18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brawurowa akcja

P@...........@C • 2012-05-31, 17:14
polskiej policji :amused:


mare30ks

2012-06-01, 08:58
a dobrze im tak, mnie nie stac na porsche to przynajmniej ich troche przeczolgali


:)

wiktor4024

2012-06-01, 09:56
woki napisał/a:

Ja tam mimo malutkich zatargów z panami policjantami nadal uważam ich za służbę potrzebną(Głupota nie popłaca). Mimo wszystko uważam że skoro już nasi przestępcy się zatrzymali to po co tak nerwowo z nimi się bawić? Co zaraz zaczną uciekać na piechotę?



Myslisz jak k***a typowy obywatel, nienawidze takich prostolinijnych gosci. Zastanow sie troche dluzej, goscie sp***alali (przynajmniej tak to wygladalo) nie wiesz czy nie maja broni, jak ktos sp***ala to ma cos na sumieniu nie? Chyba ze myslales ze po np. 30minutowym poscigu policjant podejdzie do Ciebie i powie ze dzisiaj tylko upomnienie.

manio49

2012-06-01, 10:05
Sprawa jest prosta. Jak sie zapie**ala to trzeba liczyć się z konsekwencjami. Tłumaczenie, że u nich to sie zjeżdza na najbliższy gasstejszyn jest idiotyczne. Są w Polsce - niech respektują polskie prawo. Jak ja jade do Niemiec to musze mieć dostosowane do ICH wymagań wyposażenie samochodu.

Adasi

2012-06-01, 10:11
Shock napisał/a:

po-je-ba-ni ! tępić to niebieskie ścierwo.


Tępić takich idiotów jak ty.

Goście biorą udział w Rage Race. Nie po to, żeby jechać wycieczkowo 50km/h. Nak***iali jak dzicy jak wszyscy szanujący się uczestnicy. W taką zabawę wpisane są takie akcje jak ta. Zatem weź się pie**olnij mocno w czoło i zastanów nad tym co mówisz. Nie przepadam za drogówką bo wg mnie to złodzieje, ale ciekawe gdzie byś poleciał jakby ci chate obrobili albo samochód akurat kradli. No gdzie?


mcmt napisał/a:

Hehe, w RageRace kiedyś pojadę. Zajebista impreza.



Co tam Rage Race. Gumball!



Swoją drogą, niech pierwszy rzuci kamieniem kto nie chciałby przywalić niemcowi w ryj....

Janóż

2012-06-01, 10:26
Więc szwaby nie zatrzymywały się do kontroli. Gdy panom policjantom udało się ich zatrzymać, zachowali szczególne środki ostrożności. postąpili zgodnie z wytycznymi co w takich sytuacjach robić.
Więc k***a nie wiem co złego widzicie w postępowaniu mundurowych na powyższym filmiku j***ne dzieci jp.

Pozdrawiam :)

EdmundKemper

2012-06-01, 11:20
Hehe. Śmiać mi się chce z komentarzy :D Najeżdżacie na "pokolenie JP", że agresywni, nie lubią Policji, mocni w grupie. A teraz przyznajcie się, a do pierwszego podpunktu nawet nie musicie, bo to widać, że sami jesteście mega agresywni wyzywając JP. Po drugie zapewne większość z Was jak dostanie mandat to przyjmuje go z uśmiechem na ustach i jeszcze cieszy się, że panowie Policjanci pilnują porządku. Jestem pewien, że każdy z Was chociażby w myślach wyklina Policjantów. Co do trzeciego to pójdę na kompromis, bo każdy jest mocniejszy w grupie, ale niektórzy po prostu samodzielnie też nie są słabi i na pewno nie jesteście to Wy ;)

Nie jestem ani przeciwnikiem ani obrońcą Policji. Sam złożyłem podanie o pracę w tej "wdzięcznej" jednostce, ale "niestety" chyba zaniecham dalszych czynności, bo chcę zdobyć tylko jeden papierek. Wczoraj zostałem wręcz wyśmiany przez jednego z Policjantów, a chodziło mu o to, że zdziwił się iż po takim dobrym liceum jakie skończyłem staram się o przyjęcie do Policji. Więc nie pie**olcie, że to sami mega wykształceni i mega inteligentni ludzie, bo coś jednak na rzeczy musi być.

veno

2012-06-01, 12:07
Teraz wszyscy okazują się miłośnikami polskiej policji ... ehh, swoją drogą wczoraj ta vectra mnie na pasach jebła .... 50 piw w plecy .. :(

dlugowieczny

2012-06-01, 17:28
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:

Nie jestem ani przeciwnikiem ani obrońcą Policji. Sam złożyłem podanie o pracę w tej "wdzięcznej" jednostce, ale "niestety" chyba zaniecham dalszych czynności, bo chcę zdobyć tylko jeden papierek. Wczoraj zostałem wręcz wyśmiany przez jednego z Policjantów, a chodziło mu o to, że zdziwił się iż po takim dobrym liceum jakie skończyłem staram się o przyjęcie do Policji. Więc nie pie**olcie, że to sami mega wykształceni i mega inteligentni ludzie, bo coś jednak na rzeczy musi być.



