18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

bo zasiłek na karcie kredytowej się skończył

maxiq • 2016-06-05, 17:01
film przedstawia murzyna demolującego sklep z powodu odmowy przyjęcia karty kredytowej
.

.
:niggasmile: wincyj socjalu

Bonzacz92

2016-06-06, 09:57
Późno to wypie**olili za drzwi

ho...........zo

2016-06-06, 10:19
Mógłbym pacyfikować takie kurestwo w ramach wolontariatu. Nie minęłoby 10 sekund od zrzucenia przez nią pierwszej rzeczy do zaj***nia jej pałą po nerach i skuciu na podłodze.

licho_nie_spi

2016-06-06, 10:25
ode mnie miała by luja z zaskoczenia tak co by jej ten pusty czarny embrion na szyi skisł.

Monek-Pokemonek

2016-06-06, 11:36
Ciekawe co siedzi w głowie takiego troglodyty, serio, mnie by w życiu takie pomysły do głowy nie przyszły. A patrząc na nią człowiek ma wrażenie, że w łepetynie dźwięczy jej głos "brawo! dobrze robisz! należało ci się królowo! a oni ci nie dali! ukaż ich! rozjeb im ten grajdół w cholerę!" czy jakoś tak... po-je-ba-ni pod-lu-dzie

ho...........zo

2016-06-06, 11:52
Monek-Pokemonek napisał/a:

Ciekawe co siedzi w głowie takiego troglodyty, serio, mnie by w życiu takie pomysły do głowy nie przyszły. A patrząc na nią człowiek ma wrażenie, że w łepetynie dźwięczy jej głos "brawo! dobrze robisz! należało ci się królowo! a oni ci nie dali! ukaż ich! rozjeb im ten grajdół w cholerę!" czy jakoś tak... po-je-ba-ni pod-lu-dzie


No widzisz, właśnie o to chodzi, że to nie są żadne pomysły, ani głosy w głowie. To po prostu instynkt.