18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brazylijski kokon

MordaWKubełSzmato • 2021-03-20, 19:28
Latynowskie ściery jak zwykle się nie pie**olą w temacie. Ten piękny kokon to niedoszły złodziej samochodów. Na pewno będzie kiedyś pięknym motylem. :rofl:


Kriski

2021-03-20, 20:35
Mogli go troszkę inaczej umocować, żeby zwyrole miały łatwiejszy dostęp. :doggy:

SLOVAN

2021-03-20, 22:08
Piękny motyl raczej nie. Sądząc po kraju pochodzenia tego gatunku to będzie prędzej zmierzchnica trupia główka. na 100%

Dukenstein

2021-03-20, 22:36
Jacyś nieprzygotowani, bez desek przyszli

Asuritta

2021-03-20, 22:58
mogli by go miodem lub sokiem polać i mrówki wpie**olić...

przewodnik_elektryczny

2021-03-20, 23:51
Facet może się ugotować w takim kokonie. Nie to żeby było mi go żal czy coś ale jeśli zdechnie to ten kto go uwiązał dostanie wyrok jak za człowieka. Lepiej było go przywiązać sznurkiem, przeprowadzić tradycyjny zabieg deskoterapii a następnie przekazać policji. Na policji zwyczajowy wpie**ol, potem cwe*enie w kryminale i szybciutko do dołka 2x1 m

Bubbles

2021-03-21, 00:03
Szkoda, że drugiego otworu nie zostawili :-D

Justynka99

2021-03-21, 01:17
Przy nagraniach z różnych samosądów zawsze zastanawia mnie, czy typ naprawdę zrobił to, o co się oskarża, czy jeden debil z tłumu krzyknął "złodziej" i wytłumaczyć już się nic nikomu nie dało. Na pewno nie w każdym przypadku i na pewno w części faktycznie winny jest ukarany, ale przypuszczam, że w wielu przypadkach to po prostu jakieś pomówienie. Właśnie dlatego samosądy trzeba zwalczyć. Od wyznaczania kar jest wykształcony do tego człowiek, a nie wk***iony wieśniak, albo co jeszcze gorsze prawicowy kretyn.

za...........zh

2021-03-21, 08:41
Justynka99 napisał/a:

Przy nagraniach z różnych samosądów zawsze zastanawia mnie, czy typ naprawdę zrobił to, o co się oskarża, czy jeden debil z tłumu krzyknął "złodziej" i wytłumaczyć już się nic nikomu nie dało. Na pewno nie w każdym przypadku i na pewno w części faktycznie winny jest ukarany, ale przypuszczam, że w wielu przypadkach to po prostu jakieś pomówienie. Właśnie dlatego samosądy trzeba zwalczyć. Od wyznaczania kar jest wykształcony do tego człowiek, a nie wk***iony wieśniak, albo co jeszcze gorsze prawicowy kretyn.



No tak bo lewicowy kretyn lepszy. Idź być głupim gdzieś indziej.

MordaWKubełSzmato

2021-03-21, 12:28
Justynka99 napisał/a:

Przy nagraniach z różnych samosądów zawsze zastanawia mnie, czy typ naprawdę zrobił to, o co się oskarża, czy jeden debil z tłumu krzyknął "złodziej" i wytłumaczyć już się nic nikomu nie dało. Na pewno nie w każdym przypadku i na pewno w części faktycznie winny jest ukarany, ale przypuszczam, że w wielu przypadkach to po prostu jakieś pomówienie. Właśnie dlatego samosądy trzeba zwalczyć. Od wyznaczania kar jest wykształcony do tego człowiek, a nie wk***iony wieśniak, albo co jeszcze gorsze prawicowy kretyn.



w tych gównostanach i innych miejscach przepełnionymi latynowskimi podludźmi trudno o kogoś wykształconego