18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijski transseksualista pobity przez współwięźniów

Cały_Idiota • 2015-04-19, 10:35
Transseksualista Veronica Bolina trafił do brazylijskiego więzienia dla mężczyzn gdzie został brutalnie pobity przez innych osadzonych. W internecie powstała szybko akcja "Wszyscy jesteśmy Veronicą" wzorowana na inicjatywie upamiętniającej zamordowanych przez dżihadystów francuskich satyryków.
Nikogo z obrońców babochłopa nie zainteresował powód osadzenia - Veronica Bolina oskarżony jest o usiłowanie zabójstwa swojej sąsiadki...



A tu kilka szczegółów:
Cytat:

Policja twierdzi, że obecny wygląd Boliny to efekt bójki ze współwięźniami. Miało do niej dojść w celi po tym, jak kobieta zaczęła się przy nich masturbować. Bolina miała też ugryźć w ucho jednego z interweniujących strażników.



Też bym się wk***ił gdyby shemale w małej celi zaczął przy mnie walić konia. :lol:





Podsumowując.

Nie ważne że jesteś podejrzanym o morderstwo ekshibicjonistą i atakujesz strażników więzienia próbując odgryźć mu ucho. Wszyscy będą ci współczuć i się z tobą solidaryzować z uwagi na twoją inność.

GhostRider32

2015-04-19, 17:21
_________________,
Ojej, w internecie mnie "obrażajo" :(
Po 16h w pracy nie zawsze jest się w pełni sprawnym intelektualnie. Nie to, żebym się usprawiedliwiał, bo błąd jest na poziomie szkoły podstawowej i gdy to zauważyłem, to zrobiło mi się głupio...

ho...........zo

2015-04-19, 21:07
Dobre śmieszki w tych brazylijskich pierdlach

Grzegorz.C

2015-04-19, 21:23
@GhostRider32
To straszne.. dali wam już łańcuchy w tej pracy?

nanab

2015-04-19, 21:39
Idę puknąć, nie zarzucać.

cola1111

2015-04-19, 21:41
Ciekawy maja tam sposob przewozenia wiezniow. U nas ladnie zlapia za glowke zeby sie czasem nie uderzyl podczas wsiadania na kanapke, a tam jebud do bagaznika jak worek kartofli ;D

Maślak

2015-04-19, 23:26
@Pietia82

Niestety nie jest to takie proste. Jakby to dziwne się nie wydawało płeć nie zależy tylko od tego jakie narządy mamy ale też od psychiki. Nie rzadkie są przypadki kobiet czy mężczyzn rodzących się z narządami płci przeciwnej. Są też przypadki gdy dziecko ma narządy obu płci. Co w przypadku gdy nasze ciało rozwinęło się przeciwnie niż nasza psychika w wyniku jakiegoś błędu rozwojowego. Ja niebyłym taki pewien w wydawaniu osądu jakiej płci jest osoba, oczywiście pomijając osoby chore psychicznie czy też osoby których zaburzenia płci wynikają z przyczyn zewnętrznych.

eMCeONe

2015-04-19, 23:33
he he he he he he he

mati10001

2015-04-19, 23:38
@Ghostrider: Gówno masz nie Mercedesa i ciekawi mnie w jaki sposób godzisz gimnazjum z 13h pracy...