Tak się pocieszaj dalej. Nie wiem jak w twoim mieście, ale u mnie za każdym razem jak przyjmują nowych policjantów, to piszą na stronie ich wyuczony zawód, lub jaki do tej pory wykonywali. Otóż ostatnio przyjęli trzech ludzi z wykształceniem prawniczym, jednego po resocjalizacji, oraz nauczyciela. Nic dziwnego, że cię wyśmiał sieroto. Z czym do ludu po tym śmiesznym liceum. Przecież ty chłopie nic nie potrafisz, bo liceum przygotowuje do studiów, a skoro nie miałeś zamiaru kontynuować nauki, to trzeba było wybrać inną szkołę. Ludzie czasy milicji minęły, kiedy to każdego tłuka przyjmowano do tej formacji, więc skoro nie chcą cię przyjąć, to widocznie jesteś za cienki do tej roboty.

sergeantlipton

2012-06-01, 17:43
Hehehe i prawidłowo, powtórzę po raz enty: policja was jebie na 200 % :)

Browar dla policajów.

!Timon

2012-06-01, 18:30
Bardzo bym chciał, żeby ten filmik poszedł w świat, zwłaszcza przed euro. Niech wiedzą obywatele 'starej' UE, że nie przyjeżdżają do swojej kolonii i nie są tu bezkarni.

EdmundKemper

2012-06-01, 19:48
dlugowieczny napisał/a:



Tak się pocieszaj dalej. Nie wiem jak w twoim mieście, ale u mnie za każdym razem jak przyjmują nowych policjantów, to piszą na stronie ich wyuczony zawód, lub jaki do tej pory wykonywali. Otóż ostatnio przyjęli trzech ludzi z wykształceniem prawniczym, jednego po resocjalizacji, oraz nauczyciela. Nic dziwnego, że cię wyśmiał sieroto. Z czym do ludu po tym śmiesznym liceum. Przecież ty chłopie nic nie potrafisz, bo liceum przygotowuje do studiów, a skoro nie miałeś zamiaru kontynuować nauki, to trzeba było wybrać inną szkołę. Ludzie czasy milicji minęły, kiedy to każdego tłuka przyjmowano do tej formacji, więc skoro nie chcą cię przyjąć, to widocznie jesteś za cienki do tej roboty.



Po pierwsze to nie wiem czy nie umiesz czytać ze zrozumieniem, ale wnioskuje, że jesteś inteligentny więc po prostu nie przeczytałeś mojego komentarza całego. Po drugie to chyba startuje z tej samej pozycji jeśli bym się ubiegał o przyjęcie do Policji co ktoś po studiach ? No chyba, że już na starcie jest naginanie rzeczywistości i promocja "co lepszych". Po trzecie to tak wiem i słyszałem, że ludzie po prawie też idą do Policji, ale chyba akurat w Policji równie ważne jest to co masz w głowie jak i sprawność fizyczna(jeśli nie ważniejsza), więc na nic takie porównanie. Po trzecie naucz się czytać ze zrozumieniem, bo wyraźnie napisałem, że nie staram się przyjąć do Policji więc nie mogą mnie nie chcieć.

wiktor4024

2012-06-01, 20:35
AmorPatriaeNostraLex napisał/a:



Po pierwsze to nie wiem czy nie umiesz czytać ze zrozumieniem, ale wnioskuje, że jesteś inteligentny więc po prostu nie przeczytałeś mojego komentarza całego. Po drugie to chyba startuje z tej samej pozycji jeśli bym się ubiegał o przyjęcie do Policji co ktoś po studiach ? No chyba, że już na starcie jest naginanie rzeczywistości i promocja "co lepszych". Po trzecie to tak wiem i słyszałem, że ludzie po prawie też idą do Policji, ale chyba akurat w Policji równie ważne jest to co masz w głowie jak i sprawność fizyczna(jeśli nie ważniejsza), więc na nic takie porównanie. Po trzecie naucz się czytać ze zrozumieniem, bo wyraźnie napisałem, że nie staram się przyjąć do Policji więc nie mogą mnie nie chcieć.





Boze :p , poczytaj sobie jak to wyglada ^^. Po studiach mozesz sie zdecydowanie bardziej rozwijac, ale widocznie ukonczyles liceum po ktorym masz przedrostek dr. :idzwch*j:

P@...........@C

2012-06-08, 23:56

mcmt

2012-06-09, 01:02
Adasi napisał/a:


Co tam Rage Race. Gumball!


Ale 25000usd wpisowe jest w Gumball'u :-? ... RageRace jest lepszy pod tym względem 8-)