18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo sędziowanie było złe

mariusz3pl • 2024-03-31, 14:28


Trochę mma podczas meczu :lol:

Veni_Vidi

2024-03-31, 14:43
Co za emocje, a to tylko piłka kopana. Może jakaś terapia grupowa się dla was znajdzie albo coś...

Nazhir

2024-03-31, 14:50
normalne sceny na boiskach od okręgówki w dół. Sędzia gwiżdżący mecze LZSów to zawód podwyższonego ryzyka. Na pastwiskach nie ma ochrony, płotów, porządkowych, więc każdy domorosły znawca ma okazję osobiście wytłumaczyć sędziemu, na czym polega spalony i dlaczego sędzia się myli. A że ludzie oderwani od pługa nie dysponują zbyt szerokim wachlarzem słownictwa, to muszą używać również rąk.

bleblebator1

2024-03-31, 14:56
Sędzia kalosz, sprzedał mecz za kilogram marketowej wałówy to i oberwał

mesjans

2024-03-31, 23:56
Jakiś czas temu kumpel zabrał mnie na mecz jakiejś niskiej ligi, boisko w pobliżu wioski, ogrodzone ławeczki jest kibel i można żłopać browara mimo policji. Piłkarze biegają po kostki w wodzie bo to wiosna była, potem się wszyscy napie**alają, a na koniec kibice danej miejscowości piją wódę pod wyskakującą tchórzofretkę wyskakującą dla gościa z kaptura. Muszę przyznać było egzotycznie.

smc

2024-04-01, 00:51
Dawno temu byłem właścicielem drużyny piłkarskiej, raczej ligi powiatowej. Wygrali mecz o mistrzostwo, a z radości pobili sędziego. Była policja, wizyty w prokuraturze itp.
Cel osiągnięty, reklama była ogromną, wszyscy o tym pisali.

To był mój ostatni kontakt z piłką nożną. Do dziś uważam, że piłka nożna to wstyd i pedalstwo.

samspadaj

2024-04-01, 00:55
@Kriski

takie pedalskie zdjęcia trzymasz na kompie? jesteś gejem? pytam z ciekawości. Jeśli tak, to czy przyjąłeś ten fakt do wiadomości zanim zacząłeś ściągać takie fotki, czy przed?

żmij

2024-04-01, 09:58
@Kriski
No i wywołałeś wysryw beneficjentów...

Ale ich dupska szczypią :D