18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boule

BongMan • 2014-10-05, 16:52
Remontujemy stary hotel-restaurację. Na początku musieliśmy powywalać wszystkie graty. Pracuję z dwoma Anglikami. Jeden w moim wieku, drugi starszy gość - majster. Z tym młodszym znaleźliśmy pudełko z kilkoma metalowymi, ciężkimi kulami i jedną małą kulką. Co to jest? Zastanawiam się. Przy okazji pokazałem to majstrowi, a on mówi:
- To Boule, francuska gra.
- Jak się w to gra?
- Kładziesz tą małą kulkę na ziemi i rzucasz tymi metalowymi żeby wylądowały jak najbliżej.
W tym momencie przez głowę mi przeszła pewna myśl, ale mój angielski kumpel mnie uprzedził:
- No tak, rzucanie metalowych rzeczy na ziemię Francuzi mają we krwi.

mika006

2014-10-05, 17:38
rzeczywiscie francuzi sa zalosni tylko raz z napoleonem podbili prawie cala europe a w II wojnie swiatowej nie podpalili sobie stolicy jak my dumny narod polski
zawsze podejmowali tak zalosne decyzje ze nawet komunizmu nie mieli przez 50 lat
pfffffff
jak beda okupowani przez 3 kraje ponad wiek to wtedy bedziemy mogli pogadac

santaxl

2014-10-05, 17:41
jak można być takim idiotą i nie wiedzieć jak się gra w Boule?

Penc

2014-10-05, 17:59
@up ty pewnie wszystko wiesz geniuszu sk***iały.

Ptoon

2014-10-05, 18:12
Sadistic uczy i bawi. Tak się w to gra. :amused:

BongMan

2014-10-05, 19:07
santaxl napisał/a:

jak można być takim idiotą i nie wiedzieć jak się gra w Boule?


Haha, mogę ci wymienić tak z miejsca 10 gier, o których nie masz pojęcia że istnieją nawet. Czyli co, jesteś debil razy 10? :D

Mercury001

2014-10-05, 19:31
BongMan napisał/a:

Remontujemy stary hotel(...)



BongMan, żebyś ty w życiu chociaż pustą taczką pojeździł...

LikeThis

2014-10-05, 19:35
Ptoon napisał/a:

Sadistic uczy i bawi. Tak się w to gra. :amused:


oglądam trzeci raz i powiedz mi gdzie jest ta gra? :amused:

BongMan

2014-10-05, 19:46
Mercury001 napisał/a:

BongMan, żebyś ty w życiu chociaż pustą taczką pojeździł...


Ostatnio jeździłem, w ch*j gruzu. Na taczkę, na przyczepę po rampie z belki, a po drodze jeszcze przez wysoki jak ch*j próg. Dwa dni tak, ręce to myślałem że mi odpadną :D

Code

2014-10-05, 19:46
czekałem jak poj***ny aż zawróci i tu taki ch*j ;/

elpatricco

2014-10-05, 19:47
myślałem że znaleźli kulki analne :D

Mercury001

2014-10-05, 19:50
BongMan napisał/a:


Ostatnio jeździłem, w ch*j gruzu. Na taczkę, na przyczepę po rampie z belki, a po drodze jeszcze przez wysoki jak ch*j próg. Dwa dni tak, ręce to myślałem że mi odpadną :D



Gruzu powiadasz... a nie myślałeś żeby zatrudnić od tego "SPECJALISTÓW" ? :mrgreen:

CzarnyZniwiarz

2014-10-05, 19:56
@mika006

Polska, jak wiele razy juz tu wymieniono, znalazla sie w niezle h*jowym miejscu w Europie, wiec podejrzewam, ze slowo "Francja" nic by nam nie mowilo gdybysmy zamienili sie miejscami z tym krajem. No naturalnie cos bysmy tam pewnie uslyszeli z propagand podziemnych w ktorych to aktualnie nie byli tacy zli.

Cofnijmy sie troche wstecz, do czasow Unii Obojga Narodow, i co widzimy? Polska nie "prawie", tylko podbila cala wschodnia Europe.

Zalosne decyzje? no musze Ci przyznac racje, obrona Polski na poczatku 2 Wojny Swiatowej byla calkiem zalosna. Tak zalosna ze opoznila plany Trzeciej Rzeszy do spopielenia zachodniej Europy o kilka miesiecy. Francja i tak przegrala w malej grze ktora nazwe "Blitzkrieg".

Okupowani przez 3 kraje? nie potrzebuja zewnetrznej pomocy, na historii uczylismy sie o ich wojnie domowej.

Wiec taaa, my jestesmy cebulakami a oni nadzieja Europy i narodu muzulmanskiego.
I gejow, nigdy o nich nie zapominajmy.

BongMan

2014-10-05, 19:57
A kręcili się specjaliści w okolicy, nawet lukali przez okna. Mieszkałem w tym hotelu żeby go chronić przed dzikimi lokatorami. Jak to szef powiedział: "Ktoś musi tam mieszkać, bo jak będzie stało puste to się cyganie zalęgną" :D

koło_zamachowe

2014-10-05, 20:00
Cytat:



ty tumanie, synu wiatru i kurzu...