18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bobobson

2021-05-31, 17:42
To był odgłos łamanej ręki, czy mi sie wydaję?

cenzi

2021-05-31, 18:16
Kenstap napisał/a:

Co za z was j***ne uległe smutne p*zdy... nigdy nie będziecie mieć tyle odwagi. Jak prawo będzie Wam kazać pocałować buty policjanta, to wy j***ne cioty grzecznie będziecie je lizać haha p*zdy j***ne. Idźcie w h*j
Hahahahahahha ty k***a idioto.. zaraz Cie zgłoszę na policję bo mam przeczucie ze jesteś j***nym popaprancem..



NO i się zesrałeś z tego nadymania.. hahah

Dark_steam napisał/a:

Obowiązek nie dotyczy osób z zaawansowanymi schorzeniami neurologicznymi, układu oddechowego lub krążenia przebiegających z niewydolnością oddechową lub krążenia. Nie ma obowiązku noszenia przy sobie zaświadczenia lekarskiego, ani okazywania go na żądanie policji, wystarczy oświadczenie ustne. Czyli pan obalony na glebę przy żonie i dziecku może się w taki sposób bronić. Poza tym w prawie istnieje zasada proporcjonalności. Czyli działania organów powinny być adekwatne i proporcjonalne do zaistniałej sytuacji, a moim zdaniem były mocno przesadzone. Oczywiście nie podzielam postawy gościa, który odmówił w tym przypadku wylegitymowania się, bo mógł spokojnie pokazać dowód i odmówić przyjęcia mandatu. W sądzie spokojnie wygrywa.



Tylko że w sądzie już musi to zaświadczenie pokazać ... taka mała różnica...

trimix82

2021-05-31, 19:58
No i tutaj policja potrafi interweniować ale jak potrzeba prewencyjnie zapobiegać sytuacją jaka miła miejsce z mordem na 11latku to już nie koniecznie.
Tutaj jest łatwo i można się wykazać a w innych sprawach to trzeba się nagimnastykowac, papierologi też dużo, więc w dupie z tym lepiej za maseczki gonić obywateli.
Kur...a ludzi gnoja za brak masek a w tym sam czasie mordują dzieci lub inne klechy się zabawiaja dzieciakami!

Krypt0

2021-05-31, 20:13
"Podda się" aż zaryzykije komenrzać typu " dobre xD"

j***na karyna z sebiksem, mnie też wk***iają te maseczki ale dla świętego spokoju i by sadole nie miały co oglądać, zakładam mache na ryj ...

ellsworth

2021-05-31, 22:11
PiSowska UBecja, dla której od roku żywię głęboką pogardę i obrzydzenie. Tu są mocni gdy trzeba powalić na ziemię kogoś bez kagańca, złapać babcie siedzące na ławce w zamkniętym parku albo robiac za obstawę dla nalotów sanepidu! A gdy NSA stwierdziło, ze zakaz wychodzenia z domu był bezprawny to ANI JEDEN z tych sk***ysynów nie poszedł aresztować Morawieckiego ani reszty tej pisowskiej bandy, za pozbawienie wolności MILIONÓW Polaków! Okazuje się, że można bezkarnie łamać elementarne prawa człowieka i żadna z tych policyjnych pał nawet palcem nie kiwnie!

Carti

2021-05-31, 22:14
trimix82 napisał/a:

No i tutaj policja potrafi interweniować ale jak potrzeba prewencyjnie zapobiegać sytuacją jaka miła miejsce z mordem na 11latku to już nie koniecznie.
Tutaj jest łatwo i można się wykazać a w innych sprawach to trzeba się nagimnastykowac, papierologi też dużo, więc w dupie z tym lepiej za maseczki gonić obywateli.
Kur...a ludzi gnoja za brak masek a w tym sam czasie mordują dzieci lub inne klechy się zabawiaja dzieciakami!



Jak się nie mylę to morderca tego 11latka już w przeszłości dopuścił się porwania dziecka, rozebrania go i nastrzelania mu fotek. Dostał zawiasy.. czy tam parę miesięcy tylko. Tutaj policja nie może zapobiegać takim sytuacją, tylko sędziowie którzy powinni surowo karać takich zwyrodnialców. Przez błahe wyroki wiele takich popaprańców chodzi sobie wolno.

mystery0987

2021-05-31, 22:21
Yena napisał/a:

