18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bójka kobiet przy ulicy

trytodie • 2022-01-21, 07:41
My tu narzekamy na Polski Ład, a za wschodnią granicą toczy się brutalna walka o każdy grosz (rubel, hrywne?) i każdego klienta...

0:23 - 1:32


baronturbina

2022-01-21, 07:58
Ruda z t.A.T.u dostała wpie**ol od koleżanki, ale ryja nie zamknęła do samego końca.

AndrzejDuda

2022-01-21, 08:20
toć ona musiałby mi zapłacić żeby mi obciągnąć, nie na odwrót. TFU k***a :rzygi2:

panar3

2022-01-21, 09:17
Taka ruda suka twarda, że od razu widać przykładną żonę. Dymać można bez końca, w zimie ciepło z taką pod pierzyną, za kłaki wytargasz, żreć da bo widać że i sobie nie żałuje i jeszcze srogi wpie**ol wytrzyma! Cud i miód jednym słowem. A jak by jej te cyce tańczyły przy dumanku od tylca! Uch, rozmarzyłem się z rana. :mrgreen:

Mzimu

2022-01-21, 10:34
panar3 napisał/a:

Taka ruda suka twarda, że od razu widać przykładną żonę. Dymać można bez końca, w zimie ciepło z taką pod pierzyną, za kłaki wytargasz, żreć da bo widać że i sobie nie żałuje i jeszcze srogi wpie**ol wytrzyma! Cud i miód jednym słowem. A jak by jej te cyce tańczyły przy dumanku od tylca! Uch, rozmarzyłem się z rana.



Szukam żony. Mogę użyć Twoją charakterystykę kobiety idealnej na portalu randkowym? W zamian zaproszę Cię na nasz ślub.

baronturbina

2022-01-21, 10:40
Mzimu napisał/a:

Szukam żony. Mogę użyć Twoją charakterystykę kobiety idealnej na portalu randkowym? W zamian zaproszę Cię na nasz ślub.


Hahaha sadze, że takie czasy, iż znalazł byś partnerkę idealna do końca życia.

Ciekawy_Zycia

2022-01-21, 12:23
Ciołku jak nie znasz dobrze Polskiego, to pisz tylko Ala ma kota!
Przy ulicy to byłby chodnik a tu ewidentnie jest na ulicy... no chyba, że jesteś niewidomy lub pisałeś po kilku porządnych kielonach

trytodie

2022-01-21, 12:35
Ciekawy_Zycia napisał/a:

Ciołku jak nie znasz dobrze Polskiego, to pisz tylko Ala ma kota!
Przy ulicy to byłby chodnik a tu ewidentnie jest na ulicy... no chyba, że jesteś niewidomy lub pisałeś po kilku porządnych kielonach



ala ma kota, kota ma kota ala pie**ol kota ala ma Się kota ala ma ma kota Frajerze się

panar3

2022-01-21, 13:23
Mzimu napisał/a:

Szukam żony. Mogę użyć Twoją charakterystykę kobiety idealnej na portalu randkowym? W zamian zaproszę Cię na nasz ślub.



Be my guest, brother.

ifheowna

2022-01-21, 13:52
Ruda twarda , na bank bierze w dupe.

Policeman

2022-01-21, 14:14
Do czasu aż te ukrainki z tras kapną się, że po co 10 lat ciągnąć brudne spocone pały kierowcom, jak można przyjechać do Polski, zainstalować tinder i znajdzie się jakiś spermiarz, który będzie je utrzymywał do końca życia.

GangTrap

2022-01-21, 16:00
Byle cycki, byle dupa a spermarze się podniecają. j***ni degeneranci