18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bob Marley - ciekawostki

vamilox • 2015-09-04, 07:49
Filmik o Bobie Marley'u. Parę ciekawostek z jego życia. Swoją drogą nie wiedziałem, że Bob miał brytyjskie korzenie ;)

werewolfer

2015-09-04, 10:47
Większość religii jest głupia ale ci rastamanie to juz szczyt absurdu : P

Cz...........as

2015-09-04, 13:23
@up no nie wiem czy taki szczyt absurdu, nie ucinają łbów niewiernym, jarają blanty zamiast ciągle akbarować, kóz nie r*chają...

A co do tego 0,5kg marychy tygodniowo to bez przesady.

werewolfer

2015-09-04, 17:05
Arkadyjczyk napisał/a:

@up no nie wiem czy taki szczyt absurdu, nie ucinają łbów niewiernym, jarają blanty zamiast ciągle akbarować, kóz nie r*chają...

A co do tego 0,5kg marychy tygodniowo to bez przesady.




Tylko blagam nie zaczynajcie tu zadnych porownan, chodzilo mi raczej o absurdalne zalozenia religii.

demiksior

2015-09-04, 23:49
Do każdego filmiku musicie dopie**olić coś o religiach... Tutaj nawet nie było o co zachaczyć padło 3 razy słowo wiara i już musi paść tekst bo religia jest głupia.


"Tak, ale trzeba się zakładać; to nie jest rzecz dobrowolna, zmuszony jesteś. Cóż wybierzesz? Zastanów się. Skoro trzeba wybierać, zobaczmy, w czym mniej ryzykujesz. Masz dwie rzeczy do stracenia: prawdę i dobro; i dwie do stawienia na kartę: swój rozum i swoją wolę, swoją wiedzę i swoją szczęśliwość, twoja zaś natura ma dwie rzeczy, przed którymi umyka: błąd i niedolę. Skoro trzeba koniecznie wybierać, jeden wybór nie jest z większym uszczerbkiem dla twego rozumu niż drugi. To punkt osądzony. A twoje szczęście? Zważmy zysk i stratę, zakładając się, że Bóg jest. Rozpatrzmy te dwa wypadki: jeśli wygrasz, zyskujesz wszystko, jeśli przegrasz, nie tracisz nic. Zakładaj się tedy, że "jest", bez wahania"

werewolfer

2015-09-05, 09:02
demiksior napisał/a:

Do każdego filmiku musicie dopie**olić coś o religiach... Tutaj nawet nie było o co zachaczyć padło 3 razy słowo wiara i



Nie zgodze sie bo filmik nie jest typowo o muzyce tylko o gosciu ktory oprocz tego ze byl muzykiem byl chyba najbardziej znanym rasta. I wez prosze nie dawaj tu cytatów bo ja rowie dobrze moge dac podobny tylko zupelnie idiotyczny i nikt nikogo nie przekona.