18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bombelek się wyjebał się..

Halman • 2021-10-13, 11:36

ładnie rozegrał zejście do parteru...

Jestembogiem_uswiadom

2021-10-13, 12:32
Dochodzę do wniosku że Te chińskie łby nie dostrzegają niebespieczeństw.

bercisko

2021-10-13, 12:45
Odziedziczył geny po głupich rodzicach i dziadkach.

gixi

2021-10-13, 14:01
Jestembogiem_uswiadom napisał/a:

Dochodzę do wniosku że Te chińskie łby nie dostrzegają niebespieczeństw.



Myślisz, że w polskich łbach jest lepiej?

Mówisz do takiej madki "proszę pilnować, żeby dzieci nie jeździły na rowerach po sklepie, bo są szklane lady, śliskie płytki" ta mówi "słyszeliście, nie wolno jeździć", po czym ma w dupie co jej 500+ robi, a potem krzyk, czemu te lady są k***a szklane, czemu stoliki kwadratowe, bo jej dziecko k***a krwawi...

Mówisz "proszę nie jeździć po sklepie (budowlanym) rowerem, chodzikiem" po czym wrzask, że dziecko wpadło na czyjś wózek zakupowy z prętami gwintowanymi i płacz, że dziecko ma przebite udo...

Ale jeszcze lepiej jak taka madka ŻĄDA, żeby sklep wypłacił odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu dziecka, a tu ch*j. Są nalepki z zakazem jazdy, jest monitoring gdzie kasjer czy inny pracownik zwraca uwagę...

kocham swoją pracę. Na prawdę. Tylko te madki....

DariuszKalafior

2021-10-13, 16:30
gixi napisał/a:

Myślisz, że w polskich łbach jest lepiej?
Mówisz do takiej madki "proszę pilnować, żeby dzieci nie jeździły na rowerach po sklepie, bo są szklane lady, śliskie płytki" ta mówi "słyszeliście, nie wolno jeździć", po czym ma w dupie co jej 500+ robi, a potem krzyk, czemu te lady są k***a szklane, czemu stoliki kwadratowe, bo jej dziecko k***a krwawi...
Mówisz "proszę nie jeździć po sklepie (budowlanym) rowerem, chodzikiem" po czym wrzask, że dziecko wpadło na czyjś wózek zakupowy z prętami gwintowanymi i płacz, że dziecko ma przebite udo...
Ale jeszcze lepiej jak taka madka ŻĄDA, żeby sklep wypłacił odszkodowanie za uszczerbek na zdrowiu dziecka, a tu ch*j. Są nalepki z zakazem jazdy, jest monitoring gdzie kasjer czy inny pracownik zwraca uwagę...
kocham swoją pracę. Na prawdę. Tylko te madki....



za każdym razem kiedy widzę taką madke , myślę sobie jak bardzo przej***ne ma jej chłop.

luxpiotr

2021-10-13, 17:41
Oj tam, każdy dzieciak zaliczy glebę. Ja nastawiałem na łóżku piramidę z krzeseł i na koniec się zj***łem :-P

Mzimu

2021-10-14, 00:12
Nic się nie stało, więc o co chodzi? Dzieci upadają tak raz po raz.

JanJankowski

2023-09-07, 17:21
Kości z gumy maja te małe gnojki