18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bojowyj Hopak

Gumior • 2010-05-13, 16:19
To sa prawdziwe kozaki:D

ta wiem ze malo sadystyczne, ale milo popatrzec jak tymi szabelkami machaja.

Styku

2010-05-13, 16:34
No, słowianie to wszystko w jednym mają. Kendo, kung-fu, karate...

Zwieszony

2010-05-13, 18:06
@styku jeszcze zapomniałeś o mma :D

Walassss

2010-05-14, 02:27
Gumior napisał/a:

ale milo popatrzec jak tymi szabelkami machaja.



Tak, no, yhym :homer:

szolopolo

2010-05-15, 08:28
były cepy i sierpy w akcji, ale zabrakło koników :(

timmy77

2010-05-15, 23:32
Jak lubisz jak Ci kozaki szabelkami machają to idź do klubu dla gejów

AlekBe

2010-05-17, 13:47
1.19 gościu z cepem wymiata

Pajac212

2010-05-27, 14:58
ale widok takiej kobiety z szabelkami to juz mnie przeraza... chyba chodzi jej o zwiekszenie wydajnosci i szybkosci krojenia w kuchni

klaczek

2011-03-31, 20:34
Siema, mam prośbę, zajebiście podoba mi się ten kawałek, tylko nie wiem jaki to kawałek... Wspomóżcie...

Krzyczewski

2011-04-16, 16:55
Co do tagów-nie wiem, co ma to wspólnego z Rosją ;P. Szkoda, że nie pokazali walki na leżąco i na dłubankach :(

Gołyniemiec

2016-01-01, 20:21
No, i niech mi powie jakiś emozjeb że najlepsze są Japońskie sztuki walki i że Europejskie "polegały na brutalnej sile". Są Europejskie sztuki walki zarówno wręcz jak i bronią, Ukraińskie, Polskie, Litewskie, Szwajcarskie (tak szwajcarzy słynęli ze swoich najemników na cały świat i przed 1399 rokiem toczyli w ch*j wojen), Skandynawskie, Greckie, Rzymskie, Celtyckie są najbardziej spopularyzowane (KickBoksing i Boks) oraz Greckie Zapasy Pale, Bojowyj Hopak to tylko jedna z Kozackich systemów walk, jest jeszcze konna Dijigitovka, są nawet Tureckie sztuki walki, Perski Silat który jest starszy niż Starożytna Grecja, Skandynawski Bjornsterne (Gwiezdny Niedźwiedź), i w ch*j innych, nie umniejszam znaczenia Azjatyckich sztuk walki ale mówię że na każdym Kontynencie i w każdym miejscu na ziemi gdzie toczyły się wojny były sztuki walki, były też Sztuki Starożytnego Egiptu, nie pamiętam nazwy ale przypominały WingChun i Boks, w ch*j tego było, nawet żydki wymyśliły sobie Kravkę, ch*j, nawet Aborygeni mają własne sztuki walki. Bojowyj Hopak jest wbrew pozorom bardzo skuteczny, Chmielnicki już Bojowego Hopaka wprowadzał do szkolenia swoich kozaków ale głównie rejestrowi bo większość wojska Chmielnickiego to zbuntowane chłopstwo na którego wyszkolenie Papcio Chmiel nie miał czasu.