"Co ja mam teraz zrobić???!!!" Zamknąć mordę. Mam nadzieję że kretynce dobiorą się do dupy. Naraża dziecko na niepotrzebny stres, skacze jak wsza, mając trociny we łbie. Jest za tępa żeby znać swoje obowiązki, ba... nawet praw dobrze nie zna. Jak zwykle szkoda dziecka, bo z matką kretynką nie wróżę mu szczęśliwej przyszłości.



j***ł cię pies i małe pieski. k***o z policji

beanfasola

2021-05-31, 22:47
"Co ja mam teraz zrobić???!!!" Zamknąć mordę. Mam nadzieję że kretynce dobiorą się do dupy. Naraża dziecko na niepotrzebny stres, skacze jak wsza, mając trociny we łbie. Jest za tępa żeby znać swoje obowiązki, ba... nawet praw dobrze nie zna. Jak zwykle szkoda dziecka, bo z matką kretynką nie wróżę mu szczęśliwej przyszłości.
TY debil nie widzisz ze jest kobieta z dzieckiem_? dzieciak bedzie to pamietal do konca zycia. Jestes socjopata tak jak i ci zolnierze policjanci chociaz nic do policji nie mam. a ten psychol ubrany po cywilnemu niby sledczy powinien za to zaplacic. Niestety rzadza nami psychopaci i musimy sie sluchac.

Yena • Wczoraj 22:06
"Co ja mam teraz zrobić???!!!" Zamknąć mordę. Mam nadzieję że kretynce dobiorą się do dupy. Naraża dziecko na niepotrzebny stres, skacze jak wsza, mając trociny we łbie. Jest za tępa żeby znać swoje obowiązki, ba... nawet praw dobrze nie zna. Jak zwykle szkoda dziecka, bo z matką kretynką nie wróżę mu szczęśliwej przyszłości.


TY debil nie widzisz ze jest kobieta z dzieckiem_? dzieciak bedzie to pamietal do konca zycia. Jestes socjopata tak jak i ci zolnierze policjanci chociaz nic do policji nie mam. a ten psychol ubrany po cywilnemu niby sledczy powinien za to zaplacic. Niestety rzadza nami psychopaci i musimy sie sluchac.

JimmyJimmy

2021-05-31, 22:48
I k***a bardzo dobrze głupota boli, zawsze się znajdzie zjeb co nie wie kiedy utkać dziurę

Wiksu

2021-05-31, 23:19
Nie no ale najlepsze, ucisza dziecko bo płacze ale dupy nie zabierze żeby nie musiało patrzeć, matka polka jak ch*j
I ten tekst roboty zombiaki

camelight74

2021-05-31, 23:47
saves napisał/a:

Ała!!! Nie w szczepionkę!!!
A na poważnie. Jeśli policjant prosi o dokument tozsamości, to masz mu go dać. Inaczej skończysz jak te pajace z filmu. A gówniara niech się uczy. Jak ma hardą mamusię, to niech się przyzwyczaja do takich widoków.



Nic mu niej musisz dawać bo w zupełności wystarczy oświadczenie ustne. To raz, a dwa, policjant który odmawia podania swoich danych służbowych również popełnia wykroczenie a kondom który na filmie mówi że nie ma takiego obowiazku a później bierze udział w interwencji ma przej***ne. Co do samego dojechania tej parki.... Dramat a nie rodzice, majac dzieciaka ze sobą nie odważyłbym się zapewniaćmu takich rozrywek i podałbym dane. Oczywiście ustnie

:-D

ander455

2021-06-01, 01:33
Yena napisał/a:

"Co ja mam teraz zrobić???!!!" Zamknąć mordę. Mam nadzieję że kretynce dobiorą się do dupy. Naraża dziecko na niepotrzebny stres, skacze jak wsza, mając trociny we łbie. Jest za tępa żeby znać swoje obowiązki, ba... nawet praw dobrze nie zna. Jak zwykle szkoda dziecka, bo z matką kretynką nie wróżę mu szczęśliwej przyszłości.



Twoje dziecko? Niech przestaną Cię obchodzić czyjeś dzieci.

Janko

2021-06-01, 02:01
Co za ch*j tą cipą zasłłania

and44rev

2021-06-01, 05:58
j***ć policyjne ścierwa , a typy co ich bronią to cwe*e i frajerzy

Karboksylator

2021-06-01, 16:32
Dkusz napisał/a:


A skąd mógł wiedzieć? A może to przebierańcy byli? Pedofile chodzą w sutannach to i złodzieje i mordercy mogą chodzić w mundurach. Psy maja obowiązek wylegitymowania się. My zresztą też.



gdyby ta p*zda nagrała całość interwencji, to byś usłyszał, jak się policjanci wylegitymowali.