18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bohaterowie Narodowego w Reklamie

Grillowany • 2012-11-12, 20:57
Wiadomo, poruszę znowu temat kibiców, którzy "wtargnęli" na murawę stadionu narodowego podczas spotkania Polska - Anglia (a raczej przed, jak dobrze wiemy, mecz się nie odbył). Co się okazuje - panowie nieźle przyrobili sobie na tym wyczynie. Poniżej filmik i kilka faktów (a może nazwijmy to bardziej informacjami), które wyczytałem na pewnej biznesowej stronie.



Cytat:

Wydarzenie okazało się na tyle mocne, że w swojej kampanii reklamowej postanowił wykorzystać je jeden z producentów kosmetyków. Spot, w którym wystąpili, promuje linię dla mężczyzn Soraya Men Adventure.



Reklama jest emitowana na niszowych kanałach TVN i POlsat. Dodatkowo możemy jeszcze wyczytać:

Cytat:

Kilka dni temu popularny serwis Kwejk.pl wręczył kibicom nagrody finansowe za "rozśmieszenie Polaków". Dwaj "bohaterowie Basenu Narodowego" otrzymali po 5 tys. zł.



źródło: HotMoney.pl


Jednak udało im się coś wytargać z tego "incydentu" oprócz przykrych poniekąd konsekwencji. Nie liczę tutaj na jakiś wielki odzew w tej sprawie, ale może kogoś ta informacja zainteresuje :) .

Gawroon7

2012-11-15, 06:30
fajnie i w ogóle, ale tak chciałem zapytać, czy ktoś jeszcze oprócz mnie uznaje ludzi którzy "PiSzą w ten sPOsób" za chorych psychicznie i nadajacych sie do domu bez klamek?

contowsky

2012-11-15, 06:53
to zamiast do roboty wszyscy wyskakujemy na stadiony w trakcie meczu?

booore

2012-11-15, 07:40
@Gawroon7
wychodzi na to, że ja :/
Głupio, co?

casan

2012-11-15, 08:51
Państwo hipokryzji. Dwóch kolesi wskakuje na basen narodowy - bohaterowie, kibic na meczu ligowym usiądzie nie na swoim miejscu - wizyta smutnych panów o 6 nad ranem...

Nihil

2012-11-15, 09:02
Tych dwóch kolesi to było jedyne pozytywne wydarzenie w tamtym dniu. Najpierw lud oburzony, że chcieli im dać więzienie, potem, że grzywny, a Kwejk.pl zbierał jak dobrze pamiętam kasę od użytkowników portalu (dotacje) a teraz problem, bo dostali bilon za to.

Nie bez powodu dostali, bo faktycznie to było śmieszne i wg. mnie bardzo udane "pływanie" po stadionie :D
A że się ci od tej Sorayii czy jak to tam się pisze dostali pozwolenie na wykorzystanie tego materiału (prawa autorskie i myślę, że raczej nie tylko tych dwóch facetów) to mają reklamę i koniec. Bo co zrobisz? Puścisz wiązankę ala "oburzony polaczek"? :evil:


A teraz objadę cały ten "nius", że jest ch*jowo zrobiony, dosyć prowokacyjny i nastawiony negatywnie na pewnych ludzi + to "POj***ne PiSanie" mnie wk***ia, idź być politycznym bydłem gdzie indziej.

Giacore

2012-11-15, 09:12
Powinni ich zamknąć. Złamali przepisy a tutaj jeszcze oklaski. Zrozumcie, że ich akcja była przygotowana już wcześniej. I lepsze jest to, że przed wtargnięciem na murawę machali kartkami z obraźliwymi tekstami na pzpn i Latę. Strasznie dziwny jest nasz kraj. W meczu ligowym za takie coś poszli by pewnie siedzieć a tutaj bohaterowie.

Yasiu99

2012-11-15, 10:31
@up
pie**olisz jak potłuczony. Nikomu nie zrobili nic złego, no chyba że pan ochroniarz zamoczył sobie ubranie :P Może nie należy tego gloryfikować ale zrobili coś co poprawiło humor setkom ludzi zj***ny wcześniej przez ludzi od zarządzania stadionem. Debili którzy w szalikach chodzą po mieście, powodując znaczne szkody materialne za które między innymi ja czy twoi rodzice muszą płacić w podatkach nie da się ukarać. Jeśli uważasz że przestrzeganie przepisów jest podstawą do wydawania sądu i podejmowania tego typu działań to życzę ci szybkiego usamodzielnienia się. Zresztą jak by ich zamknęli to też trzeba by było za ich pobyt w areszcie zapłacić, i też z pieniędzy podatników.

cinelk

2012-11-15, 11:19
Nie tyle zarobili 5 tys. jak dostali pieniądze na spłatę grzywny, którą dostali. Mnie rozbawili i wolę zapłacić takim ludziom, którzy zrobią coś spontanicznego niż np. za pay per view

Szulcu

2012-11-15, 11:25
Kiedy kolejny mecz? Trzeba się rozgrzewać. Też chcę być gwiazdą, bohaterem, występować w reklamach. Po ch*j mam tyrać miesiąc za 2000pln, jak można łatwiej i przyjemniej.

al...........10

2012-11-15, 11:28
Nie sądzę, żeby coś im skapnęło za tę reklamę, ale niech się wypowie jakiś ekspert.

kamil2232

2012-11-15, 12:03
"Reklama jest emitowana na niszowych kanałach TVN i POlsat" o k***a to trzeba zgłosić że Discovery Channel ukradło i też emituje o.O

Giacore

2012-11-15, 13:02
Prawo jest prawem. Złamali prawo powinni zostać ukaranii koniec kropka. Nie ma tutaj znaczenia czy poprawili komuś humor czy nie. Polska to absurd. Tak btw to jacy debile chodzą w szalikach i powodują szkody? Jeśli masz takie zdanie o kibicach to albo jesteś zapatrzony w mainstreamowe media, które wszędzie widzą kiboli a sam nie umiesz wyciągać wniosków lub pewnie nie miałeś nigdy doczynienia z kibicem.A argumenty o usamodzielnieniu się są niezbyt trafione przykro mi.

Grillowany

2012-11-15, 13:57
Gawroon7, wybacz, chciałem złapać trochę więcej piw za bycie przeciwko PO...

riczardson

2012-11-15, 18:41
Hehehe wtedy byli "bohaterami" wszyscy ich pokochali, a teraz jak niektórzy się dowiedzą o tym, że coś z tego mają to ich szlag trafi sk***ysynów j***nych :D