takich ludzi jak ty trzeba sie płaszczyć przed jakimiś julkami na tinderze i marnować czas, bo prostytucja w polsce podupada. ch*j ci w ryj



O czym ty teraz do mnie k***a mówisz typie.... ? Mam szanować k***ę która daje dupy przy latarni byle jakiemu berberuchowi za 20 dolców .... Tyś z ch*ja spadł na głowę. Baw się tak dalej z przydrożnymi Ukrainkami na bank masz adidasa flejo ....

8-)

smc

2023-06-26, 16:44
Fryzjerka mnie ostrzygła za 40zł i się nie brzydziła. Nie ma zresztą większego wpływu na to, kto siądzie na fotelu.
Pielęgniarka myje dupę mojemu staremu za 40zł za godzinę, a potem robi sobie kanapkę tą ręką.
Przeszukuję zatrzymanych i dotykam ich w różne miejsca podczas czynności. Czasem bezdomnych, a zazwyczaj patologię.
k***y za godzinę biorą po trzy stówy i mogą spokojnie odmówić klientowi. Czyli są wyżej w hierarchi niż 90% społeczeństwa :lol:

sothis

2023-06-27, 05:42
smc napisał/a:

Fryzjerka mnie ostrzygła za 40zł i się nie brzydziła. Nie ma zresztą większego wpływu na to, kto siądzie na fotelu.
Pielęgniarka myje dupę mojemu staremu za 40zł za godzinę, a potem robi sobie kanapkę tą ręką.
Przeszukuję zatrzymanych i dotykam ich w różne miejsca podczas czynności. Czasem bezdomnych, a zazwyczaj patologię.
k***y za godzinę biorą po trzy stówy i mogą spokojnie odmówić klientowi. Czyli są wyżej w hierarchi niż 90% społeczeństwa



Ciut przekoloryzowales. Co by Ci było po tym, że możesz komuś odmówić, skoro twoja praca polegałaby na ssaniu ku*asow starym dziadom i spełnianiu ich zj***nych i oblesnych fantazji? Xd

botersky

2023-06-27, 10:55
Chrzescijanin pewnie. A mógł ukamieniować

smc

2023-06-27, 13:58
sothis napisał/a:

Ciut przekoloryzowales. Co by Ci było po tym, że możesz komuś odmówić, skoro twoja praca polegałaby na ssaniu ku*asow starym dziadom i spełnianiu ich zj***nych i oblesnych fantazji? Xd





Jesteś taki cwany, bo Tobie żadna jeszcze nie odmówiła...



:cry:

sothis

2023-06-27, 14:03
smc napisał/a:

Jesteś taki cwany, bo Tobie żadna jeszcze nie odmówiła...



Pewnie kwestia czasu :(
No, ale żeby wczuć się w klimat poratau powinienem raczej odpisać ze dead girls dont say no xd

danielusx25

2023-06-27, 14:44
jak prostytutki podlegaja jakiemuś alfonsowi z gangu to po paru dniach będą ale oni płonąć jak ich dorwą

Masakrator6000

2023-06-29, 10:34
teraz się śmieją a za dwa dni znajdziemy ich na hardzie