18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bratkowska znowu błysnęła

wiesiors4 • 2014-01-03, 19:08

Śmieszne, że o pro-ludzkości mówi zwolenniczka aborcji :D po raz kolejny ktoś z lewej strony pokazuje, że lewica = podwójne standardy. Dodała też, że wolałaby żyć na Kubie niż w USA. Widać u lewactwa komunizm to coś dobrego. No, ale nic dziwnego. Większość takich ludzi odziedzicza teraz całkiem fajne majątki po członkach rodziny, którzy kolaborowali z tym zbrodniczym systemem. Oni nie doznali krzywd od komuny, więc dla nich jest ona czymś dobrym. Wycieczka do Korei Północnej dla takich szmat!

Riffer

2014-01-03, 22:08
czarek00 napisał/a:

Cechy polskiego kapitalizmu:
1, powszechne bezrobocie.
2. bezdomność
3.brak perspektyw dla młodych i związana z tym masowa emigracja "za chlebem"
4. klerykalizacja całego życia publicznego, z biskupami w roli przewodniej rządów
5 . upadek sfery socjalnej: powszechnie dostępnej służby zdrowia, szkolnictwa.
6. Państwo "matrionetką " w rekach obcych hegemonów, a ci na usługach potężnego globalnego lobby finansowego i zbrojeniowego
Wszystkie te cechy spełnia"wolna Polska"-klerykalne państwo powstałe po obaleniu PRL przez solidarność wspierana przez zachodnia agenturę.
Rzeczywiście bardzo pro ludzki ustrój.



Jak w Polsce jest Socjalizm. :D

PiotrekMMA

2014-01-03, 22:14
Też bym wolał mieszkać na Kubie niż w propagandowym żydowskim USA.

wiesiors4

2014-01-03, 22:15
czarek00 napisał/a:

Cechy polskiego kapitalizmu:

Polskiego czego? Nie wiem, czy rozumiesz do końca czym jest kapitalizm, skoro uważasz że mamy go teraz. Teraz mamy jakiś dziwny socjalistyczno-pseudo-kapitalistyczny twór, z czego nic dobrego nie wynika.
Cytat:

Wszystkie te cechy spełnia"wolna Polska"-klerykalne państwo powstałe po obaleniu PRL przez solidarność wspierana przez zachodnia agenturę.
Rzeczywiście bardzo pro ludzki ustrój.


:shock: miejmy nadzieję, ze to tylko słaby żart. Nie wiesz chyba czym tak naprawdę był okrągły stół (przekazanie władzy) czy układ magdalenkowy. Obalenie PRL? Człowieku, komunistyczni oprawcy nie zostają osądzeni, otrzymują natomiast wysokie emerytury. Zachodnia agentura? Jeśli już, to raczej wschodnią ;)

Fiki

2014-01-03, 22:15
@czarek00

Polska i Kapitalizm... :samoboj:

maciek24043

2014-01-03, 22:16
Jak tylko widzę tą szmatę, to nóż mi się w kieszeni otwiera. Ma taki wk***iający pysk.

Garbatyx

2014-01-03, 22:19
a może ona jest ukrytą wojowniczką prawicy :D bo przecież to nie jest normalne żeby tak pie**olić... to musi być coś w rodzaju "fałszywej flagi"

Kimo36

2014-01-03, 22:24
@Lord_Llort
Ze co k***a?

Sz...........jk

2014-01-03, 23:19
W sumie z założenia komunizm wygląda dość sprawiedliwie, ale k***a, natura człowieka w ogóle nie jest przystosowana do stworzenia takiego tworu. Może gdyby wprowadzić komunizm w jakieś murzyńskiej wiosce plemiennej, gdzie dom z gówna jest dobrem wspólnym, a pojęcie własności prywatnej nie jest dobrze ukształtowane to może by to działało. Dla rozwiniętych cywilizacji jedyną drogą, która rokuje perspektywy na przyszłość jest kapitalizm.

Można oczywiście pozwolić sobie na krótki okres socjalizmu kiedy dane państwo posiada ogromne zasoby surowców, którymi może handlować. Wtedy takie społeczeństwo się rozleniwia, przestaje zarabiać na siebie, wymaga coraz więcej od państwa i upada, ale przynajmniej kilka pokoleń żyje w dostatku do momentu aż zabraknie kasy i surowców.

Lewacy chcieliby mieć coś z niczego, nie zdają sobie sprawy, że aby coś mieć ktoś musi to wypracować.

Odnośnie KRLD, fundamentalne zasady partii zostały ostatnio zmienione. Nie ma już odniesień do komunizmu i socjalizmu, mowa jest jedynie o ideologii Dżucze. Likwiduje się także przejawy "frakcyjności" więc forma rządów partyjnych zostanie na pewno w jakimś stopniu zmieniona (w KRLD nie rządziła formalnie jedna partia, było ich kilka, teraz to może się zmienić). Nowy Kim wprowadził "ustawę", która mówi, że władza będzie należała jedynie do jego rodu.

michal2000

2014-01-03, 23:27
Wszystko fajnie tylko w Korei Północnej moje drogie Sadole nie ma komunizmu.

