18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bolec

zwierzak30 • 2022-06-10, 15:35
I skutki jego braku. :mrgreen:


mazga50

2022-06-10, 15:53
Diagnoza zdalna: LWP (Lewarska Wścieklizna p*zdy).

Sr...........ic

2022-06-10, 15:54
Ja pie**ole! :shock: :shock:





To powinno rozwiązać problem: strzelba i łopata. :mrgreen: :mrgreen:



dżonyłojlker

2022-06-10, 16:30
mazga50 napisał/a:

Diagnoza zdalna: LWP (Lewarska Wścieklizna p*zdy).



Wywołane przez LNM (Lewackie Niedoj***nie Mózgowe).

zb...........ig

2022-06-10, 16:40
KapejloneK napisał/a:

Wywołane przez LNM (Lewackie Niedoj***nie Mózgowe).



Przeciwnie, to ewidentny przykład prawackiego sp***olenia umysłu :D
Pewnie obrazili jej uczucia religijne :D

Beka_XD

2022-06-10, 16:50
Czy jakiś "english expert" jest w stanie powiedzieć, co ta p*zda pie**oli? Tak j***na sepleni, że ni ch*ja nie można zrozumieć...
Usłyszałem tylko "It's not illegal to yell here", a na końcu "Get the fuck out lady"...



mgiuliemo napisał/a:

Przeciwnie, to ewidentny przykład prawackiego sp***olenia umysłu
Pewnie obrazili jej uczucia religijne


pie**olisz... Jeśli to prawackie sp***olenie, to co najwyżej dlatego, że dawno (albo wcale) ch*ja w piździe nie miała...

Arathnmor

2022-06-10, 16:57
Kiedyś człowiek musiał się martwić jak związać koniec z końcem by żyć normalnie. Obecnie dobrobyt poprzewracał we łbach - nadmiar czasu jest ukierunkowywany w wyżej widoczne niedoj***nie mózgowe nadmiernego skupienia na sobie, co trzeba oczywiście uświadomić innym. "[..]dobre czasy tworzą słabych ludzi[..]" i to tylko dąży w jedną stronę.

Sr...........ic

2022-06-10, 17:00
Sporo się tu mówi o jej braku bolca (dlatego ma pie**olca).
To jest taka trochę kwadratura koła: wyr*chasz, to (może) zamknie p*zde. A z drugiej strony: żeby wyr*chać, to jak bardzo by trzeba było nie szanować własnego ku*asa, żeby go wetknąć w taką idiotkę?

Papiej

2022-06-10, 18:11

35i

2022-06-10, 18:25
Na takie tępe dzidy jest jeden skuteczny sposób. Wydrzeć ryja na dzień dobry głośniej od nich. Najlepszy powód, to pomówienie. Uwierzcie, działa. Robiłem w handlu, więc wiem co mówię.

viali7

2022-06-10, 19:06
Tylko dwa baty przywroca jej rownowage duchowa, w tym jeden oczywiscie czarny.

Lu...........sy

2022-06-10, 20:08
35i napisał/a:

Na takie tępe dzidy jest jeden skuteczny sposób. Wydrzeć ryja na dzień dobry głośniej od nich. Najlepszy powód, to pomówienie. Uwierzcie, działa. Robiłem w handlu, więc wiem co mówię.



Skoro już nie robisz, to chyba nie tak do końca działa

pazuzu

2022-06-10, 20:20
Beka_XD napisał/a:

Czy jakiś "english expert" jest w stanie powiedzieć, co ta p*zda pie**oli? Tak j***na sepleni, że ni ch*ja nie można zrozumieć...
Usłyszałem tylko "It's not illegal to yell here", a na końcu "Get the fuck out lady".....



coś mniej więcej
"training program that this is [niezrozumiałe] it is not illegal to yell here! Excuse me ma’am you are [niezrozumiałe] visiting the city”

“Would you please ask your family to [niezrozumiałe] several times. I will not leave your bullshit store you have been asked very loudly about your family’s contracts, do not live on this salary. Good bye with the understanding I asked quietly…”

Podejrzewam że ta p*zda to jakis były pracownik albo ktoś kogo nie chcieli zatrudnić bo coś gada o szkoleniach, pensji, umowie?


Yakov

2022-06-10, 20:53
pie**olicie jak potłuczeni.

Za wiki:

Zaburzenie eksplozywne przerywane (ang. Intermittent explosive disorder, IED) – zaburzenie psychiczne charakteryzujące się nieproporcjonalnymi wybuchami gniewu w stosunku do sytuacji, która je sprowokowała (np. impulsywne krzyczenie sprowokowane przez stosunkowo błahe wydarzenia). Impulsywna agresja jest definiowana jako nieproporcjonalna i nierozmyślna reakcja na prawdziwą bądź postrzeganą jako prawdziwa prowokację.

AbsolutnyBrakKarku

2022-06-10, 20:55
pazuzu napisał/a:

coś mniej więcej
"training program that this is [niezrozumiałe] it is not illegal to yell here! Excuse me ma’am you are [niezrozumiałe] visiting the city”
“Would you please ask your family to [niezrozumiałe] several times. I will not leave your bullshit store you have been asked very loudly about your family’s contracts, do not live on this salary. Good bye with the understanding I asked quietly…”
Podejrzewam że ta p*zda to jakis były pracownik albo ktoś kogo nie chcieli zatrudnić bo coś gada o szkoleniach, pensji, umowie?



Postaraleś się chłopie hehe, ja z angolami gadam dobrze, ale mi się tego gówna nie chciało przesłuchać dwa razy żeby ta p*zde zrozumieć ...get the fock out na końcu konkret.