18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

slimac

2013-08-03, 02:35
Współczesna filozofia europy środkowej

kaelem

2013-08-03, 04:02
up up Jesteście takimi p*zdami jak wasi ojcowie, matek pewnie nie znacie, bo odeszły w pierwszym miesiącu ciąży

Sutowendlin

2013-08-03, 09:28
Śmiejesz się z tych haseł a jeśli PO wygra kolejne wybory to hasła będą jak najbardziej na czasie.

owek

2013-08-03, 11:01
Niech się do roboty wezmą, bo jak widzę takich 20-latków co cały dzień na ławce siedzą to aż się żal robi. I niech mi tylko nikt nie pisze że to wina rządu że roboty nie mają, proszę się zapytać ich co potrafią robić. Nie mówię że wszystko jest OK, ale zamiast siedzieć niech się organizują i zmieniają rzeczywistość w tym j***nym kraju a nie chleją browary od rana.

rolinka

2013-08-03, 11:03
Sutowendlin napisał/a:

Śmiejesz się z tych haseł a jeśli PO wygra kolejne wybory to hasła będą jak najbardziej na czasie.



Ależ ja się nie śmieję. Bardziej traktuję je jako przykład sztuki współczesnej - z socjologicznym piętnem co prawda, ale sztuki.

wajnona

2013-08-03, 11:13
Lepsze takie hasełka niż durne bohomazy mające być podpisem "artysty". Ponadto te napisy są w miejscach nieszkodliwych, na jakiś starych obdrapanych murach czy tunelach, a nie nowo wymalowanym bloku mieszkalnym, na które pieniądze długo zbierali lokatorzy.

zymek123

2013-08-03, 11:16
ale to serio ma coś w sobie :D

majfon

2013-08-03, 11:29
Wiejska filozofia - idź pan w ch*j z takimi hasłami.
Wandalizmy tworzone przez gówniarstwo i dresiarzy.

Hrodgar

2013-08-03, 11:39
Sutowendlin napisał/a:

Śmiejesz się z tych haseł a jeśli PO wygra kolejne wybory to hasła będą jak najbardziej na czasie.



Obawiam się że równie dobrze może wygrać PIS PSL SLD czy inni złodzieje, należy zmienić system, a nie dz**ki, które żerują ma systemie i obywatelach.

owek napisał/a:

Niech się do roboty wezmą, bo jak widzę takich 20-latków co cały dzień na ławce siedzą to aż się żal robi. I niech mi tylko nikt nie pisze że to wina rządu że roboty nie mają, proszę się zapytać ich co potrafią robić. Nie mówię że wszystko jest OK, ale zamiast siedzieć niech się organizują i zmieniają rzeczywistość w tym j***nym kraju a nie chleją browary od rana.



Problem jest takiego sortu że tej pracy niema. Jeżeli się nawet k***a znajdzie do trzeba zapie**alać jak murzyn przy zbieraniu bawełny, a później wykłócać się o swoje 400 złociszy wypłaty.

mr_9mm

Rozumiem że twórczość własna.

donwasyle

2013-08-03, 11:41
Polska mistrzem Polski mnie zawsze rozpie**ala. ;)

mr_9mm

2013-08-03, 12:10
Hrodgar napisał/a:


mr_9mm

Rozumiem że twórczość własna.

Tak, aby to udowodnić poszedłem i dopisałem coś. Fotka niżej:

SemirN

2013-08-03, 12:15
W 100licy na jednym z bloków na Pradze jest tekst:

"Gdyby wszyscy byli braćmi nie byłoby sióstr."