18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brawo blondyneczko...

Halman • 2020-05-28, 09:46

według opisu laseczka jest cheerleaderką i coś tam chciała poćwiczyć..
nie wiedząc o tym stanęła bosą stopą na "miedzianym wężu" ( ktoś wie o jaki rodzaj węza chodzi?)
Dziewczę nie ogarnęło sytuacji nawet kiedy stopa już jej puchła... na szczęscie, finał finałów szybko trafiła do szpital .
Osobiście życzę jej jeszcze jednego ugryzienie takiego węża co by puchła dla odmiany 9 miesięcy :szydera:

~Beny

2020-05-28, 09:48
HAL9000/2 napisał/a:

( ktoś wie o jaki rodzaj węza chodzi?)



Mokasyn miedziogłowiec (copperhead).

Halman

2020-05-28, 09:49
Beny napisał/a:

Mokasyn miedziogłowiec (copperhead).



szacun na dzielni Beny... :-D

roman970227

2020-05-28, 10:03
Ja pierdziele ale tępa dzida... Wie, że coś ją uj***lo i myślę że zapewne wie jak groźne stworzenia żyją w otoczeniu to postanowiła usiąść sobie w tym samym miejscu i czekać co dalej będzie..

Ke...........nt

2020-05-28, 10:13
roman970227 napisał/a:

Ja pierdziele ale tępa dzida... Wie, że coś ją uj***lo i myślę że zapewne wie jak groźne stworzenia żyją w otoczeniu to postanowiła usiąść sobie w tym samym miejscu i czekać co dalej będzie..



Moim zdaniem nawet nie zauważyła tego węża. Ten wąż nie jest jaskrawo pomarańczowy, żeby każdy na niego uważał i widział z daleka. Leży jakiś patyk wśród liści, skąd masz wiedzieć, że cię zaraz upie**oli? Po czym czujesz, że coś cię boli, ale nadal nie ogarniasz czemu. Oczywiście znawcy na sadolu widzą wszystko, wiedzą wszystko, każdy tu jest doktor Quinn i potrafi jad wyssać sobie ze stopy.

Payan

2020-05-28, 10:33
KeithFlint napisał/a:

Moim zdaniem nawet nie zauważyła tego węża. Ten wąż nie jest jaskrawo pomarańczowy, żeby każdy na niego uważał i widział z daleka. Leży jakiś patyk wśród liści, skąd masz wiedzieć, że cię zaraz upie**oli? Po czym czujesz, że coś cię boli, ale nadal nie ogarniasz czemu. Oczywiście znawcy na sadolu widzą wszystko, wiedzą wszystko, każdy tu jest doktor Quinn i potrafi jad wyssać sobie ze stopy.



Mamy tutaj Doktora Housa, Queena, oraz sędzie Marię Annę Wesołowską.

DużyKutas

2020-05-28, 10:54
Pajan napisał/a:

Mamy tutaj Doktora Housa, Queena, oraz sędzie Marię Annę Wesołowską.



A Ty jesteś Sherlock Holmes, wszystkich ladnie rozpracowales.

Payan

2020-05-28, 11:01
Dużyku*as napisał/a:

A Ty jesteś Sherlock Holmes, wszystkich ladnie rozpracowales.



I za to browara masz mistrzu.

aaaaaaaaaaaaaa

2020-05-28, 11:19
Głupia c**a nagrywa w pionie. Niech sra na stojąco.

bercisko

2020-05-28, 15:15
I dlatego kocham Polskę.
Co my tu mamy: żmija i pająk krzyżak. Tragedi nie ma.
Ameryki (obie) takie piękne, Azja, Afryka. Cały czas bądź czujny bo coś cię okąsi albo zje. Australii nie wspomnę. Ledwo wyjdziesz z lotniska i już jakaś k***a kombinuje jak cię upie**olić. A czym mniejsza, tym gorsza. Do oceany też nie wejdziesz bo akurat rekin zasiada do kolacji albo jakieś meduzowate gówno z parzydełkami.
U nas nawet jak żmija ukąsi to surowica i jak nie jesteś jakimś zdechlakiem to idziesz do domu. A "u nich" nawet jak dostaniesz surowicę to i tak zgnije ci pół ręki.

paero123

2020-05-28, 15:26
Gdyby rozebrała się do goła to by jej stopa nie spuchła. A tak ch*j i do szpitala!

Alan101

2020-05-28, 17:55
Czy tylko ja zawaliłem do tego konia?

roman970227

2020-05-28, 18:37
KeithFlint napisał/a:

Moim zdaniem nawet nie zauważyła tego węża. Ten wąż nie jest jaskrawo pomarańczowy, żeby każdy na niego uważał i widział z daleka. Leży jakiś patyk wśród liści, skąd masz wiedzieć, że cię zaraz upie**oli? Po czym czujesz, że coś cię boli, ale nadal nie ogarniasz czemu. Oczywiście znawcy na sadolu widzą wszystko, wiedzą wszystko, każdy tu jest doktor Quinn i potrafi jad wyssać sobie ze stopy.



Jak jesteś pierdoła to nie dziwię się, że byś też nie zajarzył co się stało. Ja i raczej większość normalnych ludzi potrafilibyśmy odróżnić nadepnięcie na patyk, kamień czy gówno od upie**olenia przez węża, pająka czy inne k***iska.

Arathnmor

2020-05-28, 19:18
roman970227 napisał/a:

Jak jesteś pierdoła to nie dziwię się, że byś też nie zajarzył co się stało. Ja i raczej większość normalnych ludzi potrafilibyśmy odróżnić nadepnięcie na patyk, kamień czy gówno od upie**olenia przez węża, pająka czy inne k***iska.



Powyższego specjalisty chyba nigdy klecanka nie uj***ła, ciche to, ch*j wie czemu zaczyna parzyć jak po pokrzywie. Jakby co, to gratuluję doświadczenia w zaliczeniu wcześniej wymienionych.