18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Brat Józef, Twój brat w Chrystusie

Manian • 2011-03-06, 14:08


może wcielenie chrystusa ? :idzwch*j: jebak jeszcze żyje i sie gdzieś ukrywa

Klapki Mojżesza

2011-03-06, 20:25
Jechałem z nim nie raz mpkiem. To jeszcze nic, czasem ten gość czasami udaje przewodnika wycieczki i opowiada ludziom w mpk rozne rzeczy w stylu "prosze państwa, prosze spojrzec na lewo, właśnie mijamy jakiśtam pomnik" i nawija jakies historie :D

mała mi z taboretem

2011-03-06, 20:38
ta ta.. ale tak j***ny rzuca sucharami...aż miło posłuchac
w sumie.. ch*j z nim.

Zauzel

2011-03-06, 21:16
I dlatego jestem ateistą. Trzeba tępić kler gdyż jego wieloletnie pranie mózgu prowadzi do wyżej pokazanych efektów.

jo...........ph

2011-03-06, 21:21
zjeb zjebem ale pod koniec w lewym rogu niezła laska stała

Szamil Basajew

2011-03-06, 21:45
Zieja jak on ode mnie z dzielni jest. Wczesniej mial na tym worku na klacie matke boska w ogole typ zaczepia ludzi kaze sie im modlic, pyta kiedy w kosciele sie bylo taki mesjaz drugi

Anone

2011-03-06, 22:43
neoneron napisał/a:

na krzyż z nim! a swoją drogą może powinniśmy za przykładem Nerona wprowadzić zwyczaj ustawek chrześcijan z lwami? no i k***a mielibyśmy inauguracje stadionu narodowego wartą obejrzenia:)



"Ateiści na pokaz, taka moda teraz brachu,
Apostazja do wiwatu i katolskie nazewnictwo,
Mówisz mi na to 'nic to', ja mówię Ci 'idź stąd',
Wypie**alaj w najciemniejszy kąt zakłamana glizdo!"

butelka rumu

2011-03-07, 00:12
Tak k***a,oceniajcie wszystkich katolików przez pryzmat pojebów i złodziejskich szumowin zwanych księżmi.Świetnie to świadczy o waszym postrzeganiu świata :homer:

Ramsey007

2011-03-07, 01:22
Dałem piwo, tylko dlatego, że Józef w końcu wysiadł.

mblbn

2011-03-07, 02:29
k***a mać znowu...
Lublin przeprasza...

xqvz

2011-03-07, 10:16
Hrabia Dooku

czarnylelo

2011-03-07, 10:42
Fascynująca wiara od 2000 lat krąży bajka o miłosiernym zombie zdolnym przemieniac wode w wino , uzdrawiac chorych itd Powieszono kretyna na krzyżu a on po 3 dniach poleciał w chmurki i wszystko jest ok. Wierzą w jego ponowne przyjscie miłują kochaja buduja koscioły i pozwalaja gwłacic dzieci jego powierniką itd ale kiedy jakis miły kulturalny dziadek z własną jazdą gada w autobusie o miłosci i szacunku traktuja go jak czuba ;|


mccoob

2011-03-07, 12:54
U nas w robocie kiedyś przyszła para - mąż i żona, zczytywali liczniki ciepłownicze czy inne ch*jestwo. No i to byli jacyś ewangeliści czy inne ch*jestwo. I typ zaczyna gadkę z naszym zmianowym:
Ewangelista: Pan wie, że Adam to żył 290 lat?
Zmianowy Zbychu: to niech Pan się rozejrzy w około, może jeszcze żyje!
Żona ewangelistka: Józef, nie rozmawiaj z tym panem, nie widzisz że pan z Ciebie szydzi?

Oczywiście na pożegnanie dostaliśmy po piśmie świętym :dead:

szalak

2011-03-07, 16:01


Brat Józef na wiecu Kaczyńskiego w Lublinie. :-D
Nienawidzę pisuarów, ale Brat Józef jest dla mnie jest pozytywną postacią, potrafi poprawić humor w nudnym autobusie lubelskiego MPK.

1r0n

2011-03-07, 17:11
Admin czy tam Moderator chyba niezbyt kapujący skoro nie zrozumiał dodanego przeze mnie komentarza-obrazka (jakże prostego w swojej wymowie) usuwając go. Cóż... Gratuluję.