18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo pies musi się wybiegać

~Angel • 2012-07-24, 13:45
i oto efekt ludzkiej głupoty


gieno1

2012-07-24, 21:01
ludzka głupota nie zna granic

Cerny

2012-07-24, 21:51
j***ni uświadamiacze. Lepiej wiesz co bym zrobił? W takim razie powinieneś być mną, nadęty wsiurze.
Chciałbym kiedyś w życiu trafić na akt znęcania się nad zwierzęciem. Może starczyłoby takiemu sk***ielowi wytrzymałości, żebym mógł rozładować choćby odrobinę tej frustracji, która we mnie narasta podczas oglądania takich nagrań.

mungo

2012-07-24, 22:14
Taaa.... Pewnie, za dukał byś się prawie na śmierć a potem spuścił byś głowę i poszedł w swoją stronę. Kozak w necie frajer w świecie...

djoshin

2012-07-24, 22:25
kraje hiszpańsko języczne w ameryce to zaraz po rosji i kozojebcach najbardziej tępe narody

Greg80

2012-07-24, 22:35
Pewnie gdyby przywiązał tak niemowlaka to wszyscy by już trzy razy zmęczyli freda, ale że chodzi o pieska, kotka czy innego zwierzaka to już co innego.

JakiesGowno

2012-07-24, 22:36
przywiązać ch*ja za nogi i ciągną go jak tego psa biednego. tylko że po naszych polskich drogach tam to by miał za dobrze :D

paul000

2012-07-24, 22:44
no przecież jak bym jechał za takim ch*jem tępym to bym go staranował wbijając w barierkę bo zapewne bym mu nie pie**olnął...

kurvvawszystkozajete

2012-07-24, 23:17
Co jak co, ale w takiej sytuacji należałoby od razu zajechać drogę skuterowi jak psiak jeszcze biegał, a nie k***a nagrywać.

imbryg

2012-07-24, 23:30
O jejku, pierwsze primo, to jest tylko j***ne zwierze, które tym bardziej nie jest wasze. Jak by było wasze, to jeszcze jakaś więź emocjonalna, a tak to o jaki ch*j chodzi? Po drugie primo, stawiacie zdrowie człowieka nad zdrowie jakiegoś j***nego psa? Nie wiem no, zmieńcie może portal? Jakieś zwierzaki.pl? Po trzecie primo, nawet byście k***a nie zareagowali gdyż jesteście napinaczami tylko przez kabel.

Ja stawiam piwo, gdyż piesek fajnie bokiem w zakręty wchodzi.

BrainOsw

2012-07-25, 00:10
@pawelwmd
Na ch*j mnie obrażasz, zwierze się nie może obronić... to na ch*j ma zęby i pazury, to że jest głupie to wina ewolucji, a nie człowieka więc synek ty mi tu nie pie**ol ze pies jest bezbronny. Słyszałeś może o treserze psów i jego córce która się z takim psiakiem bawiła. Jakiś gen się uruchomił w podświadomości kundla i pogryzł dziewczynkę czy coś takiego. Po drugie po ch*j mi grozisz i mojej rodzinie internetowy napinaczu.

krzychu6

2012-07-25, 00:20
BrainOsw napisał/a:

I znowu k***a to samo, jak z tematów o biednych kotkach i pieskach na hardzie. W ch*j luda płaczących za jakimś j***nym kundlem, a wyj***ne na krzywdę która dzieje się innym ludziom. Ta i jeszcze jedno ch*ja byście wszyscy zrobili, co najwyżej darmowy wpie**ol zarobili. A filmik, śmieszny nawet :D



Śmieszne to by było, gdyby tobie ktoś łeb nożem do masła amputował. Na żywca

żywiec

2012-07-25, 14:44
sk***ysyna zj***ł bym gdybym to ja za nim jechał!

imbryg

2012-07-25, 22:20
żywiec napisał/a:

sk***ysyna zj***ł bym gdybym to ja za nim jechał!



gówno byś zrobił

Faith

2012-07-26, 18:55
Uroki sadistica :D Jakby to zrobił z kolegą to by leciały piwa jak poj***ne i jeszcze byłoby nam mało, a jak jakieś zwierze zginie to każdemu serce się kraja i na szubienice z właścicielem psa(co w sumie byłoby małą karą dla ch*ja) xd