Odd-ball

2014-01-03, 23:36
Nie popieram lewicy bo ma ta k***a zbyt dużo wspólnego z komunizmem i tego typu gównem, ale wk***ia mnie fakt, że prawacy twierdzą, że tylko lewica ma podwójne standardy. A co z faktem, iż prawacy czczą pana jezusa (wiedząc), że jest on żydem (parszywym k***a żydem z bliskiego wschodu)? I tak k***a chętnie klękacie przed żydowskim bękartem, który został urodzony przez matkę, która powiedziała swojemu mężowi, że jest dziewicą a mimo to jest w ciąży, bo została zapłodnona przez "ducha świętego"), ilu z was by uwierzyło swojej dziewczynie/żonie, że was nie zdradziła tylko została zgwałcona przez tzw boga? I że to "duch święty" ją zapłodnił. A przecież są antysemitami (tyle zajebistych dżołków jest na sadistiku o żydkach), ale mimo to twierdzą, że pan jezus jest jedynym i prawdziwym tzw bogiem...? No k***a!!!!!! jezus żyd i nikt mi nie powie, że jest inaczej! a przed żydem nigdy nie uklęknę...

Lord_Llort

2014-01-03, 23:39
Odd-ball napisał/a:

Nie popieram lewicy bo ma ta k***a zbyt dużo wspólnego z komunizmem i tego typu gównem, ale wk***ia mnie fakt, że prawacy twierdzą, że tylko lewica ma podwójne standardy. A co z faktem, iż prawacy czczą pana jezusa (wiedząc), że jest on żydem (parszywym k***a żydem z bliskiego wschodu)? I tak k***a chętnie klękacie przed żydowskim bękartem, który został urodzony przez matkę, która powiedziała swojemu mężowi, że jest dziewicą a mimo to jest w ciąży, bo została zapłodnona przez "ducha świętego"), ilu z was by uwierzyło swojej dziewczynie/żonie, że was nie zdradziła tylko została zgwałcona przez tzw boga? I że to "duch święty" ją zapłodnił. A przecież są antysemitami (tyle zajebistych dżołków jest na sadistiku o żydkach), ale mimo to twierdzą, że pan jezus jest jedynym i prawdziwym tzw bogiem...? No k***a!!!!!! jezus żyd i nikt mi nie powie, że jest inaczej! a przed żydem nigdy nie uklęknę...



Niesamowite, ludzie czczą bękarta a ciebie mają wszyscy w dupie

Sz...........jk

2014-01-03, 23:48
@Odd-ball

Prawica nie wiąże się bezpośrednio z kościołem, ale z konserwatyzmem, tradycjonalizmem, patriotyzmem i kapitalizmem. To, że wychowaliśmy się w cywilizacji łacińskiej i Chrześcijaństwo jest jednym z filarów, który stworzył tę cywilizacje nie oznacza, że odrzuca się inne religie czy ateizm. Szacunek do podstaw naszej cywilizacji trzeba mieć. Jednak wolna wola to jedno z podstawowych praw człowieka i każdy może wierzyć w to co chce (oczywiście jeśli jego wiara nie narusza dobra innych).

Jestem prawicowcem, dla mnie religia w codziennym życiu nie jest istotna, co nie znaczy, że nie szanuje chrześcijańskich wartości (głównie moralnych). Nie każdy prawicowiec też jest antysemitą, ale trzeba zdać sobie sprawę, że Żydzi w pewnym okresie historii sporo narozrabiali (i nie byli to właściwie ci sami Żydzi co od Jezusa, poczytaj o Chazarach), a my, Polacy, mamy wiele powodów (głównie związanych z powstaniami i komunizmem) by mieć żal do Żydów o to co robili. Daliśmy temu narodowi azyl kiedy inni chcieli się ich pozbyć, a oni nam wbili nóż w plecy.

mineten

2014-01-03, 23:52
czarek00 napisał/a:

Cechy polskiego kapitalizmu:
1, powszechne bezrobocie.
2. bezdomność
3.brak perspektyw dla młodych i związana z tym masowa emigracja "za chlebem"
4. klerykalizacja całego życia publicznego, z biskupami w roli przewodniej rządów
5 . upadek sfery socjalnej: powszechnie dostępnej służby zdrowia, szkolnictwa.
6. Państwo "matrionetką " w rekach obcych hegemonów, a ci na usługach potężnego globalnego lobby finansowego i zbrojeniowego
Wszystkie te cechy spełnia"wolna Polska"-klerykalne państwo powstałe po obaleniu PRL przez solidarność wspierana przez zachodnia agenturę.
Rzeczywiście bardzo pro ludzki ustrój.



To nie są cechy polskiego kapitalizmu tylko polskiego socjalizmu. Przeczytaj sobie kolego na czym polega kapitalizm i potem nazywaj Polskę krajem kapitalistycznym. Kapitalizm to system w którym państwo nie ma najmniejszej ingerencji w rynek. Podczas gdy w dzisiejszej "kapitalistycznej" według ciebie Polsce istnieje podatek dochodowy, urząd skarbowy, ZUS, KRUS i ministerstwo pracy i publiczna służba zdrowia. W kapitalizmie jedyne co jest państwowe to policja i wojsko. Aktualnie na świecie chyba nie ma żadnego państwa kapitalistycznego. Przykładem takiego państwa mogą być XIX wieczne USA - najprężniej rozwijający się kraj w historii ludzkości.

Kozioł.

2014-01-03, 23:52
Jak tak jej sie podoba komunizm to niech leci na Kubę abo lepiej do Rosji tam za to co robi w Polsce zamknęliby ją na 10 lat do gułagu. Przynajmniej byłby spokój od tej idiotki. Jakich czasów dożyłem że muszę ruskich chwalić...

May0nez

2014-01-04, 01:10
Problem z komunizmem jest taki... ze nikt go tak naprawde nie praktykowal.