18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bobslejowa drużyna Jamajki na igrzyskach w Sochi

kamyqu • 2014-02-18, 14:53
Jamajka, która na pewno nie kojarzy się z igrzyskami zimowymi posiada własną drużynę bobslejową, której w tym roku udało się zakwalifikować do Sochi. Od początku było wiadomo, że nic tutaj nie zdobędą, ale nie o to chodziło. Jak dla mnie bardzo pozytywni ludzie.




W tym roku Jamajczycy postanowili wystartować w kaskach z motywem swojego ulubionego owocu.



Niestety nie pomogły im one zająć wysokiego miejsca, w dwójkach zakończyli na 29 miejscu, czyli niewiele gorzej od Polaków (27) :)



Grzybunio

2014-02-18, 15:05
Ja to polecam film o nich, ale tytułu nie pamiętam.

nowynick

2014-02-18, 15:06
up

"Reggae na lodzie". Z tego filmu zresztą jest gif w temacie. Co do jamajczyków to zakwalifikowali się do na igrzyska po 12 letniej przerwie a naszym to dłużej zajęło i chyba jakoś przez przypadek się załapali.

No ale jeśli nasza reprezentantka (Monika Wołowiec) w skeletonie na IO w Turynie musiała sama sanki targać na zawody, bo nikt pie**olonej taksówki nawet nie zamówił to takie mamy efekty. Zajęła 15 miejsce i chyba zakończyła karierę, bo ile można k***a opłacać wszystko z własnej kieszeni(nie posiadała stypendium).

Dziękujemy złodziejom z PKOl

RockyWood

2014-02-19, 01:39
eh k***a ale combo-pojazd po bambo :amused:

petru23

2014-02-19, 22:49
kkndkkndkknd napisał/a:

up

"Reggae na lodzie". Z tego filmu zresztą jest gif w temacie. Co do jamajczyków to zakwalifikowali się do na igrzyska po 12 letniej przerwie a naszym to dłużej zajęło i chyba jakoś przez przypadek się załapali.

No ale jeśli nasza reprezentantka (Monika Wołowiec) w skeletonie na IO w Turynie musiała sama sanki targać na zawody, bo nikt pie**olonej taksówki nawet nie zamówił to takie mamy efekty. Zajęła 15 miejsce i chyba zakończyła karierę, bo ile można k***a opłacać wszystko z własnej kieszeni(nie posiadała stypendium).

Dziękujemy złodziejom z PKOl



zapomniałeś dodać, w sumie bardzo istotnej informacji, iż fundusz na igrzyska zebrali z datków od kibiców i innych darczyńców. Inaczej przerwa trwałaby dłużej.

Ch...........KI

2014-02-19, 22:52
mudżin zawsze pozostanie mudżinem... nawet w bobsleju.

Ps. bobs_leje z cyckami mi się kojarzy:)

suckley

2014-02-19, 22:57
a mnie zastanawia tylko jedno. Na ch*j wysyłać taką reprezentacje, z czego połowa zajmuje ostatnie miejsce? Rozumiem, że nie mają gdzie ćwiczyć, ale po co się ośmieszać?

lobo206

2014-02-19, 23:01
jakie k***a reggae na lodzie ? Cool Runnings sie film nazywa przeciez.

Elanez

2014-02-19, 23:08
I nigdy wcześniej nie widzieli śniegu.

Kutarate-Miszcz

2014-02-19, 23:12
Hmm... kask jak arbuz? Przypadek? Nie sądzę :D

dupa222

2014-02-19, 23:30
Mimo wszystko, że są koloru niejasnego, dam piwko. Szacunek się należy ;)

Soccer23

2014-02-19, 23:32
kamyqu napisał/a:

Niestety nie pomogły im one zająć wysokiego miejsca, w dwójkach zakończyli na 29 miejscu, czyli niewiele gorzej od Polaków (27)


Dodam tylko, że naszych turystów wyprzedziły takie tuzy jak Australia, Monako, Wielka Brytania i 2 ekipy z Korei Południowej

Azmin1

2014-02-20, 08:00
kkndkkndkknd napisał/a:

up

"Reggae na lodzie". Z tego filmu zresztą jest gif w temacie. Co do jamajczyków to zakwalifikowali się do na igrzyska po 12 letniej przerwie a naszym to dłużej zajęło i chyba jakoś przez przypadek się załapali.

No ale jeśli nasza reprezentantka (Monika Wołowiec) w skeletonie na IO w Turynie musiała sama sanki targać na zawody, bo nikt pie**olonej taksówki nawet nie zamówił to takie mamy efekty. Zajęła 15 miejsce i chyba zakończyła karierę, bo ile można k***a opłacać wszystko z własnej kieszeni(nie posiadała stypendium).

Dziękujemy złodziejom z PKOl



i tak powinno być u wszystkich niby sportowców ! chcesz kasę to sobie znajdź sponsora a nie stypendia z naszych podatków wyciągają. to ja mam zapie**alać ciężko w robocie aby finansować saneczkarzy czy biathlonistów ? a co mnie oni obchodzą. moje dzieci mnie obchodzą.

tak więc podziękujmy wszystkim złodziejom co naszą kasę chcą z takim zapałem wydawać