18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bobby McFerrin - człowiek orkiestra

Scareface101 • 2014-04-16, 00:38
Specjalnie dla was sadole na odchamienie.
Bobby McFerrin Warsaw Summer Jazz Days 2002

Starsi powinni kojarzyć tego pana z piosenki Don't Worry, Be Happy
Mamy tutaj wspólne występy z nawiedzonymi akordeonistami i saksofonistą, jak i też z publicznością.




Jak gimbom się nie podoba to niech idą sobie zmienić pieluchę.
I h*j mnie obchodzi to że jest czarny :amused:
ENJOY

qt...........ia

2014-04-17, 03:32
swoja droga bardziej podoba mi sie muzyka z akordeonu, anizeli McFerrin.

Bonus:



69KoWaL69

2014-04-17, 07:35
nie urażając autora, ale pierwszy raz widzę czarnego z autyzmem.

blasjas

2014-04-17, 08:09
M się podoba. Zajebiscie pozytywny człowiek. :D

brylant1412

2014-04-17, 08:15
to jest taka muza z gatunku -każdy sobie rzepke skrobie-jakby mnie żona wzieła na taki koncert to liść murowany

kam332

2014-04-17, 08:35
idź zmień pieluchę...

hypnos

2014-04-17, 08:44
Ach, to uczucie odkrywania bezkresnych, nieznanych nikomu przestrzeni internetu... :anegdotka:

atreidespl

2014-04-17, 10:25
This -http://youtu.be/81uJZIF9TCs


Prospect0r

2014-04-17, 11:37
@up aż się zalogowałem ty leniwa dz**ko- (info z tekstowo) Bobby'ego McFerrina zainspirował Meher Baba, który zwykł często powtarzać: "Don't worry, be happy". Piosenka jako pierwszy utwór a cappella znalazła się na 1. miejscu listy Billboard Hot 100. W teledysku wystąpili Robin Williams i Bill Irwin. Utwór ten często przypisywany jest Bobowi Marleyowi. - a tu link frajerze: https://www.youtube.com/watch?v=d-diB65scQU

Scareface101

2014-04-17, 11:50
gathor napisał/a:

Nie wiem skąd autorzyna czerpie info i na dodatek wyzywa od gimbów za niewiedzę, ale "don't worry, be happy" śpiewał Bob Marley k***a.
http://www.youtube.com/watch?v=Oo4OnQpwjkc



Jak widzisz słusznie wyzywam gimbów za niewiedzę ty głupi gimbie, idź zmienić pieluchę bo śmierdzi.

Info z wiki
Najbardziej znanym utworem McFerrina jest piosenka Don't Worry, Be Happy z płyty Simple Pleasures, która pojawiła się w filmie Koktajl z Tomem Cruise'em i znajdowała się na pierwszym miejscu listy przebojów (muzyki popularnej) w USA.

gathor

2014-04-17, 12:05
@up, up. Sram na tego murzyna. Może i wymyślił ten utwór gdzieś na polu bawełny wykonując prace przymusowe dla swojego białego pana, ale to Marley zasłynął a nie jakiś Mc frytka czy ch*j wie jak go zwą.
Co doTwojego logowania się, aby mnie uzmysłowić że jestem leniwą dz**ką to ch*j Ci w dupe. Zalogowałeś się bo ja Ci kazałem to zrobić. Przekaz był ukryty między zdaniami a ty posłusznie wykonałeś mój rozkaz. Jesteś teraz moim murzynem i od jutra zapie**alasz w polu na swoje utrzymanie. A teraz idź w ch*j dalej wykłucać się jacy to k***a murzyne są wielcy i utalentowani, bo widzę że ich historię to znasz na k***a pamięć.

Cytat:

Jak widzisz słusznie wyzywam gimbów za niewiedzę ty głupi gimbie


chyba sam jesteś gimbem skoro nie wiesz że w moich czasach podstawówka miała 8 klas i gimnazjum nikt k***a nie znał. Ale pewnie w gimnazjum cię liczyć nie nauczyli.

muH

2014-04-17, 12:18
Scareface101 napisał/a:

Jak gimbom się nie podoba to niech idą sobie zmienić pieluchę.
I h*j mnie obchodzi to że jest czarny :amused:
ENJOY



Czarni są od tego żeby zabawić pana, więc nie widzę problemu. Małpę można nauczyć jarać szlugi, a czarnego grać, śpiewać czy co on tam robi...

Scareface101

2014-04-17, 12:28
gathor jak bym się nie pomylił przy wprowadzaniu danych do profilu to bym miał 128 lat
Ale nie chce mi sie zmieniać wiesz stare powykrzywiane palce bolą, starość nie radość.
Marley mógł zasłynąć z tej piosenki tylko dlatego że jakiś głupi gimbus który nie miał pojęcia wstawił kawałek na youtuba i napisał ze Marley

GerWaZyProtaZy

2014-04-17, 12:32
Za mojego idola, profesjonalistę w każdym calu, piwko :piwo:

ko...........er

2014-04-17, 14:24
dzięki "autor" za tego posta w końcu coś dla mnie :)