18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Braciak u Wojewódzkiego

szynex • 2009-11-29, 13:09
Moim zdaniem genialny, skromny człowiek, który pokazuje rzeczywistość w Polsce w sposób bardzo obrazowy.

Na placu zabaw:


O dniu aktora:


I najlepsze moim zdaniem: Różnica między filmem amerykańskim i polskim:



Polecam

okopl

2009-11-29, 13:43
a kto to jest ? ;/ Braciak

Romperek

2009-11-29, 13:49
Trzeba było temat zatytułować Pshemko z Brzyduli to każdy by wiedział o co chodzi :P

Eire

2009-11-29, 13:53
okopl napisał/a:

a kto to jest ? ;/ Braciak



szmata serialowa ?

VVigor

2009-11-29, 13:59
Widzisz człowieku,nowego aktora poznałeś.

suckinsyn

2009-11-29, 14:46
Ten gość akurat częściej podkłada głos w filmach i bajkach, niż gra w serialach. Ale Wojewódzki mnie wk***iał tym pajacowaniem w międzyczasie 2 filmiku.

Stracił dawny animusz i został już tylko kretynem w gejowskich ciuchach Dsquared2.

axtxn

2009-11-29, 15:02
suckinsyn napisał/a:

Ten gość akurat częściej podkłada głos w filmach i bajkach, niż gra w serialach. Ale Wojewódzki mnie wk***iał tym pajacowaniem w międzyczasie 2 filmiku.

Stracił dawny animusz i został już tylko kretynem w gejowskich ciuchach Dsquared2.

ale to On jeździ ferrari a nie Ty ;)

suckinsyn

2009-11-29, 16:10
axtxn napisał/a:

ale to On jeździ ferrari a nie Ty ;)


Chciałbym,żeby Ferrari było szczytem moich marzeń.

ko...........67

2009-11-29, 21:07
Co do Braciaka dobrze zagrał w Edim.
I na moje oko troche przesadza z tym gadaniem o kasie.
Wojewódzki robi z siebie idiote, jego pierwsze występy wiązały się z naprawde ironicznym i sarkastycznym podejściem do gościa.
Skończyły mu się riposty więc musi robić z siebie idiote...
Naprawde czasem to co robił było ciekawe ale teraz juz nie kreuje swojego wizerunku.
To wizerunek teraz kreuje jego, i raczej nie wychodzi z tego coś awangardowego, raczej kolejny krzykacz który musi być głośny acz niekoniecznie śmieszny by przetrwać

ParanoiA

2009-11-30, 01:05
wojewodzki to niezly zjeb

matt_

2009-11-30, 11:37
pie**ole, jak taki koleś jak Wojewódzki ma własny program w telewizorze. powinni tego zabronić.

or...........ok

2009-11-30, 12:20
matt_ napisał/a:

pie**ole, jak taki koleś jak Wojewódzki ma własny program w telewizorze. powinni tego zabronić.



zmień telewizor.

NieWeszles

2009-11-30, 23:45
Tylko tak się składa Panie Matt, że ten człowiek przyciąga wiele milionów ludzi przed telewizor, i ma ten własny program. Sam oglądam go od bardzo dawna. Dla mnie on jest świetny, jedyne z czym się z nim nie zgodziłem, to wtedy, gdy po ostatnim odcinku "Mam Talent" powiedział o nas (Polakach), że nie mamy gustu..

ed...........87

2009-12-01, 03:13
a mi się cały czas myli obrazek z dr. Nostrym ;-)

axtxn

2009-12-01, 11:55
NieWeszles napisał/a:

Tylko tak się składa Panie Matt, że ten człowiek przyciąga wiele milionów ludzi przed telewizor, i ma ten własny program. Sam oglądam go od bardzo dawna. Dla mnie on jest świetny, jedyne z czym się z nim nie zgodziłem, to wtedy, gdy po ostatnim odcinku "Mam Talent" powiedział o nas (Polakach), że nie mamy gustu..


I to jest prawda, bo bardzo duza cześć społeczeństwa go nie ma... Wszyscy tacy sami.