18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bokser vs zwykły obywatel

baanaan • 2013-10-31, 16:31
w skrócie: gość w białych rękawicach to były bokser, który w tej walce może używać jedynie lewej ręki. Jego przeciwnikiem lekko przypakowany random mudżin :fuck-off:

Akcja i KO w 1:35


adamski2903

2013-10-31, 20:10
Dalej czekam na tego zwykłego obywatela w tym filmiku ...

sz...........r9

2013-10-31, 20:13
Nie wiem po co mu kask do walki ze zwykłym murzynem z siłowni, no ale wynik był oczywisty :) Takie filmiki pokazują jaka przepaść dzieli ludzi, którzy trenują a takich zwykłych w starciu.

go...........ek

2013-10-31, 21:42
szwagier9 napisał/a:

Nie wiem po co mu kask do walki ze zwykłym murzynem z siłowni, no ale wynik był oczywisty :) Takie filmiki pokazują jaka przepaść dzieli ludzi, którzy trenują a takich zwykłych w starciu.



zgodzę się z tobą, przychodząc pierwszy raz na trening kickboxingu bylem po 8 latach dźwigania ciężarów i dostałem od małolata bęcki;D i nabrałem pokory od tamtej pory zostawiłem siłownie i trenuje tylko kickboxing. W walce robi ładne uniki ale w kickboxingu bu to nie przeszło bo by dostał bombe z nogi i by padł :)

contowsky

2013-10-31, 22:38
zawodowiec zawsze zostanie zawodowcem, czy z jedną ręką, czy z dwoma

Tradyt

2013-10-31, 23:15
gozdek napisał/a:



zgodzę się z tobą, przychodząc pierwszy raz na trening kickboxingu bylem po 8 latach dźwigania ciężarów i dostałem od małolata bęcki;D i nabrałem pokory od tamtej pory zostawiłem siłownie i trenuje tylko kickboxing. W walce robi ładne uniki ale w kickboxingu bu to nie przeszło bo by dostał bombe z nogi i by padł :)


W kickboxingu pewnie tak, ale w boksie to on by był górą. Bo Tobie brakowało by tej bomby z nogi a on by Ci zapie**olił czystego sierpa na szczene po uniku

aldi7x

2013-10-31, 23:22
Nie ma dobrych bokserów, są tylko źle trafieni.

skalim1

2013-11-01, 21:55
Murzyn skacze jak małpa gdy zobaczy banana.