18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bonita Lynn Vela - penis albo życie

judasz1234 • 2014-01-04, 19:21
Do dramatycznego wyboru został zmuszony 18-latek z Indiany, gdy matka jego dziewczyny po wypaleniu trawki chciała obciąć mu przyrodzenie za rzekome molestowanie jej najmłodszego dziecka.

Atakująca :szczerbaty:


35-letnia Bonita Lynn Vela podejrzewała chłopaka swojej córki o molestowanie najmłodszego dziecka – 2-letniego chłopca. Jej obawy wzrosły po wyjaraniu skręta. Postanowiła samodzielnie osądzić i wymierzyć karę domniemanemu gwałcicielowi.

Przy pomocy dwóch innych osób uwięziła w swojej przyczepce swojego niedoszłego zięcia. Przetrzymywała go w niewoli przez trzy i pół godziny, kilkanaście kilometrów od Franklin, rodzinnego miasta wszystkich zainteresowanych. 18-latek zaprzeczał wszystkim zarzutom zdesperowanej matki. W końcu postawiła mu ultimatum...

Albo straci penisa, albo życie! Wystraszony chłopak wybrał pierwszą opcję. Rozwścieczona Bonita wbiła mu w przyrodzenie widelec, by upuścić krwi. Jednak zawiodła się tą metodą i chwyciła za nóż tapicerski. Zaczęła ciąć penisa 18-latka!

Nie wiadomo jak chłopak się oswobodził, ani jak dotkliwe okaleczyła go upalona matka, ale delikwentka odpowie za naruszenie nietykalności osobistej oraz ograniczenie wolności. Pani Vela powiedziała, że chciała okaleczyć chłopaka, by zawsze podczas uprawiania seksu pamiętał o jej oskarżeniach.

Młodzieniec w całej sytuacji miał i tak wiele szczęścia – Bonita Lynn Vela groziła, że przywiąże go do drzewa, strzeli mu w głowę i zostawi zwierzynie na pożarcie.


Z ostatnim akapitem w sumie się nie zgodzę, bo osobiście wolałbym umrzeć, niż żyć z takim doświadczeniem i skrawkiem ku*asa.


Zaj***ne z ckm.pl

en...........an

2014-01-04, 19:28
I teraz najważniejsza kwestia nie daje mi spokoju. Czy był winny i słusznie oskarżony?

Bo jeżeli był winny to jeszcze jaja powinna mu uj***ć!

4x4offroad

2014-01-04, 21:40
było w tv o legalizacji marychy,a teraz kazdego dnia pojawiają się takie smaczki jak ten :D po wypaleniu skręta (ale chyba zasypanego crackiem)

PatrolZG

2014-01-04, 22:47
Bojowniki mojej malutkiej szwagierki mają bardziej bystre spojrzenie niż ta forma życia.

!Timon

2014-01-04, 23:29
@4x4offroad

Znasz ten stan umysłu po spaleniu kiedy "nie można cię okłamać"?
Widocznie go zapytała i był winny. :P

BongMan

2014-01-05, 00:47
Kolejny stan legalizuje, więc widać powraca propaganda anty-marihuanowa. Kiedyś też tak było. Na przykład drukowali w gazetach zdjęcia zamordowanej rodziny i pisali, że sprawcy byli pod wpływem marihuany.

Radysh

2014-01-05, 10:31
No, niech ktoś mi powie jeszcze, że nie ma czegoś takiego jak patologiczny ryj!

Hangman108

2014-01-05, 13:03
Po mordzie widać, że już od dłuższego czasu wstrzykiwała sobie marihuanę. Tak się kończy ta wasza legalizacja.

Mr.Drwalu

2014-01-06, 10:51
judasz1234 napisał/a:

...Zaczęła ciąć penisa 18-latka!...



Z ostatniej chwili TVN24 dotarł do przerażającego materiału!

Adiksen

2014-01-06, 17:38
gdybym stracił Adiego... płakałbym codziennie,raczej dałbym się zabić.

adex69

2014-01-06, 17:44
Powinni jej naładować mózg ołowiem, jest nieobliczalna, nie wiadomo co jej do głowy strzeli jak z więzienia wyjdzie. Mam nadzieje że biedak wyszedł z tego cało, i nie stracił fiuta. W imię zwykłej, ludzkiej solidarności.

yoyoyo

2014-01-06, 17:46
Marihuaen? A na co to komu?

ch...........07

2014-01-06, 17:46
Jeśli był winny to ta kobieta miała motyw, nie rozumiem po co w ogóle wspominali o Marihuanie. Ale widocznie tak jest, że po zapaleniu skręta w człowieka wchodzi demon... widzę to po sobie i zawartości mojego ogródka... Nie wiem już gdzie pozbywać się tych wszystkich zwłok.
@!Timon właśnie przez to ich chore myślenie, że mogą mnie okłamać teraz robią za nawóz do kwiatków!

Morghar

2014-01-06, 17:49
No i wszystko jasne, marihuana zabija! Strzeżcie się rodzice i dzieci, nawet po wypaleniu jednego skręta rodzą się paranoje i można zmienić się w krwiożercze opętane rządzą mordu zwierze!
Wiem co mówię. Spytałem ekspertów z z katolickiej fundacji zabraniania wszystkiego co nam się nie podoba, współpracującej z państwowym instytutem zamykania mord wszystkim którzy sprzeciwiają się obowiązującemu prawu.

!Timon

2014-01-06, 17:53
@cherry007

Ja Cię rozumiem. Nie ma większej głupoty niż wkręcić doświadczonego zielarza.
No chyba, że policją i patrzeć jak rozwija się paranoja. ;)