18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka wieprzy

Beka_XD • 2022-06-21, 21:34
Tatuśki wypoczywają nad basenem...


dżonyłojlker

2022-06-21, 21:39
O k***a, co za żenada, baby lepiej się od nich biją, i to o wiele lepiej :-/

Ajot

2022-06-21, 21:44
Kompromitacja rasy białej.

PentagramOdDiabła

2022-06-21, 22:26
W ogóle nie rozumiem ludzi którzy dążą do bójki a nawet k***a rękoma nie potrafią machać, jakieś cepy choćby... Ten większy chociaż parę razy trafił mniejszego, coś próbował.. obaj siebie warci.

PiotrusCinek88

2022-06-21, 23:11
Bójka jak baby, brakowało żeby sie ciągneli za włosy lub fiuty.

CrookerS

2022-06-21, 23:59
Ile trzeba wazyc zeby tak wolno sie ruszac? :shock:

k***a waze 115kg i obu bym oblecial bez dyskusji :shock:

zipi

2022-06-22, 00:40
gadaja troche jak Angole, jest to podgatunek rasy białej, wiec się zgadza.

ProVVe

2022-06-22, 01:47
CrookerS napisał/a:

Ile trzeba wazyc zeby tak wolno sie ruszac?
k***a waze 115kg i obu bym oblecial bez dyskusji



Bonus co Ty gadasz widziałem twoj kołowrotek, luj ogłuszacz i z 70kg gościem kostka Ci siadła

:-D

silwerbalk

2022-06-22, 06:53
Ajot napisał/a:

Kompromitacja rasy białej.


Widzicie co te żydy i Komuchy robią z nas.....
Żeby dwóch białych tak wyglądało i się napie**alało między sobą w miejscu publicznym ....
:roll:
Ale jak białe kobiety wolą pały dzikusów co ich przodkowie skakali po drzewach w Afryce. Albo mają tak naj***ne w głowach że to jest szok ludzi .... I nie chcą dzieci wolą się k***ić

Biała rasa upadnie a z nią cała ludzkość.....




:-(

egotiz

2022-06-22, 07:19
Walka o miejsca leżakowe :lol:

martils

2022-06-22, 09:20
Wszyscy tutaj napie**alają się jak McGregor (tak piszecie przynajmniej) i śmiejecie się z kolesi że są wolni i grubi. Poczekamy i za 20 lat poczytamy te komentarze i będziem się śmieli i do rozpuku. A ilu z Was Koguciki potrafi zmienić np. gniazdko 230 V bez wyłączonego bezpiecznika, albo ilu chwyci ptasznika do ręki, ilu zje wątróbkę średnio wysmażoną albo karpia ? Nie wspomnę nawet o tym że... (miałem nie wspominać)

sothis

2022-06-22, 09:43
martils napisał/a:

Wszyscy tutaj napie**alają się jak McGregor (tak piszecie przynajmniej) i śmiejecie się z kolesi że są wolni i grubi. Poczekamy i za 20 lat poczytamy te komentarze i będziem się śmieli i do rozpuku. A ilu z Was Koguciki potrafi zmienić np. gniazdko 230 V bez wyłączonego bezpiecznika, albo ilu chwyci ptasznika do ręki, ilu zje wątróbkę średnio wysmażoną albo karpia ? Nie wspomnę nawet o tym że... (miałem nie wspominać)



Marny trolling, dość oczywisty. Powinieneś to zakończyć 'ilu z was jest takim obleśnym dziadem jak ja'.

ra...........ks

2022-06-22, 15:51
CrookerS napisał/a:

Ile trzeba wazyc zeby tak wolno sie ruszac?
k***a waze 115kg i obu bym oblecial bez dyskusji



A już byś przeleciał...

:oops:

rara

2022-06-23, 08:16
Oni od początku turnusu już do siebie sapali pamiętam ich dobrze bo na korytarzu hotelowym już rumor robili , ten ciemny zaj***ł mu z lodówki ugotowany salceson a blondynek nie wiem na ile to prawda strzelił na dole w pralni palcówke wpierw jego żonie potem córce i synowi za żeton do pralki.