18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Boska gra misyjna

Centurion • 2019-01-30, 10:05
Celem gry jest zdobycie jak największej ilości chłopców :lol:


TB303

2019-01-31, 00:34
Katie napisał/a:

Post wstawiony wyłącznie dla gównoburzy i żeby małpy pokroju @TB303 miały plac cyrkowy do figli. Gdzie jest moderacja, administracja czy ch*j wie co jeszcze kiedy widać że treść nie ma nic wspólnego z tematyką portalu?
No tak, szturchacie cały czas chomiki patykiem żeby serwery się jakoś wyrabiały.


Alois napisał/a:

No bo zobacz, kretynie kolorowy, tęczowy... mieszkamy tu gdzie mieszkamy i nic tego nie zmieni. Jestem ateistą, ale nie jadę na katolicyzm, bo w takim klimacie zostałem wychowany. Natomiast dla mnie najgorszymi "ludźmi " na świecie są żydzi! To jest rasa nikczemna, oszustów i zbrodniarzy!
Zrozumiałeś kutafonie?


Uświadom idiotom jakimi są idiotami, to od razu zareagują :kawa:
Napisałem już co sądzę o takich jak wy i nie mam zamiaru się powtarzać, ani pisać niczego więcej.
A komentarz odnosił się głównie do satyry i żartów, a że jesteście amebami i nie potraficie tak prostych rzeczy zrozumieć, już mnie nie obchodzi.

hfbnmiuytp

2019-01-31, 02:08
jackalski napisał/a:

Idąc za tym tokiem myślenia: Nie możesz krytykować głupoty, nie będąc kretynem, nie możesz krytykować pedofilii nie będąc pedofilem i nie możesz krytykować złodziejstwa nie będąc złodziejem
Już rozumiesz?



No nie rozumiem Ciebie, bo ja podałem tylko jak to działa. Nie wyraziłem opinii czy to dobrze lub źle.


jackalski napisał/a:

A skoro:
- znakomita większość użytkowników jest wyznania rzymskokatolickiego
- a krytykować mogą tylko 'Ci, którzy są w środku'
To użytkownicy sadola powinni wystrzegać się krytykowania innych religii (bo to w końcu 'nie jest ich matka') i powinni głośno krytykować Kościół rzymskokatolicki, którego znakomita większość jest członkami….



No właśnie nie zrozumiałeś. Coś co nam jest obce, łatwiej jest wyszydzać i się z tego śmiać. Więc słusznie (z punktu działania psychologii) użytkownicy tego serwisu naśmiewają się z innych, a mają ból dupy o swoje.

Ca...........on

2019-01-31, 04:10
@ups Wszyscy generalizujecie, więc nawet nie warto czytać tych waszych wypocin :) Pozdrawiam!

enriqe69

2019-01-31, 06:59
Pewnie Jurek Owsiak cię wyr*chał i padło na mózg


weltmajster

2019-01-31, 11:20
Gra powstała w oparciu o pamiętniki księdza Gila.

Prof._Kot_Budd

2019-02-01, 15:02
TB303 napisał/a:

To smutne, że jesteśmy na stronie, gdzie bezkompromisowo jedziemy po wszystkim i wszystkich, ale jakieś p*zdeczki i tak będą bóldupić. Czemu pojazd po judaistach, islamistach jest tak przyjmowany z otwartymi ramionami, a jak tylko ktoś zrobi to samo, w przypadku chrześcijaństwa, jest ogromny ból dupy i ogólnie polscy katolicy pokazują czym jest dla nich ta propagowana przez tę religię "miłość do bliźniego"?
Napisałbym coś o dystansie, ale to nic nie da. Gdyż jesteście bandą kretynów i hipokrytów - tyle w temacie.
Nie pozdrawiam, frajernio, bo gdyby nie wy, ten kraj byłby lepszy. j***ć was!




[...] bo gdyby nie wy, ten kraj byłby lepszy. bo gdyby nie wy, ten kraj byłby lepszy. bo gdyby nie wy, ten kraj byłby lepszy. bo gdyby nie wy, ten kraj byłby lepszy. bo gdyby nie wy, ten kraj byłby lepszy. bo gdyby nie wy, ten kraj byłby lepszy. bo gdyby nie wy, ten kraj byłby lepszy.[...]

Nie, gdyby nie my, tego kraju by nie było, a na pewno nie w takim kształcie - matołku.

TB303

2019-02-01, 15:52
Prof._Kot_Budd napisał/a:

Nie, gdyby nie my, tego kraju by nie było, a na pewno nie w takim kształcie - matołku.


Nie k***a! Tego kraju by nie było, gdyby nie ludzie walczący za niego z okupantami i wrogami. Ludzi gotowych oddać swoje życie, za dobrą przyszłoś. A nie bandą bóldupiących z powodu żartów jełopów. Więc nie pie**ol.

PieronJasnySzlag

2019-02-03, 15:25
Jakby nasi przodkowie mieli na ustach 'równość, tolerancja i mahomet" zamiast "Bóg,Honor,Ojczyzna" to byśmy się nawet k***a niemogli porozumieć bo ja bym mówił po germańsku a ty byś pisał cyrylicą.
Więc k***a nie, żarty o chrześcijanach mnie mało śmieszą, szczególnie gdy są takie mega słabe jak ten w tym temacie.