18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Braun Rap

krz2 • 2015-05-16, 11:26
wiesz co się liczy?
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
.
Kondominium rosyjsko-niemieckie pod żydowskim zarządem powierniczym.




Zaj***ne z fb :megalol:

PatrolZG

2015-05-16, 11:37
Ja tylko nie rozumiem co jest w tym śmiesznego. Gdyby to dotyczyło innego państwa to można by było się pośmiać jakich obywateli debili posiada, ale jeśli chodzi o państwo którego samemu jest się obywatelem, to raczej śmiać się nie uchodzi.

Sayagin666

2015-05-16, 11:37
smiejcie sie smiejcie... jak kamienice, sklepy, lasy i ziemia bada w lapkach pewnej nacji to bedziecie plakac.

Pi...........un

2015-05-16, 11:42
jak to będzie prawda to sie wk***ię

xu...........uj

2015-05-16, 12:27
Poziom mułu. r*chają naród we wszystkie otwory bez mydła, a oni się jeszcze z tego naśmiewają. :D

~Velture

2015-05-16, 12:34
Jebnę klasykiem:

Wiesz co się liczy? Liczby się liczy.

liana

2015-05-16, 12:54
Braun na Jezusa króla Polski !!!

JerzykREC

2015-05-16, 15:43
A o co chodzi, bo ja nie rozumiem?

grudawwk

2015-05-17, 11:35
Polska jest tak wyprzedana że lepiej nie pytać, z reszta koledzy p. Bronisława powiedzieli ze Polska istnieje tylko teoretycznie,nie wiem jakim trzeba być poj***nym żeby na nich głosować

bebini

2015-05-17, 11:37
JerzykREC napisał/a:

A o co chodzi, bo ja nie rozumiem?


no właśnie o to chodzi, że ludzie nie rozumieją

grudawwk napisał/a:

Polska jest tak wyprzedana że lepiej nie pytać, z reszta koledzy p. Bronisława powiedzieli ze Polska istnieje tylko teoretycznie,nie wiem jakim trzeba być poj***nym żeby na nich głosować



już niedługo można wykonać pierwszy krok a potem w październiku drugi żeby Polska miała szansę zaistnieć

8michal7

2015-05-17, 11:41
Wiesz co się liczy:






-Mieć zarobionego żyda w piwnicy..

p0lybius

2015-05-17, 11:44
@JerzykREC

Tytuł tematu: "Braun rap".

W temacie: początek idzie od "wiesz co się liczy?".

Jest to odniesienie do wiadomego zwrotu z pewnej piosenki (to "wiesz co się liczy?"), sam tytuł na to wskazuje ("rap'"). Natomiast użycie słowa "Braun" to aluzja do niedawnego kandydata na urząd prezydenta RP (Grzegorza Brauna), który jasno pokazuje i mówi prawdę nt. obecnego stanu naszego kraju, czyli Bronisław Komorowski powiązany z WSI i SKOKami (tj. mafią), grabież państwa, socjalistyczne rządy i zniewolenie od UE oraz właśnie Żydów.

Sam określił nasz kraj jako właśnie "kondominium niemiecko-rosyjskie pod żydowskim zarządem powierniczym. Taka jest rzeczywistość. (…) Wielkie przemiany w geopolityce światowej, podpisany w ostatnich tygodniach w Lozannie traktaty o kontroli irańskiego programu atomowego - to przesądza o zapaleniu zielonego światła przez imperium amerykańskie dla Imperium Persji. Widzi Pan już skutki tej decyzji. Już Saudowie toczą wojnę na własnym terytorium, bo Amerykanie dokonali odwrócenia sojuszy. Dlaczego to zrobili? Z racji wojny z Chinami, z racji wojny imperiów, jaka ma się rozegrać na Pacyfiku. Tam ma być wojna o wpływy, tu chodzi o wojnę globalną".

Mam nadzieję, że lekko rozwiałem niejasności i wyjaśniłem problematykę problemu. Jednocześnie robi się troszkę przykro, że ludzie nie ogarniają jakichś podstawowych informacji o wszystkich kandydatów na prezydenta, nie wspominając już o wymienieniu całej 11 która startowała. Przez takie podejście trzeba będzie pakować się na wyjazd właśnie do wspomnianego USA lub UK.

Pozdrawiam.

ho...........zo

2015-05-17, 11:58
Hahaha, kondominium :amused:

mazin

2015-05-17, 12:07
Na polskim "świeczniku" walczą o wpływy trzy stronnictwa - ruskie (w szczególności ruskie służby specjalne, których priorytetem jest ciągnięcie pieniędzy z Polski - skutecznie! - większość afer, których nawet kilku procent oficjalnie nie wykryto), szwabskie (i tu priorytetem jest uczynienie z Polski państwa wasalnego, bez gospodarki, bez fabryk, kopalni a jedynie z rynkiem zbytu na niemieckie produkty i tanią siłą roboczą) oraz amerykańskie (tu priorytetem jest dojenie polskiego podatnika by paść żydowskie środowiska - poprzez kłamstwa na temat udziału Polaków w holokauście, a docelowo przekazanie Żydom 65 mld dolarów. A gdy się już uda, potem oczywiście regularne dojenie do usranej śmierci).
Mówiąc obrazowo - dojna krowa, która już ledwie stoi i robi pod siebie, do której dobiera się trzech dojarzy, każdy uzbrojony po zęby, za to z wiechciem siana w łapie i fałszywym uśmiechem na mordzie.
Obraz prosty, może nieco przerysowany, ale niestety - prawdziwy.