18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bombing pociągu w Rosjii

uyvu • 2013-08-12, 13:23
adrenalina ✓
antyspołeczny wydźwięk ✓
bójka ✓ (bonus - kopanie leżącego)

zatem myślę, że się nadaje :)





Przepraszam za literówkę.

marhaz

2013-08-12, 13:31
sk***iale gnojki, zycze im zeby kazda rzecz jaka sie tylko dorobia w zyciu (dom samochod, kobieta) zostala zaraz zachlastana farbami przez jakis zjebow bez wyobrazni i zeby dostali okazyjny wpie**ol za obrone wlasnosci.

swieca

2013-08-12, 13:39
Rozumiem,że ładniejsze są szare,brudne i pordzewiałe wagony??

HAL-9000

2013-08-12, 13:52
Cytat:

swieca Rozumiem,że ładniejsze są szare,brudne i pordzewiałe wagony??



A te bohomazy ze szkolnego zeszytu są ładniejsze? Kolega ma chyba zachwiane poczucie estetyki. 70% takich graffiti to syf że szkoda patrzeć. To między innymi.

evilbg

2013-08-12, 13:56
A ładniejsze są pociągi, w których nie można wyjrzeć przez okno, bo jakieś gnojki zamalowały je graffiti? Szacun dla gościa, że sam wybiegł na kilku :-) .

Olds-Cool

2013-08-12, 13:58
za wholetrain'a zawsze piwko :)

sauerps

2013-08-12, 13:59
na ch*j się dziadek wpie**ala jakby to był jego pociąg... myślał, że dostanie nagrodę od pkp?

kinektel

2013-08-12, 14:17
Artystyczne grafitti rozumiem ale malowanie jakis ch*jowych liter na scianach ktorych k***a nikt i tak nie potrafi odczytac rozpie**ala mnie po calosci. Co to za przekaz, znaczenie terenu jak pies ktory sika pod drzewo? Fajne sa akcje gdy ośrodki, szkoły a nawet koscioly zezwalaja na grafitti na sciacnach/płotach bo np nie maja kasy na renowacje jednak tam sa dzieła sztuki a nie jakies szlaczki, ch*je muje dzikie weze.
Co do filmiki to rozgrzana puszka farby w dupe kazdemu z tych debili co niszcza mienie publiczne i wpie**alaja ludziom ktorzy im sie przeciwiaja! Zamknąc to bydło! :bije_konia:

sulik

2013-08-12, 15:40
Gdansk wcale nie gorszy:


@ups nie kazdy zrozumie typowa zajawke z blokowisk. za gowniarza rozne glupie akcje sie odpie**alalo, ale ciezko bedzie to zrozumiec ludziom ktorych najwiekszym przewinieniem bylo nie spuszczenie klocka w kiblu.

energetyk

2013-08-12, 15:57
co za ch*jnia, zeby to jescze jakos wygladało.

HAL-9000

2013-08-12, 16:26
sulik,

Robiło się głupoty, owszem, ale jak ktoś już dorośnie i jest świadom tego co robił to może i to zrozumie ale nie da temu przyzwolenia. Ludzie jakąś taką świadomość zyskują na ogół w okresie kiedy sami zaczynają na coś pracować i czegoś się dorabiać, a dociera to do nich szczególnie przy pracy ciężkiej, fizycznej. Praca jaka by nie była, czy polegająca na zamiataniu ulic czy dbaniu o stan taboru wymaga szacunku, jak każda. Z innej perspektywy, jak ktoś zacznie kręcić kasą i będzie odpowiednio dociekliwy jak np. rozchodzą się podatki, również wypnie się na takie wybryki marginalnej sp***oliny bo nawet jak zapłacą za to z konta prywatnej spółki to np. odbije się to na rzeszy ludzi którzy w niej pracują, bo okaże się że bonów świątecznych twój stary czy kogoś innego nie przyniesie bo trzeba było zmyć bohomazy sp***olonej sp***oliny społecznej tak czy owak bo np. oznakowań taboru nie widać i 50000zł poszło się j***ć.

A potem takie zjeby wyjeżdżają do jukeja czy innej holandii bo tu ich nikt nie chciał z kwalifikacjami kolejowych artystów i zaczyna się sranie że czemu tam tak ładnie a u nas syf...
:idzwch*j:

nemiroff

2013-08-12, 17:29
też bombiliśmy z chłopakami miasto za małolata...jakieś wrzuty, throw upy, tagi co 5 metrow..co prawda było to dla nas wtedy swoistym protestem dla władz miasta za rozk***ione elewacje i upie**olone kamienice, gdy zaczęli to zamalowywać i wpakowali w to konkretny hajs, zaczęliśmy organizować legalne jam'y, czy to dla siebie, czy dla małolatów, żeby poćwiczyli + zapraszaliśmy dobrych writerów z innych miast. pięknie wspominam te czasy, zamalowane setki kartek, nowe style, praktyka, piknie było.

@Olds-Cool
to nie whole train a dwa whole car'y ;)

sulik

2013-08-12, 17:46
HAL-9000, niektorzy wychodza na tym na ludzi. jest wielu artystow ktorzy zaczynali w ten sposob, najbardzej znany to chyba tuse. jak dla mnie ta zajawka jest na plus w porownaniu do dziesionownia i wydawania hajsu na futro albo wrzucanie w maszyny jak czyni wiekszosc marginesu. polecam obejrzec to:

chlusniembousniem

2013-08-12, 20:50
Śmiać mi się chce jak wydają pieniądze na te puszeczki, zamalują SKM i na drugi dzień już jest czysta :D
Tylko nie wiem ile pracy trzeba włożyć w umycie tego

skysky

2013-08-12, 20:53
Zawsze mnie rozpie**alało jak ktoś się jarał graffiti bo kolorowe, a jak srebra to wandalizm. Nie o to w tym chodzi czy jest kolor czy nie a o sam styl liter. Na tym polega graffiti więc większość osób z zewnątrz nie zrozumie tego bo nawet nie próbuje.