18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Bo najważniejsza jest jakość!

Matan_M • 2014-11-23, 00:17
Wysokiej jakości produkt można poznać w samych rękach :idzwch*j:

Michael_Myers

2014-11-23, 00:35
To jest chyba specjalne obuwie dla zmarlaków żeby fajnie w trumnie wyglądać :lubieplacki:

Jebus_Chytrus

2014-11-23, 00:36
To pewnie te Gucci czy Armani w promocji z lidla :amused: .

4x4offroad

2014-11-23, 10:58
bo to zimówki były :D

avic

2014-11-23, 12:30
@up - niby masz rację, ale ja kupiłem ze 3 lata temu zimowe buty Wojasa chyba (firma znana, a przeze mnie lubiana. Tak, tak zapłaciłem niecałe 300zł, więc jestem biedak i sknera, bo nie kupiłem dobrych za 800 zł na lata - uprzedzając durne riposty na komentarz) i chodziłem w nich tylko pierwszą zimę. Potem całkowicie o nich zapomniałem, wrzuciłem gdzieś na strych, przeprowadzki itp i wyciągnąłem je przypadkiem na początku listopada. Ucieszyłem się niepomiernie, bo buty jak nowe, ale guma podeszwy się... pokruszyła. Odpadała w drobne kawałeczki, które po nadepnięciu kruszyły się na coś pokroju piasku. W śmiechach grzebać nie będę, ale jeśli leżą jeszcze gdzieś w piwnicy to zrobię zdjęcie. Nie mam pojęcia od czego to. Niby nie najtańsze gówno, to może jakaś wada materiałowa podeszwy? Albo zły sposób przechowywania - za ciepło?

tranzystor

2014-11-23, 12:31
Touch_Of_Madness napisał/a:

Biednych nie stać na tanie rzeczy.



Masz rację, też jestem tego zdania, że oszczędny płaci dwa razy. Życie jednak nieco zweryfikowało moje poglądy, po zakupie półbutów firmy Badura za 340zł. Myślałem, że "dobre, bo Polskie", dobra marka, to produkt drogi, dwa lata gwarancji. Po czterech miesiącach używania, sucha pora roku, pastowane co dwa dni - pękły na szwie. Co na to producent - nie uwzględnił gwarancji, bo to uszkodzenie mechaniczne. Po odwołaniu do Rzecznika Praw Konsumenta zaproponowali ekspertyzę Niezależnego Rzeczoznawcy Polskiej Izby Przemyslu Skórzanego, nie uwzględniając, kto za tą ekspertyzę zapłaci. W końcu buty wylądowały u szewca, który powiedział, że producent się wymigał, bo wiedział, że rozpadnięcie się szwu w tym miejscu jest nienaprawialne. Pomyśl, ile par butów za 150zł znosiłbym w okresie 4 miesięcy (plus miesiąc na przepychanki z producentem).

ni...........go

2014-11-23, 12:59
Ja mam zimowe buty Salomon za 500zł i od 6 lat wyglądają jak nowe. Zaliczyły 2x włoskie Alpy i kilka razy Beskidy do tego czasem w lecie używam jak gdzieś w trudniejszy teren idę. Polecam.

Światłocień

2014-11-23, 13:54
Ja mam Martensy, mój ulubiony model Giovanni. Nigdy nie przemakają, nawet jak rozpie**olę jakiegoś polaka i mi napłacze na te buty.

Nameless

2014-11-23, 14:39
tranzystor napisał/a:

zaproponowali ekspertyzę Niezależnego Rzeczoznawcy Polskiej Izby Przemyslu Skórzanego, nie uwzględniając, kto za tą ekspertyzę zapłaci


Jeśli wada produktu została ujawniona w okresie do 6 miesięcy od daty jego zakupu, to sprzedawca musi udowodnić, że nie istniała ona w momencie zakupu. Ogólnie wada wykryta w ciągu tych 6 miesięcy uznawana jest za defekt, który istniał w momencie zakupu.
Nie wiem jak to wygląda w przypadku butów, ale raczej tak samo.

pjetja

2014-11-23, 14:43
porządne włoskie obuwie

Glebrin

2014-11-23, 16:08
@Avic a wiesz jaka temperatura jest latem na strychu? :D Podpowiem: Po godainie można się ugotować :D Buty po prostu struchlały :)

bujak81

2014-11-23, 16:47
Michael_Myers napisał/a:

To jest chyba specjalne obuwie dla zmarlaków żeby fajnie w trumnie wyglądać :lubieplacki:


dokładnie tzw trumniaki