18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijski trybunał sprawiedliwości

phrontch • 2020-01-20, 22:33
Członkowie Comando Vermelho postanowili wymierzyć sprawiedliwość wyrodnemu synowi, który pobił własną matkę. Damski bokser został według mnie zbyt łagodnie potraktowany

Zbrodnia:




Kara:









źródło

KoSaD

2020-01-21, 10:27
Moim zdaniem takie kary całkiem dobre, a nawet w niektórych przypadkach lepsze od naszego pozbawienia wolności, czy kar pieniężnych.

p47

2020-01-21, 12:26
Chyba śniadania nie jedli..

panar3

2020-01-21, 12:53
freaky napisał/a:

Jeśli uważacie, że to prymitywne i niesprawiedliwe metody wymierzania kary, których nigdy nie chcielibyście w Polsce, to przypomnę wam, że Biedroń też pobił własną matkę.



Jak przyjdzie co do czego powie że go gwałciła i dostanie =35% głosów od tęczowych zjebów... :-/

dlwar

2020-01-21, 15:33
Dobrze że szmacie naj***ł pewnie należało się jej.

bb...........55

2020-01-21, 18:40
dlwar napisał/a:

Dobrze że szmacie naj***ł pewnie należało się jej.



Masz rację, może zasłużyła.

picolo

2020-01-21, 21:02
To jest ch*j,był tu taki filmik z ruskiem przywiązanym do altanki na mrozie -50 pewnie i na gołe plery jakiś sk***iel go napierał kablem, aż skóra pękała.

Psilocke

2020-01-21, 23:19
Pewnie nie wpiszę się w ogólny dogmat sadola ale ch*j tam.
Osobiście uważam, że każdemu kto podnosi rękę na swoją matkę powinno się te ręce uj***ć i wsadzić do dupy.
To są kobiety którym dupa pękła żeby takie zjeby jak ja czy wy łazili po tym świecie.
Można nie lubić, nie utrzymywać kontaktu, można wszystko, ale za napie**alanie swojej matki powinno być smażenie na wolnym ogniu.

A pan B powinien się honorowo wycofać w polityki i reprezentowania kogokolwiek. Tyle że nasze rządzące nie wiedzą co to honor w jakimkolwiek wydaniu.

jasypan

2020-01-22, 19:07
akuel napisał/a:

Coś Ty ćpał? Albo, który translator tak Ci to sp***olił?



Przecież to jest idiota ze ścisłej sadolowej czołówki, szkoda klawiatury.